Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyglądam jak trzy czwarte kotleta więc zaczyna się dieta....

agam 10:34, 16 mar 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dla tych odchudzających się w dalszym ciągu w necie dostępny już jest Skalpel wyzwanie
____________________
Aga i Ogródek Agam
Agacia 10:59, 16 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Marzena2007 napisał(a)
Nawet gdy się odchudzicie bez ruchu ciało będzie sflaczałe...... Wiec lepiej się bardzo intensywnie ruszać i jeść niż nie jeść bez ruchu...


Święte słowa Marzenko!
Aczkolwiek przy normalnej, zdrowej diecie i ćwiczeniach spadek wagi bywa baaaardzo powolny (za to trwały) i jest to mega demotywujące... Ja równo od miesiąca ćwiczę codziennie, dość intensywnie + staram się jeść rozsądnie i raptem -2kg.... No ale pocieszam się, że na pewno to mi nie szkodzi, jem zdrowiej i poprawiam kondycję...

____________________
~ W ogrodniczkach ~
Agacia 10:59, 16 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445


Masakra, ja ledwo robię jedynkę. W ogóle uważam, że ćwiczenia Ewy są mega obciążające. Na pewno nie dla początkujących.
____________________
~ W ogrodniczkach ~
iwona0765 14:29, 16 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Ja stosuję podobne zasady jak alinak i udało mi się zgubić 13,5 kg z czego bardzo się cieszę , grunt to uwierzyć ,że nam się uda schudnąć i dać sobie czas , cierpliwość i konsekwencja to podstawa sukcesu. Piłam dużo wody , zielona herbata , chleb razowy z ziarnami , nie jadłam nic po 17-tej i odstawiłam słodycze , ponadto dłuuuugaśne spacery z dziećmi i jakoś się udało wrócić do wagi z przed ciąży ( jeszcze 2 kilogramy i pełen sukces ) , życzę wszystkim wytrwałości i upragnionego spadku wagi, pozdrawiam !
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Madzenka 15:05, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Polecam po 10 skalpelach zacząć robić skalpel wyzwanie. Mi wystraczą ćwiczenia 4x w tyogniu i z efektów jestem bardzo zadowolona. Wyzwanie mocno rzeżbi cialo w szczególności brzuch, jesli checie zgubić wagę to lepiej turbo spalanie lub killera.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
irmina82 13:54, 30 wrz 2015

Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 3
Optymalnie i zdrowo waga powinna spadać 0,5 – 1 kg tygodniowo, wtedy skóra i ciało mają czas, żeby się zregenerować i dopasować do wprowadzanych zmian. Niestety, ale przy większej nadwadze i zbyt szybkim spadku wagi może nam pozostać problem wiszącej skóry..Co moim zdaniem jest bardziej problematyczne niż sama nadwaga. Mi udało się zrzucić około 12 kg, właśnie w takim wolniejszym trybie około 3 kg miesięcznie. Kilogramy nie wróciły, ciało zrobiło się znacznie bardziej jędrne. Teraz chce zrzucić kolejne 7.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies