Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

kaisog1 21:59, 26 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...no własnie..... Macie jakieś sprawdzone, racjonalne diety? Oczywiście znam bardzo dobrze dietę NŻT (czyli nie żryj tyle) ale nie przypadła mi do gustu

Jak macie cus dobrego to podrzucajcie A może ktoś ma jakieś fajne jadłospisy na przykład
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
baraga1904 22:03, 26 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...rany...Gosiu...ale pojechałaś z tytułem wątka.. rewelka...
...ale ...Ty i pół kotleta...żarty jakieś....
...ja z pewnością będę tu częstym gościem
Matka 22:03, 26 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Na mnie dobrze zadzialal stres...!!!ogrodowy i nie tylkopolecam!dzisiaj na wadze 60tka równiutka wybiłamniej niż przed ciążą
____________________
U Matki
barbara_kraj... 22:03, 26 paź 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ja też w diecie NTŻ nie gustuję, ale skuteczna to ona jest! I jojo nie grozi
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Matka 22:04, 26 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ale jeszcze lepszy jest mój Anatolbieganie za nim to najlepsza dieta!spalisz wszytsko
____________________
U Matki
baraga1904 22:07, 26 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...zima to nie dobra pora na dietę...wczesna wiosna najlepsza...bardziej motywuje... chociaż to zależy pewnie od osoby..
Moniika 22:07, 26 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ja stosuję od kilku lat zasadę bardzo ściśle przestrzegana ze jem tylko do 18 , bardzo uważam ze slodyczami. Od kiedy zaczęłam codziennie sie ważyć i pilnować - schudłam powoli ale trwałe i utrzymuje te wagę która chcę. Ale zasada jest bezwzględna, zero fast foodów , slodkich napoi gazowanych, i jedzenia po 18. Jak jestem głodna, idę spać... Ewentualnie wypije kieliszek wina na pocieszenie i dość szybko organizm sie przyzwyczaja. Nie mogę sie zmusić do ćwiczeń, chociaż obiecuje sobie wciąż chociaż spacery... Ale wagę utrzymuje od kilku lat w miarę stałą. Będę trzymać kciuki i ... Lecę na wagę bo mi przypomnialaś ze dzis juz przeszłam na wino i ... nie wlazłam na wagę . SErdecznie pozdrawiAm m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
kaisog1 22:11, 26 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Mnie bieganie za Kuba nic nie daje... stres zajadam czekoladą..... i w ogóle jadam od godziny 18 bo wcześniej Kuba mnie tak denerwuje, że nie jestem w stanie nic przełknąć

Najlepsze, że dla mnie zima jest okresem, w którym łatwo chudne. Dwa lata temu byłam na diecie, której nie polecam, dieta Dukana..... rezultaty rewelacyjne, wyglądałam lepiej jak przed ciążą. No ale i na zdrowiu sie to odbiło. Poza tym ta dieta to straszy rygor, posiłki nie do przełknięcię, bo ile mozna jeść tunczyka, jajka i popijac jogurtem?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 22:13, 26 paź 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Więcej pij-woda, zielona herbatka-oczyszcza i wypełnia żołądek to potem jeść się nie chcea przed posilkiem dodatkowo szklanka wodyi jedz powoli z małych talerzyków!no i, fakt, do 18tej i ogranicz slodkości(choć u mnie to nie możliwe)

Przyjedź do mnie na tydzień-zrobimy rabatkę i połowę ogrodu to szybko zrzuciszja oczywiście w tym czasie bedę się na leżaczku wylegiwać i ta wodę donosić
____________________
U Matki
alinak 22:13, 26 paź 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Kasiu byle jaka zadziała pod warunkiem że przestaniesz jeść po 18 ,i będziesz się dużo ruszać, tzn. uprawiać jakiś sport . u mnie się sprawdza nawet gimnastyka w domu i bardzo dobrze nordicwalking, tzw. kije. pływanie daje świetne efekty , ale ja po basenie jestem głodna jak wilk i nie mam siły nie jeść.

tak więc w punktach moja dieta
-odstaw chleb .
-pij masę wody rano na czczo
-nie jedz po 18
-nie odmawiaj sobie jedzenia , bo organizm automatycznie zaczyna odkładać jak się głodzisz i skutek jest odwrotny
-wieczorem gimnastyka 0,5 godż
- pod wieczór spacer z kijami
-po południu ewentualnie basen
-można zastosować zioła oczyszczające jelita ze złogów i toksyn- to daje podwójne korzyści , ba nawet potrójne ....cera się poprawia, ogólne samopoczucie , chudniesz .
- a jeżeli chodzi o sam jedzenie to ogranicz tłuste i cukry - i tyle
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies