Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

iwonadm 09:00, 08 wrz 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
trafiłam do Ciebie od wątku do wątku
pięknie pięknie i bajecznie
będę obserwować Twoje prześliczne rabaty i kompozycje
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
malkul 09:15, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
aga jak sprawy szklarnio-warzywne pokażesz cosik?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
EdytaB 13:27, 08 wrz 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
Moje wszystkie gracki kwitną , sadzone w tym roku latem, aż zaczęłam się bać czy to na 100% one większość pisze, że nie kwitną.
Co prawda na trawkach.pl kupowane i w szkółce ale chorobcia kto wie...
Pszczelarnia 15:11, 08 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gusiarzu, róża Rosario - czy to absolutna doskonałość dla Ciebie. Jak dla mnie - ze zdjęcia Twojego - tak. Dlaczego nie ma jej w sklepach? Jak pachnie? Ja bym ją widziała u siebie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agania 12:02, 12 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Perfekcyjnie masz..... potwierdzam i ślicznie trawy wyglądają z różami, moje gracki nigdy nie kwitły.

Pozdrawiam Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malkul 12:04, 12 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Urlopujesz?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
gusiarz 19:58, 13 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Enya73 napisał(a)
Miodzio ogród. O tej porze roku szczególnie mi się podoba

A pokażesz jeszcze taras od strony ogrodu. Interesuje mnie szczególnie to zejście i połączenie ze żwirem.
Buziaki


Anitko - pokażę... jutro obfocę. Ja również jesień w kwadratowym lubię ... trawki miło szumią


Sebek napisał(a)
Aga, ja nie widzę u Ciebie żadnych zaniedbań ani niedociągnięć No, może tylko popraw drugą część leżanki, bo stalowe nóżki nie schodzą się w jedną linię Ale tak to masz perfekcyjnie!!!


A jednak... coś jest do poprawy... a braku kancika przy krawężniku nie zauważyłeś? ... wielki buziak

Konstancja30 napisał(a)
Aga pochłonęłam porcję zdjęć ... chciałabym więcej ... bo ten ogród ma taki klimat, który chce się chłonąć ... podobnie jak Madżen uwielbiam Twoje gracki i grackami to na bank zaraziłam się własnie tu ...


Jeju, jeju... co wpis to same pochwały... same znane osobistości O.... Bardzo dziekuję... bardzo. Gracki są jak drzewa... olbrzymy... aż się boję momentu gdy trzeba je będzie dzielić... ale przy swojej potędze są równocześnie lekkie i zwiewne.... uwielbiam je również za bezproblemową obsługę

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 20:22, 13 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
iwonadm napisał(a)
trafiłam do Ciebie od wątku do wątku
pięknie pięknie i bajecznie
będę obserwować Twoje prześliczne rabaty i kompozycje


Iwonko - macham .... każdy trafia jak Ty do kolejnych wątków ... Ja pamietam pierwszy ogród który odkryłam... to ogród AnuliWN..., potem Danusi, Madżenki... i tak poleciało ... i w kazdym ogrodzie było coś co mnie zachwyciło... i myślałam... Panie Mój... kiedy u mnie tak porośnie... minęły dwa latka... i się doczekałam . Kompozycje nie wszystkie moje... ale powoli i swoje zmiany dokładam. A dzisiaj w końcu donice obsadziłam jesiennie...


malkul napisał(a)
aga jak sprawy szklarnio-warzywne pokażesz cosik?


Gosiu... w szklarni nie ma już czego focić... jeszcze papryka rośnie, ale nie wiem czy doczekam się owoców ... resztka pomidorów dojrzewa. Chciałabym jeszcze posiać koper i sałaty, ale nie wiem czy jest sens...


EdytaB napisał(a)
Moje wszystkie gracki kwitną , sadzone w tym roku latem, aż zaczęłam się bać czy to na 100% one większość pisze, że nie kwitną.
Co prawda na trawkach.pl kupowane i w szkółce ale chorobcia kto wie...


Moje gracki raz jeden prawie zakwitły, ale nie zdążyły wypuścić pióropuszy. Może masz je w osłoniętym miejscu na słońcu i dobrze je nawadniasz- wtedy powinny zakwitnąć

Pszczelarnia napisał(a)
Gusiarzu, róża Rosario - czy to absolutna doskonałość dla Ciebie. Jak dla mnie - ze zdjęcia Twojego - tak. Dlaczego nie ma jej w sklepach? Jak pachnie? Ja bym ją widziała u siebie.


Pszczółko Rosario pachnie świeżo... niestrudzenie kwitnie i... jest dość wysoka/ rozłożysta - tego nie doczytałam przed zakupem. W sumie kupiłam ją przez polecenie Pani z ROSARIUM. Po deszczu ma lekkie ciemnoróżowe plamki na płatkach. Myślę, że u Ciebie pasowałaby idealnie... ma widoczne oczko

Agania napisał(a)
Perfekcyjnie masz..... potwierdzam i ślicznie trawy wyglądają z różami, moje gracki nigdy nie kwitły.

Pozdrawiam Was


Agatko... naprawdę, do perfekcji daleko...ale dziękuję, że mnie tak pocieszasz ...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Madzenka 22:09, 13 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A jakieś fotki będą?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gusiarz 22:34, 13 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Jutro
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies