Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 16:23, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
beata_kulesza napisał(a)
Aniu dziękuję za zaproszenie na zlot jednak dla mnie to za daleko. Jednak do ogrodu będę zaglądać. Zdecydowanie bliżej


Zlot jak będzie to za kilka lat... wiec nie ma pospiechu
Na razie zapraszam na wątek.. i sorki, że do Cię nie zaglądam, ale muszę iść powalczyć łopatą..

I focia.. prawie Wojsławice ... ale nie da się mieć Wojsławic, bo to za dużo do ogarnięcia.. samo koszenie.. masakra.. traktor i jedna osoba od rana do nocy
Przed chwila jednego rozchodnika wyciepałam i posadziłam zawilca od Finki Ale te z foto zostały
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:25, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
elzbieta_g napisał(a)

piękna kępa, a ja widzę, że ktoś tam za nią rybki łowi


Kolacja wigilijna na 100 osób jeszcze nie nadeszła... wiec dokarmia i rozpacz, ze zimno i jeść nie chcą
No to bez rybaka focia..


Katalpa pięknie uformowana... widziałam.. i aż głupio jakby miała teraz się nei przyjąć.. bo tak to mi rybka jak padnie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 16:26, 30 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
P.S. Dzięki za motylki! Lubie je! I też jestem ciekawa co sie z nimi dzieje zimą? Czy jedzą ten nektar na zapas? Ale to pewnie Bogdzia nasza wie! Na 100%


Pewnie że wiem . Częsc zimuje jako kokon wsród uschniętych roślin i wiosną przeobraża sie w motyle a częśc której uda sie dostac do ciepłych pomieszczeń , komórek , piwnic przeżywa jako motyl a na wiosnę z wyblakłymi kolorami i pomiętymi skrzydełkami wylatuja i składają jajęczka na roślinach które lubią ich gąsienice i te przeobrazaja sie w motyle w połowie roku i wtedy znów widzimy motylki o ślicznych żywych kolorach.Pozdrówka dziewczynki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 16:29, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)
Aniu i widzisz jak to wyprawa w odpowiednie miejsce jest w stanie zmienić spojrzenie na ogród no mogę tylko powiedzieć nareszcie

No i super było się znowu zobaczyć i prywate zostawiam


Ja już zacieram łapki na lipiec


Prywata mi sie podoba .. plis na prywatnego emila w dobrej jakości
Pierwsze skojarzenie, że jesteśmy podobni jak rodzina

Focia bylinówki..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:31, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
yolka napisał(a)

oto sposób na odmłodzenie - rewelacja. Pozdrawiam obojga


No nie przesadzaj!!!!!! Wcale Łukasz nie musi się odmładzać , bo i tak wygląda na mniej niż ma

I focia jakiś krajobraz po bitwie..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:33, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
Anek, astry to ostatnie kwiaty jesieni (czyli marcinki), jesteś pewna, że zawilce? . Mam Watanabe ale mała jeszcze. Odebrałaś ver.?


Dobra, to jedne z ostatnich kwiatów.. a goryczka u mnie kwitnie dłużej niż astry

Liliowce i rozchodniki.... na dużej powierzchni wygląda dobrze

A teraz zmykam do ogrodu.. reszta potem..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 16:34, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)


Zlot jak będzie to za kilka lat... wiec nie ma pospiechu
Na razie zapraszam na wątek.. i sorki, że do Cię nie zaglądam, ale muszę iść powalczyć łopatą..

I focia.. prawie Wojsławice ... ale nie da się mieć Wojsławic, bo to za dużo do ogarnięcia.. samo koszenie.. masakra.. traktor i jedna osoba od rana do nocy
Przed chwila jednego rozchodnika wyciepałam i posadziłam zawilca od Finki Ale te z foto zostały



Ten rozchodnik z tymi pendzlami to świetna inspiracja - ja kopiuję -to cudne jesienne zestawienie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Sebek 16:41, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu, Twoje Wojslawice chyba bardziej ogarnięte

Miło było Cię zobaczyć Zostawiam CI zdjęcie spod kompresora

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
JulkAd 18:29, 30 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Bogdzia napisał(a)


Pewnie że wiem . Częsc zimuje jako kokon wsród uschniętych roślin i wiosną przeobraża sie w motyle a częśc której uda sie dostac do ciepłych pomieszczeń , komórek , piwnic przeżywa jako motyl a na wiosnę z wyblakłymi kolorami i pomiętymi skrzydełkami wylatuja i składają jajęczka na roślinach które lubią ich gąsienice i te przeobrazaja sie w motyle w połowie roku i wtedy znów widzimy motylki o ślicznych żywych kolorach.Pozdrówka dziewczynki.


Bogdziu jesteś niesamowita...kopalnia wiedzy entomologicznej i ornitologicznej....

Aniu czy na fotce z tymi ciemnymi rozchodnikami to rdest?..pamiętasz nazwę?, szukam czegoś w takim kolorze na wiosnę, tylko wyguglać muszę szczegóły

Uściski
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
butterfly 18:46, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Aniu, jak dobrze że ten wrotycz ci nie dał spokoju.
To co, dzielimy i mnożymy nie ? Ja też tylko 1 szt kupiłam...

I to , od czego powinnam zacząć - dziekuję jesteś szalona kobieta ale za kierownicą rozważna
Pisze się na następne spotkania (tak, tak, w liczbie mnigiej ) - nie deklaruję sie na "to coś białe" bo nigdy nart nie miałam na nogach ale inne i z wami - na koniec świata

Odespałam - ale poszłam wczoraj spać o 21 - dziś chyba się nie uda...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies