Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

ka1sia 13:47, 12 wrz 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Anek, dzięki wielkie, że czuwasz nad moją nową rabatką na Ciebie zawsze można liczyć, kochana jesteś
buziaczki zostawiam na gości czekasz, więc bawcie się dobrze, pozdrawiam Was wszystkich
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 14:52, 12 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rench napisał(a)


Spotkanko było bardzo udane Na takim słonecznym tarasie z widokiem na piękny ogród aż się chce siedzieć Że nie wspomnę o towarzystwie
Nie mogę przeżałować,ze nie miałam aparatu.
I się ciesz,że nie natrafiłyśmy na poważny temat,bo nie pozbyłabyś się mnie do późnej nocy
A jak byś przypadkiem miała zwijać i wymieniać tego swojego zielonego persa przed domem ,to ja chętnie przyjmę,nawet z dziurami



same fajne wieści
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:21, 12 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, obejrzałam wzrost koreanek, ależ one u ciebie poszły w górę, wyjątkowe są
uśmiałam się z pastucha, z nostalgią obejrzałam ciebie, Izę i Aldonę na huśtawce
ufo wie, gdzie lądować
ale, jak zabierasz basen, to patrzę na to ze smutkiem, znaczy idzie jesień
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 19:20, 12 wrz 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ania jesteś wielka z tą swoją wiedzą!!!

Mam podlać czy pryskać? Z pryskaniem może być kłopot ... padać ma

Pozdrów wszystkich przyjezdnych Bawcie się dobrze
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
makkasia 19:27, 12 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
obejrzałam, poczytałam, lotosów zazdraszczam, a huśtawka fajowa, ja mam ale nie siadam
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Mala_Mi 20:00, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj nie mam na nic czasu... goście pojechali, fajnie było.. fotek nie zdążyłam zrobić.. tak jak zakupów przed gośćmi i takich tam..... ale komponenty do potencjalnej sałatki zjedliśmy... I wyszło na moje, nie musiałam robić tego czego nie lubię...

Gościom bardzo dziękuje za przybycie i za wyrozumiałość....

Magda.. przepraszam, że nie zadzwoniłam, że już jesteśmy w domu/ogrodzie, ale w tym wszystkim zapomniałam... Biję się w piersi za to moje roztargnienie... głupio mi i przepraszam publicznie..... na przyszłość sie poprawię..

I tak to ze mną jest.. zapominam o wszystkim....

Fotek ze spotkania praktycznie nie mam, bo nie było czasu.... gospodyni jak zwykle na linii organizacyjnej nawaliła I musiałam improwizować

Miało być foto grupowe... by nie było, że my o Was nie pamiętamy...


Ale fotografowie tak robili zdjęcia, że do kupy nie udało się wszystkich zgonić..

I mam jak fotograf fotografuje fotografa


Ale ja uwieczniłam i fotografów..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 20:04, 12 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dobrze że jednak jakieś zdjęcia są.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 20:05, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przed spotkaniem zaliczyliśmy szkółkę Pana Bylinowego i sklep z karpiami koi... karpi nie sfociłam, szkoda bo bardzo ładne.. może Kondzio się pochwali ... o ile przeżyły tyle godzin w worku foliowym..

To u Pana Bylinowego


I tu zobaczyłam sadzonki figi zimującej w gruncie.... od razu pomyślałam o Gierczusiowej hortensjo-fidze... wiec Pana musiałam pomolestwoać czy faktycznie to zimuje i czy owocuje.. Okazuje sie że owocuje i zimuje.. na dowód Pan mi pokazał drzewka figowe... z których zebrał kilka wiader fig


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:09, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdziu.. a potem to nie było czasu na foto.. musiałam pilnować ogrodu

Patrz co się działo I pojechało.. nie wiem czy sie przyjmie, bo ziemia sucha i wykopać było trudno.. ale trzymam kciuki za serba.. by nie było, że nieszczerze dałam. Szanse marne.. ale zobaczymy i tak był do usunięcia. Teraz mam już miejsce gdzie przesadzę rh Elite .. bo mi tam gdzie rosną umierają.... muszę posadzić jak pozostałe.. przedłużę rabatę z rh
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 20:11, 12 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I takie mam...


O w mordę.. jeszcze maryśkę mieliśmy ukopać.... musicie przyjechać jeszcze raz

Tak to jest z moim roztargnieniem i sklerozą
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies