Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

mirkaka 06:31, 06 cze 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Tak, te donice świetne, pewno na jakimś pchlim targu wypatrzone
Vito, o Edence Ty pisałaś, a że kocham tę róże za jej zdrowie, piękno kwiatów, to zapamiętałam że chcesz się jej pozbyć na rzecz ogników. mam jednego, traktuję go jak chwast, no cóż gusta i guściki
Kule bardzo fajnie wyszły, masz pomysły i warto u Ciebie je podglądać.
A nie boisz się ościk rozlezie się po całym ogrodzie, ja go przywlekłam z jakąś rośliną i muszę go randapem traktować tak mi zarasta kostkę brukową.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
laurowisnia 09:07, 06 cze 2017


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Piję sobie kawkę i wertuję ostatnie strony, sama nie wiem na czym skupić uwagę, tyle różności w nim.
Żeliwny element i otoczenie świetne, zapytam o sposób mocowania pnączy na nim, coś tam widać ale co to jest?
Pierwiosnek japoński się wysiał, tak jak pisałaś, mi również cztery siewki wzeszły. Kwiecisty przezimował, kwiatów jeszcze nie widać, mam za to w tym roku Beesa, wiesz coś o nim?
Pomysł z kulami kapitalny, sama wylewałam z M. kulę w całości, kupiłam plastikową przeźroczystą kulę, rozkładaną, okleiłam taśmą, w której M. wyciął otwór.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
mira 23:02, 07 cze 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
widziałaś makówki tu?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/7515-spotkanie-u-szmitow-w-pechcinie-3-06-2017?page=19

niesamowicie mi się podobają
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:11, 07 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ogród konesera. Bardzo mnie intryguje.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Jana 22:02, 09 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
kule wyszły świetne jak znajdę starego globusa to skopiuję muszę przyznać z ręką na sercu że masz świetne nietuzinkowe pomysły...rośliny piękne, zaintrygowały mnie niektóre a bukszpan czym dokarmiasz bo mój też choruje (przesadzałam go i zrobił się żółty)
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Filomena 10:39, 13 cze 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Vito
czy spektakl piwoniowy trwa?
____________________
Filomena-w zielonej aptece
mirkaka 14:08, 13 cze 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
mira napisał(a)
widziałaś makówki tu?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/7515-spotkanie-u-szmitow-w-pechcinie-3-06-2017?page=19

niesamowicie mi się podobają


Pooglądałam relację ze spotkania i obejrzałam te cudne makówki i szklane kwiaty, bardzo fajne pomysły
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Justyna 20:56, 16 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Zdolniacho, świetne te kule! Co nie pokażesz to zachwyca
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
vita 23:12, 18 cze 2017


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Agania napisał(a)
Czym dokarmiasz swoją ulubioną roślinę, co ile dni, tygodni, kiedy zaczynasz, czy tylko doglebowo czy też dolistnie...jaką stosujesz systematykę i czy potrzebuje dolomitu?


Ale pytanie...muszę się zastanowić, nawiozłam raz, doglebowo, bez dolomitu.
Zastanawiam się, czy ja trochę nie głodzę roślin? Takie mnie refleksje dzisiaj naszły po wizycie i ujrzeniu dobrze dokarmionych roślin u Katel w ogrodzie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
paniprzyroda 23:18, 18 cze 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Jak już się dorwałam do komp. to nadrabiam zaległości w wątkach, zamiast pisać sprawozdania. Dodatki pomysłowe i takie bardzo Twoje, nie mówiąc o roślinnych rarytasach. Pozdrawiam ciepło
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies