Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 18:30, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewa napisał(a)
Witam na nowym wątku


Ja tez Cię serdecznie witam.Wiem ze będziesz teraz rzadziej ale czasem zajrzyj.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:37, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj, Bogdziu!
Czy ja jestem u Ciebie? Na pewno?


Ewciu jesteś u mnie , zaręczam. Serdecznie Cię witam .Żebys już nie miała wątpliwości dodam zdjęcie azalii pontyjskiej. Wiem że Ty też ją masz.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:39, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaBK napisał(a)
Bogdziu, ja też witam Cię w nowym wątku


Miło Cie widziec Agnieszko bo się wszyscy mocno stęsknilismy jak nas na tak długi czas opusciłaś. dzieki za motylka. Mam wrazenie że takiego jeszcze nie mam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:41, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)
Bożenko, sama siebie dziś zaskoczyłam Ty wiesz
Znowu będę przez jakiś czas pamiętać, żeby nic nie robić bez okularów ...
Bo co mnie się zdaje, to się zdaje ...

Piękne "motylkowo" u Ciebie. A ja dwa tygodnie temu wsadziłam u siebie budleję i też licze na zloty motyli u mnie


Siebie zaskoczyłaś i mnie też ale miło było...pogadzac.A jaki kolor tej budlei wsadziłaś? Niektóre są piękne, inne mniej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:47, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata_chroscicka napisał(a)
Bogdziu, ja niestety nie mam żadnych motyli (za szybkie są jak dla mnie), ale za to moją ulubioną różę przesyłam i gorąco pozdrawiam.


Agatko za motylami się nie biega po ogrodzie tylko sadzi rośliny które one lubią np jeżówki, budleje, aksamitki, nachyłki, rudbekie. Motylki wtedy nie mogą sie oprzec urokowi ich nektaru a Ty stoisz spokojnie z aparatem i fotografujesz ile chcesz.Róza piekna i bardzo za nią oraz odwiedziny dziękuje.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:49, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Odetchnęłam z wielką ulgą....... wielka niespodziana
Jest nowy - stary wątek..... czyli kontynuujemy cd...... jakbym byłą koło Ciebie to bym Cię za to wyściskała z całych sił..... i wczoraj udało mi się też zrobić fotkę dla motylka.... goniłąm jak głupia do domu po aparta..by motylek nie odelciał..ale poczekał na mnie... a dziś od razu o nim sobie rpzypomniałąm... dzięki temu też Cię witam motylkiem.....


Twój motylek to esteta , nawet kwiatek pod kolor sobie wybrał ale u Ciebie taki wybór wielki ze wszystkie moga pod kolor wybierac. Pozdrawiam Aniu i ściskam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:51, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)
Ale fajnie zaczęła się ta druga część wiersz jak zwykle piękny, kwiaty swoją barwą i mnogością zachwycają, a motyle temu wszystkiemu nadały lekkości i radości
i nie wiem, czym cię przywitać, tyle tego dostałaś, a chciałam coś wyjątkowego i pomysłu brak
a skoro piszesz, że w życiu i gorycz jest, to może to, bo to cześć natury jest

to może pokażę wczorajsze niebo i piękną zieleń okolicznych drzew na jego tle; burzę i chmury przegnał wiatr, więc było spokojnie




Zdjecie jest wyjątkowe bo widac na nim to czego zobaczyc nie mozna czyli wiatr. U mnie podobnie było dzisiaj. Juz sie cieszyłam ze będzie deszcz ale tylko moment popadało i koniec. Dzięki Irenko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:53, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bogumila_bienko napisał(a)


Te maleńkie motyle też u mnie widuję,ale najwięcej jest białych...Piękne zdjęcia...takie lubię najbardziej.


U mnie białe też są dosyc małe ale ten był od nich jeszcze dużo mniejszy , właściwie mniej niż połowa. Te białe małe nazywają się bielinek rzepnik lub bielinek bytomkowiec, a to maleństwo to nie wiadomo co to jest. Pozdrawiam Bogusiu.
Ja nazywam go "bielinkiem kapustnikiem".


Bielinki kapustniki są większe. Mają wielkosc przeciętnego motyla a te mniejsze to tak jak pisałam .Co by nie mówic wszystkie jednak bielinki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:59, 12 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Moja magnolia Alexandrina zwariowała. Popatrzcie , ona zaraz zakwitnie i to bardzo wieloma kwiatami. Te zdjęcia zrobiłam dziś.









____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 19:01, 12 lip 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
I Ty mówisz, ze u Ciebie już nic ciekawego się nie zdąży w ogrodzie ... A ja nigdy nie wiem, czy z tych anomalii to cieszyć się czy nie ???
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies