Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Jak przechowujemy narzędzia i akcesoria ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak przechowujemy narzędzia i akcesoria ogrodowe

feed 19:31, 12 sie 2014

Dołączył: 14 mar 2014
Posty: 3
U mnie większość narzędzi leży w kącie, w piwnicy. Mam jednak zamiar w najbliższym czasie kupić domek metalowy na narzędzia. Mam zamiar postawić tam szafkę na małe narzędzia a dużo poustawiam pod ścianą. Porządek musi być bo inaczej nie mogę nic znaleźć W piwnicy niestety żona ciągle wszystko mi przestawia.
Aza 14:40, 30 paź 2015

Dołączył: 18 paź 2015
Posty: 5
Ponieważ jestem osobą zaczynającą przygodę ze swym ogrodem nie mam jeszcze tych narzędzi tak dużo jak Wy. Jednak jakiś czas borykaliśmy się z tematem gdzie trzymać kosiarkę itp. W końcu na koniec sezonu letniego postanowiliśmy zainwestować i zakupiliśmy szafę narzędziową. Aktualnie wszystko się w niej mieści i jest jeszcze sporo miejsca. Idealnym rozwiązaniem są półki umiejscowione z prawej i lewej strony co ułatwia utrzymanie porządku w przechowywaniu. Jeżeli wraz z nabieraniem doświadczenia ilość akcesoriów będzie wzrastać wówczas pomyślimy o czymś większym. Najważniejsze, że aktualnie mamy to wszystko gdzie trzymać i panuje ład.
dajana 14:49, 30 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
A ja nie będę kłamać są wszędzie i wciąż ich szukam .Czas się poprawić .Jutro je odnajdę hi
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Anabell 20:25, 30 paź 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Narzędzia ręczne pomalowałam sprajem pomarańczowym, jak rzucę to są widoczne.
Zdarzyło mi się ostatnio, rzuciłam pazurki z drewnianą rączką w trawnik, z nadzieją za chwilę wracam do dalszej pracy i nie powróciłam, trawą zarosły i kosiarką ktoś pojechał, tylko strzeliło w nóż kosiarki
Poręcznych pazurek nie ma!
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
maraski 16:42, 01 gru 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 9
przyznam że niektóre pomysły fantastyczne. Można się nimi inspirować Ja jeszcze nie mam tak doskonale przygotowanego "warsztatu". Ale biorąc pod uwagę naciskanie mojej kochanej żony na drewnianą chatkę narzędziową sądzę że to kwestia tylko miesiecy - na wiosnę na bank będzie. I co najlepsze mam przyobiecane że będziemy ją 'RAZEM' produkować Deski, drewo u pobliskiego stolarza, wkręty, łączniki, kątowniki i inne takie w hurtowni a drobna pomoc w wykonaniu od pana 'złotej rączki'. Tak więc jestem bardzo ciekaw jak ta nasza współpraca będzie przebiegać.
wenika33 12:43, 29 cze 2016

Dołączył: 29 cze 2016
Posty: 3
Wszystkie narzędzia staramy się przechowywać w metalowych szafkach. Nawet posegregowaliśmy je tematycznie (do ogrodu, majsterkowanie itp.) szafki kupiliśmy internetowo na wymiar i z mężem jesteśmy zadowoleni, nic się nie miesza i w garażu jest porządek
Kokesz 11:19, 01 mar 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6614
Wstawiłam zapytanie w innym wątku ale zapytam i tu

Gdzie można kupić takie wieszaki na narzędzia np łopatę w stylu vintage?

https://www.daviddomoney.com/wp-content/uploads/2015/06/love-your-garden-perrins-seedhouse-family-garden.jpg
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gardenarium 22:36, 01 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Samemu trzeba zrobić, te też nie są kupowane a robione moim zdaniem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies