Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Pszczelarnia 11:48, 30 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)




A ta morwa nie weszłaby za bonzaja, sosnę koło klona?
A gdzie Kilimandżaro napisałam na PW. Zawsze to lepiej u kogoś się podziwia tak piękną roślinę. Pisała o niej Viva a ja patrzę a ona jest u nas (nie Viva, kalina).
Jakby ktoś widział kalinę judda - proszę o cynk.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margarete 16:27, 30 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pamiętam jak walczyłas z ta rabata na froncie, wydawało mi sie to całkiem niedawno a to juz rok minął.....nie do wiary....
Oszronione trawki śliczne....

Twój luciferek zachwyca i tym sposobem pod wpływem jego urody kupiłam sobie w tym roku i posadziłam wiosna - Bogdzia mi wypatrzyła cebule jak byłysmy na targach w maju w Piotrkowie ale może złe miejsce mu wybrałam bo wyszły same liście...nie było ani jednego marnego kwiatuszka....teraz go okryje stroiszem na zime ...może wzmocni sie i za rok da popis

Buziaki zostawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
16:32, 30 paź 2014
Mala_Mi napisał(a)






Jezuuu, umarłam z zachwytu!!!
Nie mogę ustrzelić u siebie szronu, bo jak jadę do pracy na 6:00 to jest jeszcze ciemno, a jak wracam to już po szronie.
Mathildis 18:29, 30 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mala_Mi napisał(a)


Watanabe rośnie w głupim miejscu i fotki są słąbe

U mnie ma ponad 2 metry wysokości.. kwitnie najpiękniej w maju, gałezie ma ułożone w poziomie i kwiaty na tym super wyglądają


A jesienią pienie sie przebarwia, nawet jak inne drzewa w tym roku zwiodły to ona sie przebarwiła


jest przepiękna.... mimo relatywnie dużego ogrodu nadal szukam dla niej miejsca...

ide zobaczyć na FB o co chodzi z białym ogrodem. ...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Bogdzia 20:24, 30 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Biały ogród widziałam w realu , wprawdzie ciemno było ale i tak był piękny .Kaliny japońskie mam dwie ale małe i nie wiadomo które a że wszystkie ładne to jest mi obojętne jakie one są. Mam pytanie o goryczkę , czy na wiosne scina sie jej pędy czy zostawia?Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 20:34, 30 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agniecha - nie pożrą trawy lilii U mnie klony i berberysy mają w nosie przebarwienia

Danka - przebarwia się bardzo ładnie, taka ciemna czerwień (bordo) z przebłyskami od światła na czerwony jak zachód słońca. Najładniej by wyglądała jako soliter, a nie tak jak u mnie pomiędzy krzakami. Pisało, że rośnie do 1,5 metra... prawdą jest tylko, że wolno rośnie.. chociaż to wolno to rzecz względna. Sadziłam w 2010 roku (kupowałam prze internet, wiec wielkie to nie było). Dobujało do prawie 2 metrów wysokości i podobnej szerokości. I ani myśli przestać... Na początku z kwitnieniem szału nie było.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 21:00, 30 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600


A inspektor nadzoru na tarasie siedzi i obserwuję swoją ekipę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Madzenka 22:03, 30 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ajaj to już rok od premiery rabaty frontowej minął?


Ps. Nawet nie wiem jaka jest pogoda.... Ciemność tylko widzę....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Napia 22:23, 30 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Piękna ta Watanabe
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Mala_Mi 22:25, 30 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madżen - Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę. Jak w Seksmisji

Jola - inspektor ledwo chodzi, to tylko leży i obserwuje.

Bogdzia - goryczkę zetniesz na wiosnę.Moja pięknie kwitnie Przymrozki po kilka stopni jej nie straszne.

Matylda - szukaj bo warto.

Monika - ja osobiście wolałabym nie mieć tego szronu... ale niestety jest.. taki klimat

Pszczółka - pomiędzy klonem a bonzajem dla ubogich jest przejście.. i musi być, bo ważne w ogrodzie są też ciągi komunikacyjne .. i tam nie pasuje, nawet jakby powiększyć rabatę. Kalina na pewno pojawi sie w ofercie wiosną ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies