Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 23:32, 01 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ana_art napisał(a)
haaha ja z komunii pamiętam gryzącą halkę (grrr kto to wymyślił) i bolące kolana bo jechałam na rowerze po jałowiec do piwa kozicowego i wytrąbiłam się na krawężnik. Pamiętam jak dziś jak mi mama te kolana myła wodą z mydłem by 'odkazić' bo wody utlenionej ani jodyny w domu nie było... a potem trzeba było w kościele pięknie klęczeć

To dobrze, że jodyny nie było.... bo piekło od niej jak diabli i jeszcze te brązowe plamy Dlatego woleliśmy chować wszelkie rany, by nie było jodynowania

A klęczenia nie zazdroszczę... strupy i tak nigdy nie chciały sie goić ..

A kamyki wyglądają dobrze, ale to mam być łatwiejsze koszenie, a nie trudniejsze.. jak na razie dołożyłam sobie roboty

I ostatnie foty.... lecę spać.. podłoga skoro świt.. bo mnie moje chłopaki już sie krzywią..


Wyciepanie akacji było dobrym posunięciem.. wcale jej nie żałuję... a jeszcze wywalę migdałka z innej rabaty..


Dobranoc... rewizyty jutro..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:32, 01 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Lukasz2013 napisał(a)


Ciekawe i piękne.


Szkoda że jednoroczne Ale dzięki temu długo kwitną...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
alinak 23:33, 01 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Nadrobiłam to i owo u ciebie ,stęskniłem sie bardzo i wpadłam , a ty babciujesz pełna parą .jeżówki wspaniałe ...a te od ciebie może nawet zakwitną w tym roku ...ciekawe czy na cytrynowo .
pewno odpoczywasz po babcinych begach na orientacje
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
weronika77 23:52, 01 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
O taternikach prawda. Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
leon60 07:51, 02 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Nadrobiłam... piękne zdjęcia obejrzałam idzie jesień ale nie mamy na to wpływu więc pozostaje cieszyć się kwitnącymi wrzosami
Uściski i gilganki dla Muminka
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Anita1978 07:56, 02 wrz 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Trochę nadrobiłam, zdjęcia obejrzałam, o przygodach z dzieciństwa poczytałam, o przyspieszeniu Muminka też!
Wszystko pięknie kwitnie u ciebie, wrzosy piękniaste! Moje młode, sadzone wiosna, ale tez kwitną!
Pozdrowka!
____________________
ogródek Anity
AgnieszkaW 08:13, 02 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, nadrobiłam troszkę stronek u Ciebie, choć teraz Cię mniej na forum... Wnusio bardzo "żywy" i absorbujący, no ale po kimś te geny ma, prawda? Ogród jak zwykle piękny. Aleja Konstancji zachwyca Buziaki posyłam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Pszczelarnia 09:34, 02 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ten migdałek z bylinówki jeszcze nie wyciepany?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gocha 10:29, 02 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniu dziękuję stokrotnie za katalog jeżówek. Uwielbiam je od zeszłego roku ale dopiero w tym roku kupiłam ich sporo i różnych odmian ale niestety nie było napisów jakie to odmiany. Muminek cudny, taki do zacałowania- ale najierw trzeba go dogonić. Wrzosy też uwielbiam i te u Ciebie są piękne. Bardzo lubię taką jesień z cudnie kwitnącymi wrzosami. Pozdrawiam gorąco. Ja cały czas regularnie czytam Twój wątek ale bardzo rzadko się wpisuję. A ogród podziwiam i Twoją pracę w nim . I czekam na Maję.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:48, 02 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniu mam jeszcze prośbę- co zrobić z wrotyczem bo go wydarłam z pól naokoło mnie. Mam niestety dużo pędraków u siebie i przydałoby się je wytępić.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies