Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 22:18, 14 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Będzie przemiana, całkiem wywrotowa Nie może być chaosu w ogrodzie pod moją że tak powiem ..opieką matczyną.

Skopiowane z Wikipedii:

W kosmologii starożytnych Greków Chaos był pierwszą rzeczą, jaka istniała i źródłem, z którego wyłoniły się wszystkie obecnie istniejące rzeczy.

I tego się trzymajmy, bo z chaosu powstanie coś


Po pierwsze zedytowałam mojego posta... bo chaos się pisze przez CH... cały czas się uczę.....

Nie kierowałam się chytrością wybierając Rodziców Chrzestnych.. ale wybrałam super.. moje wszystkie działania są intuicyjne.. I powiem krótko.... Ma się tę intuicję No nie

A ja czekam na te coś... to chyba będzie najdłuuuuuuuuuższa zima w moim życiu....

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 23:28, 14 paź 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ania hehe ale fajnie - zmiana przedogródka i to odlotowa to będzie świetne zajęcie dla Ciebie i dla nas, mam nadzieję że cały czas przez zimę coś będzie się dziac w sensie planów i tym pokarmem będziesz się dzielić i zimę przetrwamy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 00:03, 15 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
12 stycznia spotkanie ogrodowiska na nartach.. tych co umieją i nie umieją.. taki ogrodowiskowy zjazd na "bele czym"..... tym się pokarmimy.... a potem następny zjazd... trza zimę będzie przeżyć... wspólnie Nawet wątek o tym jest... wiec Mira.. zapisujesz się.. ty też śmigasz na deseczkach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 00:10, 15 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kaisog1 napisał(a)

I wywalisz Aniu ten piękny wiciokrzew i hibiskus?


jak wywali to ja przygarnę hahhahahaha

Swoją drogą Ania jak znam życie będziemy szczęki z podłogi zbierać!

Na to nam Gosia przyjdzie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Evchen 00:20, 15 paź 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Anuś, wpadłam się przywitać z Tobą w nowym starym wątku ... w tamtym oprócz ogromnej metamorfozy podziwiałam ptaki i sposób w jaki je pokazujesz I zaadoptowałam dla celów własnych powiedzonko: "nie gadamy! Nurkujemy!"..
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Mala_Mi 00:22, 15 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No to dziewczynki..... "nie gadamy! Nurkujemy!".. tym razem do wyrka...... próbuję tu i ówdzie wpaść z wizytą... ale nie wyrabiam na zakrętach..... pocieszam się, że zimą będzie więcej czasu...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Evchen 00:25, 15 paź 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
No to nurkujemy Aniu
Dobranoc
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Rench 00:42, 15 paź 2012


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
asc napisał(a)
12 stycznia spotkanie ogrodowiska na nartach.. tych co umieją i nie umieją.. taki ogrodowiskowy zjazd na "bele czym"..... tym się pokarmimy.... a potem następny zjazd... trza zimę będzie przeżyć... wspólnie Nawet wątek o tym jest... wiec Mira.. zapisujesz się.. ty też śmigasz na deseczkach


A gdzie to spotkanie ma się odbyć?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
mira 07:59, 15 paź 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
w Kotlinie Kłodzkiej na Czarnej Górze - zobacz na watek w spotkaniach
termin zapisałam oczywiście - a życie zweryfikuje jak zawsze

moze być ciekawie hehe
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 13:20, 15 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, to ja się wpisuję w nowym ze starym:
To było tak: mail od Ani, czy chcę rododendrony, bo ona będzie zamawiać hurtem, bo inaczej nie sprzedają. Potem były listy i wymiana myśli, praca koncepcyjna zbiorowa, telefony. Nadawanie przesyłek i odbiory autobusowe. Poradnictwo rododendronowe (skan gazety posłany mailem). I kontakt spontaniczny żywiołowy z fantastyczną osobą, życiową babką, która kocha góry i ptaszki, i ma pozytywne podejście do życia i nie boi się roboty i wyzwań!





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies