Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

ren133 09:56, 20 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Magda70 napisał(a)


Mnie się wydaje, że zgrałyby się kolorem...
Fotki tuż po "grzebaniu" w seslerii i jeszcze nie uporządkowane...





Dziękuję ci kochana bardzo Już któryś raz męczę Cię z tą trawką
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Zielona 18:15, 20 maj 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Moje frosted zaczynają coś puszczać, ale tylko bokami. Rok temu o tej porze były już ładnymi kremowymi czuprynami. Z barku czasu nie zaglądam do nich. Może mnie zaskoczą i zanim zdecyduję na co je wymienić - jednak się zbiorą w sobie i odbiją

Buczek uroczy
Czochy niby mniejsze, ale moim zdaniem fajniej wyglądają, kiedy tłem dla ich główek jest gabion.
Graby- ach... szczupłe i zgrabne jak Ty
Madzenka 11:34, 22 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czechy z roku na rok niesty będą mniejsze ale za to więcej kwiatów bedzie, trzeba świeże cebule dosadzać.

Jesli seslerii jesienne nie masz. Czas to nadrobic, wg mnie najładniejsza z seslerii
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ewa004 11:49, 22 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
beta napisał(a)

grabowa jest bjuti ...najpiękniejsza w całej okolicy...to na pewno...zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, ze w całym powiecie



Ciekawe co chce
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
aga_szsz 16:51, 22 maj 2016


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924

a to jest coś...co nie wiem czym jest...i skąd to mam. Może jakiś chwast?!




ale się uśmiałam, dokładnie to samo dziś u siebie znalazłam i też się zastanawiałam co to i skąd?


widzę, że nie tylko u mnie pomór traw
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Magda70 08:08, 25 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
babka napisał(a)
Magda jakie ja mam u Ciebie zaległości, chyba od zimy Bo zniechęca mnie że tyle musze nadrabiać bo tyle się u Ciebie ! Jakaś działaka, jakiś domek... no i jak mam sobie z tym natłokiem i gonitwą myśli poradzić? Ostatnich kilka stron obejrzałam, na grabowej posiedziałam Jest nieziemska !
A Krzyśki u Ciebie szybciej startują z kolorem, moje dopiero pękać zaczęły.
Acha chyba nigdy nie pytałam o te turzyce przy berberyskach, te włochate rude czupryny, Co to jest ?


Te włochate rude to carex bronze form
u mnie kochana wątek spowolniał więc jakie masz zaległości
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:09, 25 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
witam Panią....lubię to pismo obrazkowe
grabowa jest bjuti ...najpiękniejsza w całej okolicy...to na pewno...zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, ze w całym powiecie

widze, że demolkę robisz?...jeśli chodzi o mnie to ja d razu buka dojrzałam
Magda a o brązowych carexach myślałaś?...moim zdaniem pięknie by z szałwią grały

aha...u mnie czochy tez dużo mniejsze niż w tamtym roku...dlaczego?


o brązowych nie myslalam, bo mam je w innym miejscu i też wyglądają na martwe ale już wiem , że w miejsce FC posadzę carex montane
A moje czochy zrobiły się już większe ...ot niespodzianka
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:10, 25 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jalos napisał(a)
Byłam, podziwiałam, lawendowe poduchy cudne - nie wierzę, że kiedyś tak nie wyglądały.
Naprawdę da sie starsze okazy doprowadzić do takiego stanu?
I Rh pięknie obsypany kwiatem - mój mnie wkurzył, bo miał w tym roku słownie jednego kwiata.


Jalos...mało Cię ostatnio


Da radę z lawendami tylko trzeba ciąć. Nie ma zmiłuj się

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:10, 25 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ren133 napisał(a)


Dziękuję ci kochana bardzo Już któryś raz męczę Cię z tą trawką


lubię takie męczarnie....spoko
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:13, 25 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zielona napisał(a)
Moje frosted zaczynają coś puszczać, ale tylko bokami. Rok temu o tej porze były już ładnymi kremowymi czuprynami. Z barku czasu nie zaglądam do nich. Może mnie zaskoczą i zanim zdecyduję na co je wymienić - jednak się zbiorą w sobie i odbiją

Buczek uroczy
Czochy niby mniejsze, ale moim zdaniem fajniej wyglądają, kiedy tłem dla ich główek jest gabion.
Graby- ach... szczupłe i zgrabne jak Ty


Marta, u mnie tylko jedna FC pokazała oznaki zycia...takie małe co nie co żyje.

Ale....oczywiście u mnie wszystkie ścięte trawy lądowały w kompostowniku i teraz mam wysyp siewek Frosted Curls masakra jakaś dosłownie... na razie dumam co z tym fantem zrobić...

Dzięki za te zgrabne graby chudzinko Ty nasza
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies