Gdzie jesteś » Forum » Byliny » Jeżówka - Echinacea

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówka - Echinacea

GabiK 16:16, 11 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Jak im więcej klientów odejdzie, to się nauczą. Podawać tutaj nieuczciwych nazwy i uczciwych. To przecież nie antyreklama. tylko wymiana doświadczeń - tu kupiłam piękny okaz, a tam wiecheć.

Jak nikt z ogrodowiska i nikt ze znajomych nie kupi, to poprawią towar, albo zamkną sklep.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
AniaDS 18:45, 11 sie 2011


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ja zgłosiłam dwie reklamacje (towar kupowany jesienią i drugi wiosną), napisałam konkretny zarzut, postraszyłam, że działam na różnych forach.
I Pani zbytnio się nie przejęła.
Zakupy robiłam w "Świecie Cebul", oni już mają kilka nieprzychylnych opinii od kupujących na innych forach.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
monteverde 00:36, 14 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a ja mogłabym podać kilku cwaniaków z allegro 2 już ma sprawy w sądzie nawet tylu ludzi oszukali, nawet ja musiałam zeznawać, bo od nich kupowałam, ale co mi z tego jak nie dostanę zwrotu, musiałabym swoja sprawę zakładać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 09:52, 14 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Może założę nowy wątek w pogaduszkach o zakupach przez internet. Tam podamy strony godne polecenia i przeciwnie - co Wy na to?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
badara 10:29, 14 sie 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
monteverde napisał(a)
Magja nie raz tak miałam, masz rację boją się straszenia, ale nie wszyscy, jeszcze Ci złośliwy komentarz wystawią(allegro),że jesteś problemową klientką


....albo wpiszą na "czarną liste " ,co mnie spotkało u jednego sprzedawcy za negatywa,inny nękał mnie obelżywymi mailami,ot co .....
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
monteverde 12:02, 14 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja dostałam 8 negatywów od jednego za komentarz, wywalili go z allegro, pieniądze zwrócił, bo sądem postraszyłam ale negatywów nie cofnął, czasami allegro za bardzo folguje tym złodziejom, a powinno chronić kupujących
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ell 12:36, 01 wrz 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333








____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Martek 12:08, 28 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
gardenarium napisał(a)
Ja ścinam u jeżówek łodygę z kwiatem do samego dołu, a resztę rozety liściowej zostawiam.

Jeżówki najlepiej rozmnożyć z siewu, kupić nasiona pożądanej odmiany i wysiać. Natomiast przez podział kęp, albo przez sadzonki korzeniowe rozmnażamy wiosną, nie ma innej możliwości, bo potem tworzą się już kwiaty. Może Marto zrobiłaś to zbyt wcześnie? Sama nie wiem

Danusiu pozbierałam nasiona białej jeżówki ,można je zostawić na zimę i czekać czy coś wzejdzie wiosną czy wysiewać wiosną do doniczek ???Moje pytanie brzmi kiedy wysiać jeżówkę i czy będą kwiaty tego samego sezonu czy w kolejnym ?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 18:17, 28 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja zerwałam suchy kwiatostan i posiałam nasiona obok starej rośliny.Ciekawe,czy wiosną będą wschody?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 19:52, 28 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeżówkę wysiewa się wiosną. Wydaje mi się że nie zakwitnie tego samego roku.

Jeżówka sama się także wysiewa i wschodzi w różnych miejscach, ale nie wiem, czy wschody odbywają się jesienią czy dopiero wiosną.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies