Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 22:45, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Szukałam wilczomlecza dla Irenki... co się nie rozłazi a jest ładny.. bardzo ładny o tej porze roku , a ja nie mam ani jednego zdjecia w ciągu 2 lat .... po prostu szok.. znalazłam przy okazji fotografowania host, ale w czerwcu.. i już nie jet taki piękny.
muszę nazwę jeszcze poszukać..



To foto z kwietnia, ale 2011.. jeszcze malutki i foto kadrowane z całej panoramy


Najbardziej przypomina tego wilczomlecza.. trudno znaleźć.
Euphorbia amygdaloide Purpurea
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:47, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)


Ania jak się nazywają te drzewka jak choinka tylko małe ... dwie kupki z brzegu i jedna w tle ... podobywuje mi się ... i poszukam w naszych Kostomłotach tylko czego mam szukać ? ... i nie mów, ze to kfitnie bo to iglak


I znów u siebie nie wyrabiam... to choina kanadyjska Jeddeloh.. rośnie w takie kępki.. i wolno..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasiek 22:55, 16 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Napisze Ci po naszemu...Odwal sie od budki Mieszkancom sie podobywuje, Tobie juz nie musi
____________________
Bawarka
Mala_Mi 23:03, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasiek napisał(a)
Napisze Ci po naszemu...Odwal sie od budki Mieszkancom sie podobywuje, Tobie juz nie musi

Kasiek i Ty Brutusie przeciwko mnie??????? Niech będzie, ale nie na brzozie.... proporcje mam zachwiane.

Patrz jaka wysoka moja igła kleopatry.... liście na jakieś 30 cm. Jak przestałąm sie tym interesowac to rośnie i kwitnie co roku.

Za karę Igła nie weszła ... i mus edit..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasiek 23:10, 16 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Mala_Mi napisał(a)

Kasiek i Ty Brutusie przeciwko mnie??????? Niech będzie, ale nie na brzozie.... proporcje mam zachwiane.

Patrz jaka wysoka moja igła kleopatry.... liście na jakieś 30 cm. Jak przestałąm sie tym interesowac to rośnie i kwitnie co roku.

Za karę Igła nie weszła ... i mus edit..



Teraz Ty mi dosalasz Moja igla jak stala tak stoi...udaje, ze jej wogole nie widze, tylko raz ja oplulam i pogrozilam...i nic...stoi.

p.s nie mozesz przemalowac budki bo juz sa nowi mieszkancy...to moze przemaluj brzoze ? No co?....duzo masz bialego ...proporcja musi byc ...
____________________
Bawarka
Mala_Mi 23:10, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agata, Magda K2 - raczej nie parasol, a wieko pudła... wiecie dlaczego starsze kobiety noszą parasole?? Bo stare pudło musi mieć pokrywkę

Kitek - nie ma fotki, może jutro...

Pszczółka - dobrze, że to nie Everest, a Evereste. bo już bym płakała gdzie to posadzić ALe mam lepsze miejsce dla hortensji Everest Niby tu było z tarasu, ale zdecydowanie za ciemno.. jutro awansuje na inna rabatę z większą iloscią słoneczka
Pierwsze powojniki maja pierwsze kwiaty.. mam takie 3 okazy... ale ten ma najwięcej..


I detale, powojnik


Serduszka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MagdalenaK8 23:13, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Dla ciebie mogę być nawet K2 bylebym zaglądać mogła i oko cieszyć tyż....
Dobranoc
____________________
Ogród i nie tylko...
Mala_Mi 23:16, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasiek napisał(a)


Teraz Ty mi dosalasz Moja igla jak stala tak stoi...udaje, ze jej wogole nie widze, tylko raz ja oplulam i pogrozilam...i nic...stoi.

p.s nie mozesz przemalowac budki bo juz sa nowi mieszkancy...to moze przemaluj brzoze ? No co?....duzo masz bialego ...proporcja musi byc ...


Kasiek.. bić będę...... A Rubens też stoi, kfiotki ma i stoi.. ale powoli rychtuję mu też domek..

Czy Ty wiesz, że zaszalałam na cisy.. i one maja wkładkę mięsną.. w wielki tydzień takie cós????
Mój parawnik, na worki z ziemią, taczkę i ciut szklarnię postanowiłam zrobić.. miałam zaskurniaki z prezentu od mamy... leżały na czarna godzinę 4 lata.... poszły... a tam białe cóś.. I musiałam kupić nicienie.... stówka poszła ekstra.. ale cisów nie oddam, bo takich dużych nie kupię nigdzie za te pieniądze.. wyliczyłam, że mi starczy kasy na 9 szt... nicieni nie uwzględniłam....szlag by to.....

Sebek Sokole Oko - już je wypatrzył ale maja ok. 1,3m wysokosci MI po szyję
Będzie bajzlownik zasłonięty cisami



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mirka 23:17, 16 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ania kiedy werbenę do ziemi posadzić taką popikowaną po 15 maja
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mala_Mi 23:19, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
MagdalenaK8 napisał(a)
Dla ciebie mogę być nawet K2 bylebym zaglądać mogła i oko cieszyć tyż....
Dobranoc


Magda.. dla mnie K2 stoi wyżej w hierarchii.... i tego będę sie trzymać... na degradację musisz zasłużyć

I widoczek

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies