Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

popcorn 11:05, 30 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu macham!! Jeżówki cud miód!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 12:13, 30 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Mala_Mi napisał(a)

Madżen - keidyś prosiłaś o wysokość Pikollino.. mi powyżej kolana, a normalnie do kolana.. bo nie pamiętam czy odpisałam.


Oj ja jestem ciekawa mojej Piccolino za rok. Wiosną sadziłam i ma teraz książkową wysokość czyli 20-30cm... Ciekawe czy też mi tak wybuja.
Pozdrówka Aniu... Ja też nie jestem na bieżąco prawie nigdzie...szkoda bo pewnie umyka mi troszkę cennych informacji...ale trudno. Nie dajmy się zwariować
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
malkul 13:38, 30 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ania jak znjdziesz sekundke to oświec mnie z kancikami przy płytach chodnikowych
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kachat 13:57, 30 lip 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ania, miałaś chyba rację, te roślinki co razem z dąbrówkami do mnie przyjechały to chyba rzeczywiście naparstnice Wkleiłam fotkę, o tutaj: link
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 14:12, 30 lip 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Mala_Mi napisał(a)

To orszelina???? Nie mam siły już szuzkać poprawnej nazwy

Wygląda mi na orszelinę olcholistną. Poluję na jej białą odmianę od roku i nigdzie nie mogę znaleźć, wszędzie te różowe tylko, a po białej ani śladu... Krzaczek może nieco niepozorny, ale jak pachnie! Dobrze ci Aniu rośnie..? Słyszałam, że nieokrywana może przemarzać..
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Milka 14:32, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mala_Mi napisał(a)
Pokazywałam kwiatki Great Star???? Kolosy



wiesz, że nie poamiętając, w nią mnie wkręciłaś, ale warto było u mnie też boska, 1,5 m
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MonikaH 14:41, 30 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2012
Posty: 171
Aniu - Ty niesamowita, cudowna istoto.

Po kolei.
1)Spóźnione, ale najszczersze życzenia imieninowe, a najbardziej, najbardziej zdrowia dla wszystkich.
2)Fantastyczne spotkanie, cudne foty w wątkach, ogród jest zachwycający, niesamowite jak każdy postrzega inaczej to samo otoczenie. Nie da się podsumować w kilku słowach całości.
3)Dziś przeżyłam mały szok, nie zaglądam ostatnio regularnie na O., żeby nie powiedzieć, że ledwo, ledwo. Rano w drzwiach firmy staje kurier z paczką i konsternacja, przecież nic nie zamawiałam, na paczce moje nazwisko, ale nadawca nieczytelny. Zebrało się konsylium, dobrze, że za bardzo paczką nie potrząsaliśmy. W końcu kurier - no to otwieramy i zobaczymy co to. Spojrzenie do środka i pstryk w głowie - roślinki od Ani . Ubaw mieli ze mnie po pachy jak z bananem na twarzy wyciągałam zawartość. Potem rozpoznawaliśmy siewki :jeżówki, werbeny, naparstnice. Dobrze, że napisałaś w mailu, bo byłby dramat. Roślinki są w bardzo dobrym stanie, po południu trafią na przechowalnik, aż się ogarnę po urlopie. Wstrzeliłaś wysyłkę idealnie, akurat wróciłam z urlopu pełna werwy, mieli by zagwozdkę w pracy jakby przyszło tydzień temu.
WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI że pamiętałaś o mojej prośbie tyle czasu.

PS (odzywam się na pw za momencik)
____________________
Monika - Bez linijki
AgnieszkaW 14:44, 30 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, pozdrowienia przesyłam. Widzę, że bardzo zagoniona jesteś, ogród poczeka, a trzeba ogarnąć ważniejsze sprawy. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
agatanowa 16:27, 30 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Mala_Mi napisał(a)
Rabata co się sama stworzyła zachwyca najbardziej... natura jednak potrafi.. pokazały sie kolejne gatunki.. wszystko samo sie wysiało.. nie wiadomo keidy i skąd...


Skąd - to pewnie wiadomo: z innych rabat

Sliczna, delikatna, lekka

Aniu, pooglądać i pozdrowienia przyszłam zostawić, a przy okazji nie mogę oczu oderwać od kwiatów Great Star

Trzymaj-cie się mocno
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 16:30, 30 lip 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Mala_Mi napisał(a)


Taka moja siewki, kwiat ogromy, kolor blady.. ale coś w sobie ma..



A tak w kwestii Łukasza.... skrytykował moje aksamitki... i zrobiłąm naprawę rabaty.. tu przymiarka, ale udało sie nawet posadzic.. ale foto nie ma.. sobotnia przymiarka.. Już aksamitki są wyoutowane... są Marmaladki..



O kurza twarz, ta jeżówka jest boska! uwielbiam taki siny róż

A aksamitki pasowały do zurawek i - jak w morde strzelił - do rudbek w tle Szkoda, ze ich nie ma
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies