Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

iwonaal 13:34, 30 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Irenko
____________________
Zakochana w ogrodach
Milka 14:22, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Co Iwonko?
bo ja mam doła, ogród kopara zniszczyła...i ...widzę plusy, rozpleniaca pokazała jeden kłos, jesień długa i piękna będzie lub krótka
jak zakłady
1. zima od stycznia do 15 kwietnia
2. zima od 25.11 do 7.05.
jakie opcje wybieracie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:26, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogda napisał(a)
Irenko, paczuszka doszła przed momentemzagrzana trochę od środka, ale roślinki żyją i mają się dobrze, chybapodlałam i odpoczywają w cieniu...wieczorkiem pokażę gdzie teraz będą mieszkaćnapisz mi tylko jakie kolory naparstnicy i orlika dałaś

Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!


Bogda....ja cię masz włożyć do wody, no bo po po podróży 24 godzin, i my kiepscy...naparstnice...stała niewiadoma...ale u mnie o dziwo najwięcej było białych, ale czy to ważne dla ciebie aż tak?
orlik...stał niewiadoma jak pokaże urok, wciśniesz w odpowiednie miejsce:_
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 14:28, 30 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, dlaczego kopara zniszczyła ci ogród??? Skąd takie wieści o zimie?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Milka 15:02, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bo...kwitną już rośliny z września....a kopra? gorzej, betoniara, no cóż, zniszczyła tak wiele, ..swojego bałaganu, który widzę jak coś nowego, nie pokazuję, ale rośliny out...tyle pracy...ciut jestem na nie do ogrodu, jak pisałam na początku wątku, jestem miejską dziewczyną, lubiłam, to co miejskie, pokochałam ogród...brrr...było różnie i obrzydliwie, a a teraz dochodzę ponownie do wniosku, że chyba mało mi się udaje i chyba miniemy się z ogrodem...no bo, co, po 3 latach dbania, z nowu od poczatku, czy warto?..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 15:24, 30 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, aż tak???

Ps
Odbierz priv
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 15:33, 30 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)
Bo...kwitną już rośliny z września....a kopra? gorzej, betoniara, no cóż, zniszczyła tak wiele, ..swojego bałaganu, który widzę jak coś nowego, nie pokazuję, ale rośliny out...tyle pracy...ciut jestem na nie do ogrodu, jak pisałam na początku wątku, jestem miejską dziewczyną, lubiłam, to co miejskie, pokochałam ogród...brrr...było różnie i obrzydliwie, a a teraz dochodzę ponownie do wniosku, że chyba mało mi się udaje i chyba miniemy się z ogrodem...no bo, co, po 3 latach dbania, z nowu od poczatku, czy warto?..


No co Ty? Jak miałas jakies roboty z ciężkim sprzętem to trudno , musi trochę zniszczyc ale zeby się załamywac? W domu przy remoncie też bałagan a przecież się nie wyprowadzasz. Szkoda ze nie przesadziłas roślin które były zagrożone ale odrosną albo kupisz nowe i znów bedzie pięknie. Napisz co za remonty robiłas. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 15:58, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)


No co Ty? Jak miałas jakies roboty z ciężkim sprzętem to trudno , musi trochę zniszczyc ale zeby się załamywac? W domu przy remoncie też bałagan a przecież się nie wyprowadzasz. Szkoda ze nie przesadziłas roślin które były zagrożone ale odrosną albo kupisz nowe i znów bedzie pięknie. Napisz co za remonty robiłas. Pozdrówka.



Bożenko, u mnie zawsze w cenie tylko myślenie i wyprzedzenie..tyle można uzyskać na plus
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 18:11, 30 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Parafrazując wieszcza:

Dzisiaj mnie Irenka o wierszyk prosi,
O czym ja mogę? o braku wody?
Nareszcie dotarła z odgłosem gromu.
Siedzę i czytam, gdzie jeszcze leje, i komu.

W Twoim ogrodzie jakaś masakra?
Beton rozwalił Tobie pół akra?
Czy zadeptali murarze lilie?
Niechaj za karę im w domu co zgnije.

Jeżeli tylko zniszczyli gałązki, nie płacz,
wyrosną nowe, i zakwitną z nawiązką.
A nam pokażesz inny zakątek,
Tam gdzie nie dosięgła "rzeź niewiniątek"

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Madzenka 18:57, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Irenko spójrz na to inaczej. Moźesz od nowa założyć ogród zamawiaj projekt i działaj!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies