Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 06:08, 07 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joaska napisał(a)
Tak zerknęłam na ta szkółkę w Pacanowie, za wielkego wyboru chyba nie maja, ale może się mylę.
ALe może warto pojechać ocenić na żywo


Asiu najbardziej to mnie rabat zainteresował .
W sobotę podjadę do tego w Kostomłotach, bo na tygodniu przedzierać się przez ten korek nie mam czasu

Byłam wczoraj w Piasecznej Górce - dużo, ale małych roślinek i ceny żadna rewelacja.
Byłam też koło makro, no coś tam jest..........ale drogo.
Cyknęłam Ci zdjęcia trawek













____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:37, 07 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I jeszcze takie cisy tam były.





Te mi się podobały




____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:39, 07 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I zdjęcia z posianą już trawą





Po prawej boisko które panowie będą dziś wykładać kostką, a po środku pod siatką dodane w ostatniej chwili miejsce na domek dla dzieci





____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Borbetka 07:42, 07 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
No bardzo mi się to podoba. Jeszcze pusto, ale obrzeża i placyk gotowe ... nic tylko sadzić. Wskoczyłabym tak do Ciebie pokopać, a u mnie żeby coś wysadzić i posadzić nowe to czołgiem chyba tylko.
____________________
borówcowy wizytowka
Sebek 08:24, 07 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Łaaaał - super wygląda ta kostka ! Widać staranność wykonania

A 12 złotych za takie żurawki to drogo - żeby to jeszcze były jakieś nowości to rozumiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joaska 08:54, 07 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
admete napisał(a)

Tak zerknęłam na ta szkółkę w Pacanowie, za wielkego wyboru chyba nie maja, ale może się mylę.
ALe może warto pojechać ocenić na żywo


Asiu najbardziej to mnie rabat zainteresował .
W sobotę podjadę do tego w Kostomłotach, bo na tygodniu przedzierać się przez ten korek nie mam czasu

Byłam wczoraj w Piasecznej Górce - dużo, ale małych roślinek i ceny żadna rewelacja.
Byłam też koło makro, no coś tam jest..........ale drogo.
Cyknęłam Ci zdjęcia trawek











Wow drogaśnie bardzo!
Wybór widać jakiś tam jest , ale ceny masakra, opłaca się umówić i jechać razem gdzies dalej po rośliny Tylko że ja na takie wyprawy dopiero w przyszłym roku sie piszę, po tanie rośliny to nawet na dolny śląsk się opłaca jechać! Bo przecież ogrodowiskowe ilości i tak zrekompensują koszty benzyny.

____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mala_Mi 13:12, 09 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dzięki za wizytę i za komplementy..... ale to chyba komplementy należa sie Tobie... mój grajdołek ogrodowy to splot nieprzemysłanych i impulsywnych nasadzeń, a tu będzie BOSKO....... ależ ogród się szykuje...... wymiękam, chylę czoła.. i czekam na ciąg dalszy.. klikam.... do obserwowanych mus dodac..... Kiedyś tu już byłam.... jakoś mnie tu drogi przyprowwadziły.. i już się tu zostaję.... I zastanawiam się po co???? Dołować sie nie mam zamiaru...... ale podziwiać i kibicować bedę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
admete 07:47, 10 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Borbetka napisał(a)
No bardzo mi się to podoba. Jeszcze pusto, ale obrzeża i placyk gotowe ... nic tylko sadzić. Wskoczyłabym tak do Ciebie pokopać, a u mnie żeby coś wysadzić i posadzić nowe to czołgiem chyba tylko.


Na początku cieszyły mnie te koła, ale po ziwedzeniu przez weekend kilku ogrodów na ogrodowisku też zaczynam odczuwać pustkę -takżę czas coś obsadzać

Co do wykopywania roślin, nie wiem jak przesadzimy kwiatki od mamy bo póki co pustynia, jak dobrze nie popada to nie damy rady ich wyrwać bez uszkodzenia korzeni.
A wiader wody ze studni nosić nie będziemy bo szkoda zdrowia
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:49, 10 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Sebek napisał(a)
Łaaaał - super wygląda ta kostka ! Widać staranność wykonania

A 12 złotych za takie żurawki to drogo - żeby to jeszcze były jakieś nowości to rozumiem


Dzięki Sebek za kostkę

Co do cen , po zdjeżdżeniu wszystkich punktów z roślinami u mnie widzę że wszędzie to samo - czyli drogo
Muszę to sobie dziś porównać. Może warto zrobić wycieczkę gdzieś dalej ???
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:53, 10 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joaska napisał(a)


Wow drogaśnie bardzo!
Wybór widać jakiś tam jest , ale ceny masakra, opłaca się umówić i jechać razem gdzies dalej po rośliny Tylko że ja na takie wyprawy dopiero w przyszłym roku sie piszę, po tanie rośliny to nawet na dolny śląsk się opłaca jechać! Bo przecież ogrodowiskowe ilości i tak zrekompensują koszty benzyny.



Asiu teraz kupię na jakąś 1/5 - 1/6 rabat, cała reszta w przyszłym roku
Także będziemy mogły jeździć razem na wycieczki


A co sądzicie o tej szkółce? http://www.lazuccy.pl/
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies