Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 22:57, 12 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
zbigniew_gazda napisał(a)
Ojciec Chrzestny też się melduje. Aniu - życzę następnego tysiącznika w krótkim czasie i wielu wielu wrażeń . Pozdrawiam całą rodzinkę.

Wiedziałam kogo wybrać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
marzena 22:58, 12 paź 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, no świetnie, że nadal nas ( przynajmniej mnie...) 'energetyzujesz' !
tak, warto przypomnieć te świetne chwile spotkania u Ciebie...
pozwolisz, że ja tez umieszczę ( tylko) 2 fotki ?

jedna, gdy naprawde jesteś szczęśliwa...


druga, gdy troszeczke jednak zmęczona...


Ania, wybacz...ale muszę to napisać... myślałam, ze w drugim wątku będziesz jednak ogrodniczką (w nazwie wątku, bo i tak nią przecież jesteś...) ale widzę, że nie...no, szkoda wielka...

no, różyczkę na dobry początek przesyłam...
____________________
marzena O....!
Joku 23:02, 12 paź 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12052
Aniu, wreszcie mam poczucie, że nadążam za tobą (no może przez kilka minut ). Zapadł mi w pamięć głęboko Everest vel Misio Ogrodnik, kolekcja orchidei na parapecie i jeszcze kilka detali. O ogrodzie i spotkaniu Ogrodowiska nie wspomnę. Zawsze u ciebie wesoło i gwarno. Oj, chciałabym mieć tyle czasu żeby te 1000 stron przeczytać. Super metoda na odzyskanie dobrego humoru. Może w długie zimowe wieczory uda mi się przeczytać chociażby "pismo obrazkowe".
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
aldonaz 23:24, 12 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Melduję się w drugiej części wątku mimo woli. Aniu, cieszę się, że Cię poznałam i gościłam w Twoim pięknym ogrodzie. Życzę kolejnego tysiąca obfitującego w barwne teksty i zdjęcia. Trzymaj tak dalej!





____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
hanka_andrus 23:26, 12 paź 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nie udało się mi powitać Cię w nowym tysiączku na pierwszej stronie ,
ale trzecia tez nobilitująca!
Wszystkiego dobrego dużo: zdrowia,
wolnego czasu i pracy w ogrodzie bez końca.....
Uśmiechaj się często,krokusy sadź gęsto,
tak samo i inne rośliny,
A odwiedzający Twój ogród zachwycone będą mieć miny!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Rench 23:36, 12 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Świetne podsumowanie ! Talenty reporterskie to chyba też posiadasz.
Jeśli to Ty jesteś na fotce ze skokiem, to chylę czapki Jesteś szalona Ja też lubię poszaleć na nartach,ale aż tak to chyba bym sie nie odważyła
Pisz i opowiadaj dalej tak ciekawie
Aaaaa i te "szpilki na giewontach" zawalista fotka


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
KasiaWB 23:50, 12 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aniu i ja się melduję streszczenie super tekst i zdjęcia czekam oczywiście na dalszy rozwój kolejnych tak ciekawych setek jak dotychczas Pozdrawiam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Mala_Mi 23:56, 12 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
marzena napisał(a)
Ania, no świetnie, że nadal nas ( przynajmniej mnie...) 'energetyzujesz' !
tak, warto przypomnieć te świetne chwile spotkania u Ciebie...
pozwolisz, że ja tez umieszczę ( tylko) 2 fotki ?

jedna, gdy naprawde jesteś szczęśliwa...

druga, gdy troszeczke jednak zmęczona...

Ania, wybacz...ale muszę to napisać... myślałam, ze w drugim wątku będziesz jednak ogrodniczką (w nazwie wątku, bo i tak nią przecież jesteś...) ale widzę, że nie...no, szkoda wielka...

no, różyczkę na dobry początek przesyłam...


Dzięki za śliczną różyczkę... naprawdę piękna... pod wpływem ogrodowiska zaczęłam uznawać białe kwiaty

A co do zmęczenia... aby być szczęśliwym trzeba najpierw się porządnie zmęczyć... wtedy szczęście jest podwójne.... Na spotkaniu była mega zmęczona... ale szczęśliwa... to wszystko prawda....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:58, 12 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Joku napisał(a)
Aniu, wreszcie mam poczucie, że nadążam za tobą (no może przez kilka minut ). Zapadł mi w pamięć głęboko Everest vel Misio Ogrodnik, kolekcja orchidei na parapecie i jeszcze kilka detali. O ogrodzie i spotkaniu Ogrodowiska nie wspomnę. Zawsze u ciebie wesoło i gwarno. Oj, chciałabym mieć tyle czasu żeby te 1000 stron przeczytać. Super metoda na odzyskanie dobrego humoru. Może w długie zimowe wieczory uda mi się przeczytać chociażby "pismo obrazkowe".

Jola, zjadło mi pozaznaczane wątki.. i u Ciebie wieki nie byłam.. wiec też będę miała co nadrabiać.. a o stroczykach zapomniałam.. jutro moczenie..... parę ponownie zakwitło... może jutro wstawię, bo je ostanio forumowo zaniedbałam...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:59, 12 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
aldonaz napisał(a)
Melduję się w drugiej części wątku mimo woli. Aniu, cieszę się, że Cię poznałam i gościłam w Twoim pięknym ogrodzie. Życzę kolejnego tysiąca obfitującego w barwne teksty i zdjęcia. Trzymaj tak dalej!




Ja Cię też witam w nowym starym wątku.... a ludzie sie tak łatwo nie zmieniają.. co najwyżej zachowują pozory..... Ogród już tak się nie będzie zmieniał... ale jakimi szpilkami na Giewoncie może jeszcze zaskoczę.....
I śliczne kwiecie wstawiłaś.. i od razu pytanie co to jest?
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies