Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

mira 22:49, 07 maj 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
hehehe tam zakupy to marzenie, też kupiłam ten storczyk i zastanawiam się jak posadzić bo 10 cm w wodzie, jak posadzisz to pokaż mi bo doniczka mi wystaje i nie podoba mi się
też kupiłam naparstnicę ale nie wiem jaką zobaczymy
a różową
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 22:55, 07 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jag_58 napisał(a)
Aniu zakupy świetne ,no takiej konwalii jeszcze nie widziały moje piękne oczy a Twoje wypatrzyły Aniu znając Ciebie na pewno to upchniesz i to jeszcze w jakim stylu że nam znowu szczęki opadną Aniu ponawiam pytanie ,bo pewnie niedopatrzyłaś gdzie kupiłaś lotosa?????plisssss


Widziałam, tylko cofam sie do tyłu.... a różnie mi to idzie.. nie wyrabiam..sorki Ale czytam wszytko.. tylko pan Niemiec na A mi dokucza
Kłącze było kupione na sadzawka.pl.. Mariusz z przyjaznego ogrodu miał mi kupić, w rezultacie dał mi w prezencie i to jeszcze podhodowane.. a ja w tym roku przezimowałam i podzieliłam.. pokazywałam akcję przewożenia lotosa w zeszłym roku Mariusz to fachowiec od rośłin wodnych.... i nie tylko wodnych.. polecam jego wątek... idzie bardzo powoli, ale jak już ruszy to jest co oglądać. widziałam ogród na własne oczy..... wiec i właściciela i ogród polecam..
Mariusz, jestem Twoja fanką.. mam nadzieję, że J nie słyszy Pozdrawiam was wszystkich
I od Mariusza mam dużo innych rośłin
Kupiłam miodunki zwykłe, bo mam mało...... a fajne na wiosnę.. a tu mi pan podtyka pod nos inna unikatową... moja silna wola mówiła NIE.. ale dostałą w prezencie..
Czyż nie cudna????


Nietypowy wilczomlecz.... jak ma się nie przykleić???


A to już dostałam, jako gratis.... ze słowami "Pani będzie zadowolona" Muszę poszukać gdzie to ma rosnąć... bo jak mam być zadowolona, to warto nie zamordować... na razie tyle znalazłam..
Minuarta, czyli mokrzyca
'

Inne rośliny to pospolite, np rumianek na zielnik....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
bleebla 22:59, 07 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Zakupy cudowne. Nigdy nie widziałam pasiastej konwalii... tylko sie nie śmiać
____________________
Aga - Mała eLeczka
Jag_58 23:03, 07 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Mala_Mi napisał(a)


Widziałam, tylko cofam sie do tyłu.... a różnie mi to idzie.. nie wyrabiam..sorki Ale czytam wszytko.. tylko pan Niemiec na A mi dokucza
Kłącze było kupione na sadzawka.pl.. Mariusz z przyjaznego ogrodu miał mi kupić, w rezultacie dał mi w prezencie i to jeszcze podhodowane.. a ja w tym roku przezimowałam i podzieliłam.. pokazywałam akcję przewożenia lotosa w zeszłym roku Mariusz to fachowiec od rośłin wodnych.... i nie tylko wodnych.. polecam jego wątek... idzie bardzo powoli, ale jak już ruszy to jest co oglądać. widziałam ogród na własne oczy..... wiec i właściciela i ogród polecam..
Mariusz, jestem Twoja fanką.. mam nadzieję, że J nie słyszy Pozdrawiam was wszystkich
I od Mariusza mam dużo innych rośłin
Kupiłam miodunki zwykłe, bo mam mało...... a fajne na wiosnę.. a tu mi pan podtyka pod nos inna unikatową... moja silna wola mówiła NIE.. ale dostałą w prezencie..
Czyż nie cudna????


Nietypowy wilczomlecz.... jak ma się nie przykleić???


A to już dostałam, jako gratis.... ze słowami "Pani będzie zadowolona" Muszę poszukać gdzie to ma rosnąć... bo jak mam być zadowolona, to warto nie zamordować... na razie tyle znalazłam..
Minuarta, czyli mokrzyca
'

Inne rośliny to pospolite, np rumianek na zielnik....

Aniu dzięki za odpowiedź , Kondzio już mnie poinformował że on w kolejeczce do Ciebie po to dobro Mariusza ogród odwiedzam regularnie jego irysy wymiatają
____________________
Jagoda
Mala_Mi 23:06, 07 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A co tam.......................................

przyznam się jakich miałam gości w poniedziałek.. z zapowiedzią w sobotę o 10 rano... 2 świąteczne dni.... by sie przygotować, czyli było bez przygotowania... bo co można 3 Maja zrobić????

Wspaniała ekipa... miało sie wrażenie, że jesteśmy kumplami.. niezapominane wrażenie... nawet nie wiem co gadałem.. ale Żon stwierdził, że widzowie mogą stwierdzić, że "Ogrodniczka stuknięta, ale ogród zrobiła fajny" I tego będę sie trzymać jak niepodległości....

Więcej fotek nie ma, bo nikt nie miął głowy do robienia zdjęć Synowa sie zreflektowała w pewnym momencie... ale goście byli przesympatyczni, grzeczni.. i nawet jak powiedziałam że nie wolno deptać po rabatach to uszanowali

Wypadł im ogród na poniedziałek i szukali czegoś na zapalenie płuc w zastępstwie.. zadzwonili do Bogdzi, a Bogdzia skierowała ich do mnie... i tak sie podziało i zrobiło... też Mimo Woli zupełnie ...

Macham do Panów z TVN... nawet nie sądziłam, że są tak sympatyczni Zero niegaworzenia, zero zarozumiałości... jestem nimi zachwycona I bardzo przystojni

Od razu uprzedzam pytania... będzie dokrętka z Mają... latem, terminu nie znam, i innych terminów nie znam. Temat proponuję uznać za zamknięty, jak coś będę wiedzieć to dam znać Obiecuję

I fotki dzięki uprzejmości i zimnej krwi synowej




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 23:10, 07 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
łał to Ci wiadomość Bogdzia jak impresario
tych bylin które pokazałaś na oczy nie widziałam, cuda, cuda
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
hanka_andrus 23:11, 07 maj 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kolejny ogród w TVN-ie! Gratuluję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Juzia 23:11, 07 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
Wow!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
leon60 23:12, 07 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ale wiadomość ! rewelacja
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Alisonek 23:14, 07 maj 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
To ja się nie dziwę że por i seler zostały u sprzedawcy, kwiatuchy i bylinki lepsze też bym je najpierw wzięła dobrej nocy Aniu
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies