Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zimozielony ogród przy białym domu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zimozielony ogród przy białym domu

Bogdzia 17:38, 23 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Też nie opuszczę żadnego odcinka tego serialu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
tengel27 19:00, 23 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Madzioskoczek napisał(a)

ach ... to mój pierwszy ogrodowiskowy serial!
kupuję tonę popcornu i zasiadam wygodniej, bo już widać, że ... będzie się działo!


Weźże się podsuń, zajęłaś całą sofę!! ;p
Przyniosłam colę do tego popcornu


Mój też pierwszy Oj, będzie ciekawie

Zasiądę grzecznie na dywaniku przed sofą
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
KasiaWB 19:01, 23 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
po tym wstępie już się cieszę na kolejne relacje )) jakie ładne i dorodne rośliny kupiłaś Danusiu - oczka mi się śmieją do nich ))) a te źródełka pięknie się zapowiadają, ścianę wodną już podziwialam u Ciebie na żywo, kulę również już miałam okazję kiedyś zobaczyć, wyobrażam sobie jak bosko będzie to wyglądać w tych roślinach i z odpowiednim oświetleniem
Będę oczywiście śledzić na bieżąco!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
MarekW 19:21, 23 sie 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Ja też będę kibicował i niecierpliwie oczekuję na kolejne odcinki serialu
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Monic 19:52, 23 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Znalazłam nowy wątek Ależ cudowny ogród się zapowiada! Piękny też jest dom i młody ogrodnik niezwykle sympatyczny .
____________________
mój ogród Monika
Konstancja30 21:02, 23 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
czekam na kolejny odcinek serialu ... piękny dom ... a jak Danusiu otulisz go zimozieloną pelerynką ... tupam w miejscu i doczekać się nie mogę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
JulkAd 21:21, 23 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ja też już zasiadłam, z herbatką z cytrynką i małym "co nieco" obok Danusiu, o której ten seans? 22.00?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Leida 21:25, 23 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Każda kolejna realizacja ogrodów projektowanych przez Danusię jest coraz bardziej zachwycająca.
Nie na darmo dostawała już wiele lat temu kupę nagród za swoje pomysły i realizację.

Zazdroszczę właścicielom tego białego domku ogrodu, który widziałam tylko na papierze ale już wiem, że będzie rewelacyjny.

Jak słyszałam o tych wodnych kulach, widziałam te rosliny które kupowała Danusia dzisiaj ( wykupiła całą niebieską roślinę jaka była w punkcie) ( ale nie zdradzę wam póki co, jaka to była roślinka) to tez już nie mogę się doczekać na kolejny odcinek. Bedę śledziła z wypiekami na twarzy chociaż czuję, że Danusia będzie nam dawkowała te emocje bardzo powoli.

Dosiadam się do tego popcornu i Coli. Może jakieś winko?
____________________
Hania
Loosiuu 21:27, 23 sie 2012


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Pięknie się zapowiada
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Sebek 21:49, 23 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zapowiada się nieziemska realizacja - mam nadzieję, że będzie to ogród nowoczesny, lecz także będą nasadzenia w stylu angielskim. Przeczuwam też, że w tej rezydencji mieszkają prawdziwi miłośnicy roślin, którzy będą tak hojni jak właściciel ogrodu z lustrem i będą o niego dbać jak Ty o swój ogród nie tylko bukszpanowy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies