Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Rozdrabniacz do gałęzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Rozdrabniacz do gałęzi

Gardenarium 11:31, 27 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Na pewno może, tylko oczywiście trzeba się zapoznać ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, szczególnie przy podawaniu gałęzi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malwes 22:41, 23 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Dziewczyny, i co Wam się sprawdziło? Podzielicie się doświadczeniem z jakimś konkretnym modelem, bo planuję zakup ale nie wiem co wybrać....?
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
alinak 23:27, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
gosiu patrz na moc . grubość ciętych gałęzi i żeby była tarcza z piłami wtedy są zrębki a nie rozdrobnione gałęzie .
ja mam ( STIGA BIO QUIET 2500W.). używam 3 lata , ale nie mogę przesadzić z grubszymi gałęziami jak 4 cm . bo juz 2 razy musiałam rozkręcać po zablokowaniu sie mechanizmu. i nie robi fajnych zrębek tylko takie śmieci. bardziej się nadają na kompostownik . jednak czy taki , czy taki to ta maszyna jest niezbędna przy ogrodzie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
malwes 18:45, 24 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
alinak napisał(a)
gosiu patrz na moc . grubość ciętych gałęzi i żeby była tarcza z piłami wtedy są zrębki a nie rozdrobnione gałęzie .
ja mam ( STIGA BIO QUIET 2500W.). używam 3 lata , ale nie mogę przesadzić z grubszymi gałęziami jak 4 cm . bo juz 2 razy musiałam rozkręcać po zablokowaniu sie mechanizmu. i nie robi fajnych zrębek tylko takie śmieci. bardziej się nadają na kompostownik . jednak czy taki , czy taki to ta maszyna jest niezbędna przy ogrodzie


Ja oglądam Vikinga ale najtańszy model wcale nie tani a ma tylko 1800W, kolejne, te które mają już ponad 2000W a to chyba minimum, to już powyżej 1000k.
Chętnie bym kupiła od kogoś używany ale to wtedy i tak pewnie wszystkie tarczki do wymiany.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
recento 18:48, 29 wrz 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 152
Ja mam Vikinga Ge 150 juz pięc lat i jest niezawodny,bardzo dobrej jakosci noze, w tym roku po raz pierwszy dałem je do ostrzenia.Nie wiedziałem,ze wystarczy je przełozyć bo są dwustronne.Świetnie sie sprawdza do rozdrabniania gałęzi do 35mm srednicy,pedów malin itp.Jak sie ma kompostownik , rzecz niezbedna./kosiarkę Vikinga mam 12 lat równiez niezawodna/Warto troche wiecej zapłacic i sie ma sprzet na lata.
____________________
witekk 15:40, 16 lip 2013

Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 5
A co sądzicie o modelu Bio Power 2100 rozdrabniacza od Stigi? Mam kosiarkę tego producenta i spisuje się bardzo dobrze, więc pomyślałem o rozdrabniaczu tego właśnie producenta, zna ktoś?
Basia_1987 18:03, 18 lip 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Może mi ktoś podpowiedzieć jakim urządzeniem najlepiej rozdrobnić korę?Bo mam jej dosyć sporo.Próbowałam rozdrabniaczem JCB nożowym ale się nie nadaje ,bo rozdrabnia w drobny mak a ja chciałabym by ją pokruszyło średnio grubo ,by podsypać pod tuje, a ręczne łamanie jest czasochłonne.
____________________
" Baśniowy" ogród
Gardenarium 18:37, 19 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Kupuję korę już rozdrobnioną, każdy silniejszy rozdrabniacz pewnie sobie da radę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgosia_mik... 22:45, 21 gru 2013

Dołączył: 21 gru 2013
Posty: 1
potrzebuje nóż do rozdrabniacza do gałezi
cramer 95 popszeczny gdzie szukać części zamienne to tej maszyny na prąd
Gardenarium 20:52, 22 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Szukaj w internecie, nie prowadzimy sprzedaży części zamiennych do rozdrabniaczy
Wejdź na stronę producenta i tam zapytaj o części.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies