Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Tess 19:10, 16 lis 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ech, ta grabowa. Miodzio.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
polinka 08:15, 17 lis 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Madzia, gwiazdki zrobione? Pochwal się
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Konieczki 11:05, 17 lis 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Magda70 napisał(a)
Ło matko....hola, hola...chcialam tylko sprostować...moja kuchnia przechodzi lekki lifting tylko

Zaczęło sie od zlewu....zachcialo mi się czarnego....jak zlew to i blat się okazalo trzeba zmienić....a jak blat to przy okazji plytę i piekarnik...bo już stare 13 lat mają. Więc plyte ceramiczną wymienilam na indukcyjną. Reszta bez zmian Szafki niestety zostaly te same...brązowe. Moje ukochane biale szafki jeszcze muszą poczekać

a przy okazji zmiany blatu i zlewu okazalo się, że plytki na scianie średnio się już prezentują więc doszla opcja polożenia bialego lacobelu. Ot i tyle...

A ogrodowo - mialam iść do ogrodu ale pogoda iscie jesienna niestety...leje i wieje od nocy. Nie ma niestety szans na grabienie liści i inne prace. Trzeba zająć się domem...a może zajmę się w końcu betonem.... Pomyślę jak wypiję herbatkę

Kiedyś widziałam przemalowane meble kuchenne z ciemnego brązu na biało wyszły ekstra. To chyba na forum muratora było. W domu poszukam. Do czarnego zlewu ekstra biel. A z czego bedziesz miała blat - ja się przymierzam do kuchni (w nowym - 4letnim domu) mam kuchnię z odzysku (moja firma sie kiedyś przenosiła i mi się trafiła biało-szara, wszyscy myslą ze robiona była na zamówienie. Czekam bo chciałabym granit i drewno... ale jak mi wycenili blat i meble to.... zbieram dalej
____________________
Zielonym do góry... :)
Dominika11 11:09, 17 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o widze, że temat meblowo kuchenny - coś dla mnie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasja83 13:55, 21 lis 2015


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Witam. Pięknie u Ciebie. Twój ogród ląduje w moich ulubionych i z pewnością będę się nim inspirować.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
malkul 14:27, 21 lis 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Madziu choćby jedną fotkę zrób
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 15:14, 21 lis 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madziu pół fotki chociaż świetujesz? Sto lat!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Magda70 08:19, 01 gru 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
anna_t napisał(a)
Magda pięknie masz co rośnie płożącego tam z prawej strony zdjęcia?





Aniu...sorki, że tyle musiałaś czekać na odpowiedz....to jałowiec golden carpet
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:21, 01 gru 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gwiazdki betonowe nie zrobione niestety...troszkę mi czasu zbrakło...bo rozleniwiłam się totalnie.

Madżen...ano świętowałam troszkę
Pół fotki a nawet jedna będzie jutro....mam nadzieję, że Was troszkę zaskoczę

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:24, 01 gru 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Konieczki napisał(a)

Kiedyś widziałam przemalowane meble kuchenne z ciemnego brązu na biało wyszły ekstra. To chyba na forum muratora było. W domu poszukam. Do czarnego zlewu ekstra biel. A z czego bedziesz miała blat - ja się przymierzam do kuchni (w nowym - 4letnim domu) mam kuchnię z odzysku (moja firma sie kiedyś przenosiła i mi się trafiła biało-szara, wszyscy myslą ze robiona była na zamówienie. Czekam bo chciałabym granit i drewno... ale jak mi wycenili blat i meble to.... zbieram dalej


A ta dalej kusi
Poszukałaś tych fotek? bom ciekawa

Blat mam szary...z bialymi przerysowaniami. Wyglądem przypomina troszkę beton. Czekam jeszcze niestety na lakobel bo okazało się, że jednak będzie hartowany...a to już dłużej trwa. Panowie obiecali, że do świąt zdążą. Mam nadzieję, że słowa dotrzymają

pozdrawiam
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies