Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 00:01, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Nie udało się mi powitać Cię w nowym tysiączku na pierwszej stronie ,
ale trzecia tez nobilitująca!
Wszystkiego dobrego dużo: zdrowia,
wolnego czasu i pracy w ogrodzie bez końca.....
Uśmiechaj się często,krokusy sadź gęsto,
tak samo i inne rośliny,
A odwiedzający Twój ogród zachwycone będą mieć miny!



Hanuś

I od razu powiedz, że dałaś tym razem fory Sebkowi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:04, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rench napisał(a)
Świetne podsumowanie ! Talenty reporterskie to chyba też posiadasz.
Jeśli to Ty jesteś na fotce ze skokiem, to chylę czapki Jesteś szalona Ja też lubię poszaleć na nartach,ale aż tak to chyba bym sie nie odważyła
Pisz i opowiadaj dalej tak ciekawie
Aaaaa i te "szpilki na giewontach" zawalista fotka




Krótkie podumowanie......
1. Witaj na nowym..
2. Głupich pomysłów mi nigdy nie brakowało.... leci sobie bociek w czerwonych portkach... dziecko mnie namówiło... byłam najstarsza co skakała... Za to młodzież mnie wpuszczała bez kolejki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 00:06, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
KasiaWB napisał(a)
Aniu i ja się melduję streszczenie super tekst i zdjęcia czekam oczywiście na dalszy rozwój kolejnych tak ciekawych setek jak dotychczas Pozdrawiam!

Boziu, nie stresuj mnie... co ja jeszcze mogę ciekawego (głupiego) wymyśleć......

Jak na razie policzyłam nowozakupione cebule. Dziś przyszły.... 340szt..... chyba na rozum padłam..... kiedy to ja posadzę???? Tamtych jeszcze z 700 leży i czeka....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
viva 00:13, 13 paź 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aniu, przyszłam się przywitać w nowym wątku i widzę, że teraz najbardziej potrzeba Ci czasu, by wysadzić tę oszałamiającą ilość cebulek. Życzę Ci więc, by ta praca migiem Ci poszła, a kwitnące wiosną cebulki ciszyły nie tylko Ciebie ale i wszystkich odwiedzających Twój dopieszczony ogród
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
barbara_kraj... 00:29, 13 paź 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No, jestem Przeczytam z rana, albo później Padam po dzisiejszym dniu!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
aldonaz 00:31, 13 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
To kwiecie to begonia.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
baraga1904 08:07, 13 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Witam Aniu...
..uwielbiam do Ciebie wpadac...wspaniałe podsumowanie Twojego pobytu na Ogrodowisku..i ciężkiej pracy...tyle serca i zdrowia włożyłas w ogród ...widac efekty...jest wspaniały... musisz byc z siebie i ogrodu dumna.
...kochasz przyrodę, świat , zwierzeta i ludzi.. czuję to w każdym Twoim wpisie i widze na zdjęciach...
...będę wpadac do nowego wątku po troche Twojej energii i optymizmu...i po odopczynek w ogrodzie - jesli pozwolisz..
...pozdrawiam serdecznie...
Agacia 08:18, 13 paź 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Aniu, z przyjemnością i szerokim uśmiechem przeczytałam wstęp do części II Zrealizowałaś wszystkie plany z listy i rzeczywiście się działo! Czekam na kolejne relacje z Przygód Ogrodnika Mimo Woli
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Mala_Mi 09:50, 13 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I po sadzeniu....... pada od rana

Wczoraj niezbyt się udzielałam towarzysko... nie spisałam się jako gospodyni, ale oprócz przygotowywania nowego wątku... musiałam chociaż trochę poasystować w przerabianiu mojego ogródkowego dobra....


A to jeszcze czeka... ale raczej będzie z tego dekoracja na święta.. dla smaku w słoiki, a dla oczu ze świeczusią w środku....


A teraz robi się śniadanie.... z białostockich grzybków...... moich w szt. 4 nie wolno rwać..... A na patelnię jeszcze jajeczka.... i zmykam do jedzenia.....


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agniecha973 09:57, 13 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Witaj Aniu w nowym rozdziale Wczoraj trafiłam na sam początek nowego wątku, ale nie chciałam się pisywać tuż po Evereście, bo widziałam, że tworzysz skrót z pierwszego tysiączka. Dziś wchodzę, a tu już 5 stron! Zanim ja dobiję do tysiąca, to Ty chyba z 10 takich zrobisz Ale nie ma się co dziwić, ciekawa i wesoła z Ciebie osóbka, czyta się ciekawie i nie sposób pominąć codziennego zaglądnięcia do Twojego wątku. Pozdrawiam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies