Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Odkurzacz - dmuchawa do liści

Pokaż wątki Pokaż posty

Odkurzacz - dmuchawa do liści

Monia_B 21:31, 10 kwi 2014


Dołączył: 26 cze 2012
Posty: 82
hejka

mi mąż na urodzinki (które mam dopiero pod koniec kwietnia) kupił dmuchawę - odkurzacz McCulloch

i jescze też z tej firmy nożyce do żywopłotu
urządzenia spalinowe
wypróbowane już i jestem z nich zadowolona cena to.... miałam nieiwedzić ale sie dowiedziałam- 1400zł
____________________
Monia amatorka rozpoczyna przygodę ogrodową
CebuleKwiatowe 14:03, 12 kwi 2014

Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 93
Cena jak na taką firmę nie jest zła, zresztą my mamy kosiarke spalinową od nich już 3 sezon i póki co wszytsko jest w porządku.
____________________
kaisog1 22:21, 12 kwi 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Monia bardzo Ci dziękuję Przeczytałam na temat tego sprzętu i faktycznie wygląda oki
...ja nie sprecyzowałam.... ale chodzi mi o urządzenie elektryczne.... Niestety "sąsiedzi" nie tolerują "spalin"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
dolichos 10:29, 18 kwi 2014

Dołączył: 18 kwi 2014
Posty: 3
Hej, mogę Tobie polecić odkurzacz Grizzly ELS 3014E, kupiłem go na zeszłoroczną jesień i sprawdził się w 100%
____________________
Florini_pl 19:26, 07 maj 2014

Dołączył: 25 lut 2014
Posty: 11
A ldczego akurat ten odkurzacz do liści a nie inny? Podaj więcej szczegółów bo przecież firm jest wiele, a może faktcyznie masz rację, ile kosztuje?
Zuzanna 20:44, 07 sie 2014

Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 1
Witam
drogie panie a czy myślałyście o firmie Tryton? Posiadam taki odkurzacz juz cztery lata i jestem zadowolona
ogrodniczek 16:10, 12 sie 2014

Dołączył: 04 sie 2014
Posty: 8
Ja również zastanawiam się nad kupnem odkurzacza do liści, ale powiem szczerze, że nie orientowałem się jaka firma jest najlepsza, poczytam sobie na temat tych, które zaproponowaliście i może na któryś się zdecyduje.
MonaG 15:13, 13 sie 2014

Dołączył: 13 sie 2014
Posty: 3
Również używam odkurzacza marki Grizzly. Jest lekki i ładnie "wciąga" liście itp. Szybciej mi się nim porządkuje ogród niż tradycyjnymi metodami
gemciu83 11:14, 16 sie 2014

Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 386
Oooo wtrącę się.
Marka nie ma znaczenia jako tako. Znaczenie ma silnik i wiatrak (jeżeli jest słaby chiński plastik to odkurzacz zasysając kamyczki, patyczki itp. może sobie go uszkodzić tj. łopatki wyszczerbić).
Ja mam firmy Partner ponoć miał być rewelacja, a po roku już sprzedawca ten sam mówił, że to najgorszy chłam. Dlatego każdy bubel wcisną na początku.
Firm Sthil ich sprzętu używałem i jestem zadowolony. Husqvarna pewnie też bdb będzie ale cenowo to już inna para kaloszy.
Jak ktoś ma mało liści do zdmuchiwania, a nie do odkurzania to i tanim chińczykiem wszystko dobrze pójdzie.
W moim sprzęcie spalanie to ok. zbiornik nie cały 1L na godzinę pracy na pełnych obrotach spali mieszanki.
Ale teren 1000-1500m kw z drobnych liści od sąsiada (brzoza) wydmucha na cacy nawet mokrych liści.
Spod tuj i innych krzewów dobrze wydmuchuje. Czasem się gaźnik za bardzo brudzi i pewnie tak jest w każdej tego typu maszynie jeśli w kurzu pracuje.
Czyszczenie gaźnika żaden problem.
____________________
Jakub Zielone Centrum Spokoju
DarekP 23:23, 17 sie 2014

Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 2
gemciu83 napisał(a)
Oooo wtrącę się.
Marka nie ma znaczenia jako tako. Znaczenie ma silnik i wiatrak

Otóż to! Marka ma znaczenie. Bo jeśli dobra to gwarantuje iż silnik nie padnie po krótkim okresie eksploatacji. Wolę zakupić firmowy sprzęt i mieć gwarancje i pewność, że pociągnie długo jak odkurzacz od Trytona. Moc 1600 i tyle mi idealnie wystarczy. od 2 lat żadnych problemów jeszcze nie było
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies