Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Rench 00:24, 09 gru 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
A ja powiem tak : co roku składam sobie obietnice, zarzekam się ,wyrzekam i cO ?
I tak muszę wszystko sama upiec - nie wyobrazam sobie świątecznego ciasta ze sklepu,
Latam jak oszalała po sklepach i nie patrzę na nic,bo czas mnie goni (byle szybko,nieważne za ile )
Wszędzie muszę zapchać nos,bo nikt tak dokładnie nie posprzata itp.
A na koniec lecę do pracy w Boże Narodzenie, czy tez Wigilię (zalezy jaka zmiana mi wypadnie) z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i postanowieniem na przyszłość Ostatni Raz się tak poświęcam ........
I tak jest od 20 lat .... i chyba jednak nie chcę tego zmienić
Bo co to za święta na plaży w tropikach Gdzie ta magia.....
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Martek 02:18, 09 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
asc napisał(a)
Iza... a ja dodam na koniec AMEN



O a tu mamy jakiś świeżuchny awatarek ...

Cóż Konstancjo po "Amen" mam dodać? Ja się zgadzam z twoją wypowiedzią całkowicie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
jagoda99 05:22, 09 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam i tu zgadzam sie z Renata.
Marudzimy a co roku robimy dokladnie to samo.
sciskam swiatecznie
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
vita 10:37, 09 gru 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3836
Coś jakby grozą świąt powiało? Miałam wczoraj małe spotkanie ogrodnicze, pogadałysmy sobie o tym, jak zabezpieczyłyśmy rośliny, pogdybałyśmy, jakie to nowości mogą pojawić się wiosną w szkółkach, o przygotowaniach do świąt nie gadałyśmy wcale!
Sądzę, że takie spotkania są dobrym antidotum na pośpiech, przemęczenie czy stres.
A to u Irenki, wirtualnie i nam doskonale zrobi.
Jak dobrze, że Irence sie chciało Pozdrawiam.
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
Milka 15:30, 09 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wpadam na chwilę...
właśnie pożegnaliśmy gości, Grupa trzymająca grabie przybyła w niepełnym składzie, ale jednak grupa
Igorek, to pełnoetatowy fan Ogrodowiska

było wspaniale, tematów tyle, że aby to obgadać kilka wieczorów by nam zeszło......

nastrój nam dopisywał, mimo mroźnej aury
Aga i Andrzej obdarowali nas wspaniałymi prezentami, niesamowite ogórki, twarde, pikantne i czosnkowe...pycha!! mało tego, różne sosy z różnych odmian pomidorów, sałatki, powidła i dżemy
wszystko na bazie własnych wyhodowanych warzyw i owoców..pychota!
i krótka migawka

Igor, Agnieszka, Andrzej mnie znacie


zimno było....a mróz niby zelżał


rarytaski własnego wyrobu i z własnej uprawy


słynne ogórki...obiecano mi i mam, coś wspaniałego...a ten dżemik mnie zaciekawia, jeszcze takiego nigdy nie jadłam!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Joanka 15:36, 09 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Fajne spotkanie i jakie smaczne podarki!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 15:38, 09 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ale fajnie, pozdrawiam wszystkich i linka wklejam w spotkaniach nieoficjalnych
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 15:42, 09 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja mam butki pasujące do Twojej kurteczki.... ale byłby komplecik

Miło obejrzeć Grupę Grabiową

A te ogórki to bym mogła ukraść... dżemiki mogę Ci zastawić

I już wiadomo dlaczego byłą tak cisza w eterze,,, było spotkanko.... a teraz siem pytam.. a gdzie wianki.. wszyscy coś majstrują a tu tak odmiennie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 15:44, 09 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
OOOO! Ania w nowym zdjęciu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 17:40, 09 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Spotkania,spotkania ...
Danusiu chyba mi się nie wydaje,że zaraz po tobie najwięcej spotkań zaliczy Irenka nie ???

Ogórasy pycha.
Czy ja się chwaliłam ,że dostałam od Pszczółki przepyszny miód gryczano-spadziowy ???
Miód w gębie

Miła moja .
Jeszcze nie zrobiłam zdjęcia choince z orzechów,ale postaram się .Natomiast jest instrukcja do choinki z gałązek jałowca u mnie .
Chciałam uciąć taką gałązkę,żeby lepiej zobrazować,ale wyszłam po 15-ej na dwór to już zaczęło być mrocznawo,szarawo,a na dodatek czapy śniegu pokrywają iglaki .
Może jutro ?

To naprawdę łatwo i prosto się robi tylko cement by się przydał ,ale ten 24 godziny schnie,a gips około 2 godzin.Nie ma pojęcia ile to kosztuje,ale chyba nie majątek
Takie choinki mogą być i niziutkie bez nóżki ,lub z krótką i ozdabiać inne pomieszczenia niż salon gdzie króluje główna choina .
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies