Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

kasiek 18:06, 26 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rany jakie zmiany - no świetnie! Takie rabaty idealne na ta porę roku kiedy wkoło buro i brzydko!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Jana 18:35, 26 lis 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Irenko kanciki wyszły super dereń też już pokazuje krasę, mój jeszcze nie jest taki spektakularny, Twój ma piękny czerwony kolor zwierzyniec mam podzielony -dwa psy mam na zewnątrz ale jak jest zimno to śpią w domu, koty tak samo -chodzą własnymi ścieżkami ale gdy jest pora jedzenia to zawsze są w domu u nas zawsze były zwierzaki, do niedawna jeszcze 2 chomiki i 2 minikróliki, ostatni pies (tym razem domowy w założeniu) został specjalnie nabyty dla córki, która uwielbia wszelkie zwierzęta, chciała mieć coś co może przytulić i co będzie tylko jej (tamtymi psami z reguły opiekuje się teściowa) . Z uwagi, że dużo pracuję, nawet jak jestem w domu a córka jest jedynaczką zdecydowaliśmy się na kolejnego psa. Mamy go od zeszłej soboty a pies chodzi za córką krok w krok, gdy jej nie ma to śpi na jej butach, a gdy jest to śpi przy niej lub na jej stopach
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Dorota123 19:18, 26 lis 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Podglądam prace przy zmianach, wcześniej też było ładnie, ale każde przesadzanie, zrobienie równiutkich kancików, posprzątanie rabat przed zimą bardzo cieszy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Sebek 19:24, 26 lis 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wkurzyc Cię? Te Miriamy chyba za blisko lawendy... Ja bym je rozsadzil szerzej i bliżej brzegu rabaty, a między nie powciskal kostrzewe... Ale to jest Twój tron
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Justyna 19:26, 26 lis 2015


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Dzielna jesteś, ja już nie grzebię w ziemi. Zmarźluch jestem.
Kiedy będzie nowy pies? Piesek, czy suczka? Wilczarza widziałam tylko kiedyś na wystawie.
Wyczytałam, że będziesz kupować cisy Brzeg. Jak znajdziesz dobrą ofertę pamiętaj proszę o mnie. Potrzebowałabym z trzy na kulki. Ale tylko pewną odmianę. Buź
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Anda 19:40, 26 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Irenko, energetyzujące zmiany. Nieźle się napracowałaś, ale na pewno ta praca opłaci się z nawiązka i będzie pięknie, jeszcze piękniej niż było
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 20:03, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Irenko widzę , żeś zarobiona w ogrodzie jeszcze tak jak ja Zmiany fajnie już się prezentują....kanty w zimie!!!!!...... no ale ja jeszcze plewię ha ha ha .....wiele mamy wspólnego ....nie siedzimy bezczynnie choć trochę by się przydało już oddechu złapać....żeby wiosną sił starczyło Rower za.....jefany
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 20:04, 26 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Irenko pieknie a jak to wszystko sie rozrosnie i zakwitnie to bedzie czad

a tego czadowego slowka nauczyla mnie zona mojego kuzyna jak byla rok temu u nas na wakacjach. No i oczywiscie moj maz tez sie nauczyl. Ciagle lazil i gadal "ale czad". No to teraz bedzie humorystycznie. Lezymy juz w lozku. M pochrapuje, ja juz pewna ze spi na calego wiec odwazylam sie puscic baka na co moj M "ale czad" zamknal oko i zaczal chrapac dalej.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiek 20:10, 26 lis 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Iza!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Bawarka
Basilikum 20:15, 26 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
kasiu no co moj Maz uczy sie pilnie polskiego, nawet przez sen hihi. myslisz, ze ja zasnac po tym moglam. Do dzis jak sobie przypomne to sie smieje.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies