Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie

Kondzio 22:46, 19 lis 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
Wróbel no proszę cię..... ulepimy jakiegoś bałwana albo cus z waty......
Ja tak bardzo bym znowu chciał z wami pogadać i się zobaczyć ale nie dam rady
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 22:53, 19 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Konstancja30 napisał(a)
nawet z nową obwodnicą za daleko ... jej a to taka frajda ... no przynajmniej chciejstwem jestem z Wami


Wcale nie tak daleko,. jechałam ostatnio Zapraszam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:53, 19 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ozz napisał(a)
fajnie bardzo... a jak ktoś taki niespodziewany by był....


Nie ma sprawy, wpadaj niespodziewanie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ana_art 22:53, 19 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
anula_wn napisał(a)
hehe, Ana czuwa!
Sebek, wsiadaj w Lot i do Wawy !
no co mialam przymusowy lot z Krakowa do Warszawy a teraz widzę że w obie strony 450zł, a ja w jedną zapłaciłam na lotnisku po 410zł....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 23:33, 19 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sprawdziłem i strasznie dużo kosztują samoloty ... A pociągiem pojadę 2 godziny z hakiem za kilkadziesiąt złotych, bo jeszcze mam 37 procent zniżki... Na razie jeszcze nie wiem do końca czy będę czy nie...Się okaże - działam wg swojego przysłowia życiowego
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gagu 23:49, 19 lis 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 40
Wiem, że troszkę późno ale z różnych przyczyn tak wyszło. Moja propozycja warsztatowa z racji tego, że łączona jest mniej skomplikowana niż miała być i myślę, że damy radę Proponuję abyśmy zrobiły szklany lampion, oklejony papierem ryżowym a na to motyw z serwetki lub specjalnego papieru. Druga propozycja to świeca.
Osoby chętne musiałyby się zdeklarować na 100% bo muszę kupić potrzebne materiały a to wiąże się z kosztami. Kupowałam na Broniszach ładne, szklane lampiony po 12 zł są dość wysokie ok. 20 cm, Do tego potrzebny jest papier ryżowy, arkusz 10 zł, ale jeden wystarczy na 2 lampiony. Potrzebny jeszcze klej, pędzelki, lakier i serwetki. Wychodzi mi jakieś 25 zł na osobę. Świeca to koszt 5 zł, a reszta materiałów już wliczona w lampion. Jest przy tym dużo fajnej zabawy i ogromna satysfakcja
Gardenarium 00:00, 20 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Bardzo chciałam się nauczyć tej sztuki... wypowiedzcie się co chcecie? Czy adwent czy oklejanie? Chyba na dwie rzeczy razem będzie za mało miejsca? albo jedni będą robić wianek a drudzy lampion? Tylko czy zdążymy z zakupami?

Wypowiedzcie się w takim razie. Koszt podany przez gagu jest zrozumiały.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbieta_b 07:20, 20 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Niestety, sobota w trasie i to w zupełnie innym kierunku. Liczę jednak na zdjęcia i instrukcje. Pozdrawiam U nas taka mgła, że widać tylko czubek nosa i to własnego
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Monic 09:05, 20 lis 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Danusiu, znowu kusisz tymi spotkaniami ... A ja mam daleko i ciezko się zebrać
Zazdroszczę Wam spotkania
____________________
mój ogród Monika
Gardenarium 11:41, 20 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wstępnie mam obiecane, że będzie Mati z zimozielonego ogrodu z mamą
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies