Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzeba zacząć wszystko od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzeba zacząć wszystko od początku

Bogdzia 19:40, 09 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiu Twoi rodzice chyba bardzo lubili swój ogród bo to co pokazałas było piękne. Śliczny warzywnik, sliczne cyprysy i ten piekny żywopłot bukszpanowy. Ja bym go nie przesadzała bo tam gdzie rośliny się stykają będą wyłysiałe i nie będziesz z tego zadowolona , a jak pozostawisz go to masz prześliczną zasłonę odgradzającą Cię od sąsiadów co jest wielką zaletą. Studnię faktycznie zasłoń trawami bo jeśli ziemię masz gliniastą i z wysokim poziomem wody to z rododendronami będą stale kłopoty.Jeszcze o jeziorku chciałam napisac bo wydaje mi sie że jest dośc płytkie i ryby nie przetrzymają zimy w nim. Trzeba albo zabierac ryby do akwarium albo pogłębic jeziorko. No i powinnaś bardziej sprecyzowac co byś chciła miec w ogrodzie , narysowac plan całej działki z domem bo trudno jest planowac jak sie nic prawie nie wie. Ja na planowaniu sie nie znam ale są dziewczyny które to świetnie robią i rysują to pewnie pomoga ale muszą wiedziec jak całosc wygląda i jak sama widzisz przyszłosc swojego ogrodu. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
margi 20:26, 09 gru 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witam Ciebie,właśnie w tym momencie oglądałam Twoje przecudne Rh i cały ogród,a tu taka ogrodniczka napisała do mnie.
Moi rodzice uprawiali warzywnik, trochę kwiatów,jednak teraz robi się to na inną modę,rodzice wiekowi i teraz bardziej na ławce odpoczywają.Cyprysy i żywopłot bukszpanowy to robota moja i męża,no nie było łatwo przekonać tatę do tui.Za żywopłotem z bukszpanu nie ma sąsiada tylko dalsza część ogrodu.
Oczko ma ok.1,20m głębokości, ryby nie pierwszą zimę przetrwały,pokazywałam na jakimś zdjęciu.
Bardzo dziękuję za chęci pomocy w projektowaniu,szkic działki wysłałam w wątku o projektowaniu,wątek nazywa się same wątpliwości.Serdecznie dziękuję.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 21:24, 11 gru 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Już nikt się do mnie nie odzywa,no wiem idą Święta,każdy zajęty,a może ja zrobiłam błąd,bo mam wątek
w projektowaniu i w naszych ogrodach
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Ymma 21:41, 11 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
margi napisał(a)
Już nikt się do mnie nie odzywa,no wiem idą Święta,każdy zajęty,a może ja zrobiłam błąd,bo mam wątek
w projektowaniu i w naszych ogrodach


ale przecież w tym drugim wątku piszemy
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Marlenaa 22:15, 11 gru 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
margi napisał(a)
Już nikt się do mnie nie odzywa,no wiem idą Święta,każdy zajęty,a może ja zrobiłam błąd,bo mam wątek
w projektowaniu i w naszych ogrodach


To nie błąd, to szansa na podwójną liczbę gości Raz w jednym wątku, raz w drugim
Pozdrawiam.
____________________
krowy, staw i my
margi 23:27, 11 gru 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
To jestem uświadomiona,wielkie dzięki
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 10:15, 12 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Oj, ja też do ciebie wciąż zaglądam tylko śladu tu nie zostawiłam. Głowa do góry, jak przyjdzie wiosna to i twój wątek się rozkręci Idę zajrzeć jeszcze do drugiego, pa
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
margi 17:29, 12 gru 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Dzięki Ci ziomalka,ja z prawdziwą przyjemnością przechadzałam się u Ciebie,może dasz mi jakieś wskazówki?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gosiniak 18:44, 12 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
A zrób w podpisie jeszcze ten drugi wątek
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
margi 20:04, 03 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Wszystkim zakręconym ogrodnikom życzę Szczęśliwego Nowego Roku
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies