Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

vita 17:19, 05 lut 2015


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3831
Dzięki Ewa, próbowałam śledzić Twój wątek, ale zabij, nie potrafię wstrzelić się w jego bieg. Może kiedyś
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
ewakatowice 21:40, 05 lut 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
vita napisał(a)
Dzięki Ewa, próbowałam śledzić Twój wątek, ale zabij, nie potrafię wstrzelić się w jego bieg. Może kiedyś



poczatkuje i ogródek maleńki
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
nieszka 21:49, 05 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
A ja sobie dziś oczekujac na nowe zdjecia poogladałam watek od poczatku. Uwielbiam klimat Twojego ogrodu!!!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Mysza 22:30, 05 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ja też go uwielbiam.
____________________
Gosia
ziele 16:33, 07 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
I ja
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
ziele 16:38, 07 lut 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Proszę, napisz czy lilie martagon sprawiały Ci kłopoty w uprawie. Widziałam gdzieś w połowie Twojego wątku, zdjęcie białych martagonów, teraz czytam, że dokupiłaś dwie i masz siewki z poprzednich lilii. Przepadły Ci te poprzednie?
Trudne są w uprawie?
Czaję się, żeby kupić białą martagon, ale są strasznie drogie no i nie wiem czy warto? Możesz polecić na prv źródło Twego zakupu?
Pozdrawiam.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
vita 20:20, 07 lut 2015


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3831
Też Was, Dziewczyny uwielbiam Coś nam się tony wypowiedzi wznoszą.
Nieszka, jak widzę mamy podobną frekwencję bywania na forum, ale robota ogrodowa idzie, swoim niespiesznym, acz wytrwałym rytmem?
Co jest z tym klimatem ogrodu, o którym tak wiele osób u mnie pisze?
Podejrzewam, że najbardziej wyczuwalny jest na moich fotkach (bo tak chciałabym go widzieć, ten mój ogród), ale wystarczy, aby odwiedził go ktoś i zrobił swoje zdjęcia, wówczas tzw. klimat rozmywa się i pryska. Przerobiłam to już. Nie wierzcie moim fotkom!

Ziele, Ania, martagony nie sprawiały mi żadnych problemów, nie przepadły, po prostu chciałabym mieć ich nieskończenie dużo, no w każdym razie spory łan. Na łan białych właśnie mam szansę, a te co dopiero dokupiłam, to łan potencjalny, kiedyś tam...
Czy warto kupić martagony? Jak masz warunki do ich uprawy, a nie masz ambicji na ogród idealny, to jak najbardziej warto!
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
as226 23:05, 07 lut 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Witaj, Wyjątkowy ogród, cudowny. Zapisuje pozdr
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Mysza 00:33, 20 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Hej Wiktoria.
Wiosna już zagląda do Twojego ogródka??
____________________
Gosia
emilia 18:18, 23 lut 2015

Dołączył: 31 sie 2012
Posty: 91
Rozmnażanie martagonów brzmi zachęcająco, ich ceny zawsze były wysokie. Jaką metodę zastosujesz? Mam kępę pomarańczowych nn, a tyle jest innych, ładniejszych, wartych rozmnożenia. Łan białych martagonów, marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies