Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

aage 14:45, 04 gru 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Powędrowałam wraz ze wspomnieniami
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
wiunia 21:56, 04 gru 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Dorotko zaglądaj do nas, każdy ma jakieś przeciwności losu ja ostatnio np. wymcknęłam się spod ręki chirurga i cały czas nasłuchuję, czy wszystko gra, a tu wizyta u lekarza za wizytą i nie widać końca, na dodatek psinka też po zabiegu i dochodzi do siebie i tak w kółko ale Święta tuż, tuż i to się liczy Pozdrawiam najserdeczniej jak mogę!!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
malgocha1960 17:00, 17 sty 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Dorotko,co tam słychac u ciebie,moze obudzimy się już ze snu zimowego?Kiedys lata leciały nam w takim tempie jak teraz miesiące,ale czasu się nie zatrzyma niestety.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
dorkow0 18:47, 21 maj 2015


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witajcie...
Nie było mnie tu już sporo czasu, więc witam się z Wami na nowo...
Ogród wiosną szaleje, sporo roślin przybyło, rabaty się ciut pozmieniały...
U mnie też sporo zmian, ciut starsza jestem...
Idę pozwiedzać co u Was słychać i dziękuję za pamięć...

Agnieszko, Wioletko, Małgosiu... Serdeczności Wam zostawiam...


____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
wiunia 00:25, 23 maj 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
dorkow0 napisał(a)
Witajcie...
Nie było mnie tu już sporo czasu, więc witam się z Wami na nowo...
Ogród wiosną szaleje, sporo roślin przybyło, rabaty się ciut pozmieniały...
U mnie też sporo zmian, ciut starsza jestem...
Idę pozwiedzać co u Was słychać i dziękuję za pamięć...

Agnieszko, Wioletko, Małgosiu... Serdeczności Wam zostawiam...




No kochana!!! Co za widoczki, jestem zauroczona!!! Kiedy u mnie będzie tak bujnie? Wiem, wiem ani się obejrzę ale się ciągle oglądam i coś słabo, ha, ha
Pozdrawiam Dorotko i bardzo sie ciesze, ze juz jestes!!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
dorkow0 17:08, 24 maj 2015


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Wiolu, witam Cię serdecznie...
Pytasz, kiedy u Ciebie tak będzie? Powiem Ci, że jak zakładałam nową rabatę, a metrów będzie mieć ponad 20 kilka, to do tej pory się pytam, kiedy ona zarośnie, bo chwast na chwaście na niej.
A te miejsca z fotek to tylko częściowo zarośnięte, bo przecież ciągle coś przerabiam i dosadzam, a mówiłam, że już koniec, już nic więcej. No, chyba nie ma co obiecywać, bo i tak znowu coś zmienię albo dokupię, bo nie mam...

Zapraszam na kolejne moje zakątki, które zmieniają się, bo zbyt mocno się zagęściły, albo koncepcja mi się zmieniła.
Ogród nie pod linijkę, ale taki mi się podoba, więc tworzę go dalej, a on się odwdzięcza. Choć tyle jeszcze bym w nim rzeczy umieściła, a to jakąś figurę ogrodową, a to jakiś korzeń z nad rzeki, a to jakieś kamienie. Ale teraz studentów mam, to i finanse idą w ważniejszą stronę.
Maj to jeden z piękniejszych miesięcy, mimo deszczu, a może dzięki niemu, kolory w ogrodzie są fatastyczne... A zapach, jaki dają sosny, nieporównywalny z niczym. Chciałoby się powtórzyć ...chwilo trwaj...
Pozdrawiam serdecznie...





____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
wiunia 21:40, 24 maj 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Śliczne zakątkiuprasza się o więcej!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
dorkow0 19:03, 27 maj 2015


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Wiolu, powoli się rozkręcę i będzie więcej fotek...
Pozdrawiam serdecznie...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Janina 10:18, 28 maj 2015


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Śliczne klony i buki. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dajana 12:47, 01 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Zachwycasz się zapachem sosen jak ja. Szczególnie po deszczu, siedzę na schodach tarasu i upajam się tym zapachem bez końca .Za siatką ma cały sosnowy las ,przed domem, za domem z boku i tyłu po prostu wszędzie sosny .Niestety z działki je wycinam zostały mi jeszcze trzy .Nie są już piękne to bardzo stare samosiejki ,suche ,a ich konary sięgają wszędzie Zabierają wszystką wodę z gruntu, choć jej i tak nie wiele jest bo teren leśny to i suchy oprócz tego bardzo zacieniają a w cieniu tak niewiele roślin rośnie To jest niestety głęboki cień i żadnych prześwitów dla promyczków nie zostawiają. Twoje klony są przepiękne jak wszystko na co spojrzę, takie dorodne i piękne jak w prawdziwym ogrodzie .Kiedyś i ja napiszę , mam ogród !i otworzę biała furteczkę dla zwiedzających hi,hi. Uściski ode mnie Dorciu !
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies