Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

ewa004 12:18, 10 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Zeta 19:46, 10 cze 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Buziaki zostawiam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 22:07, 10 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Macham i życzę łatwego nowego tygodnia


Odmachuję i wzajemnie
Aczkolwiek łatwy nie bedzie...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
mirela 08:48, 11 cze 2013


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Przygnałam tutaj za cudnymi, bajecznymi skrzyniami z warzywami. Są przepiękne.
Jeżeli można podpytać ... jaką farbą malowałaś ? Taką zwykłą jak np. meble ogrodowe drewniane ? Ciekawi mnie, czy pod wpływem wody farba nie będzie odchodzić ? Czy jakiś podkład stosowałaś ?
I jeszcze jedno ... masz kamyczek na ścieżkach. W dziale ekologicznym pokazałać jakiś board który oddziela kamień od trawy - możesz mowiedzieć jaki zastosowałaś ?
No nie mogę wręcz wyjść z podziwu . Ja tak kochm szarości ....
____________________
Walczę z ogrodem...
Gabrysia_ 08:55, 11 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Madzia...co tam działasz w ogrodzie?
____________________
Milka 11:46, 11 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i się dopytuję
jak warzywka w skrzyniach?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Magda70 13:31, 11 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
mirela napisał(a)
Przygnałam tutaj za cudnymi, bajecznymi skrzyniami z warzywami. Są przepiękne.
Jeżeli można podpytać ... jaką farbą malowałaś ? Taką zwykłą jak np. meble ogrodowe drewniane ? Ciekawi mnie, czy pod wpływem wody farba nie będzie odchodzić ? Czy jakiś podkład stosowałaś ?
I jeszcze jedno ... masz kamyczek na ścieżkach. W dziale ekologicznym pokazałać jakiś board który oddziela kamień od trawy - możesz mowiedzieć jaki zastosowałaś ?
No nie mogę wręcz wyjść z podziwu . Ja tak kochm szarości ....


Hej, dzięki za zachwyty
Farba to lazur firmy Remmers - jest to farba na zewnątrz więc nie powinna odchodzić.
Żadnego podkładu nie stosowałiśmy (bo to M malował )
A obrzeże to eko bord - kupowałam na allegro

Też kocham szarości..
Tu na ogrodowisku Dajana ma taras tym pomalowany i właśnie u niej w oko mi wpadł ten kolor
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 13:36, 11 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabrysiu i Irenko...coś tam majstruję cały czas w ogrodzie...wczoraj skończyłam jedną rabatkę, dziś obfocę i postaram się juz zdjęcia pokazać ale wieczorkiem jak do do domu wróce...
Cały czas grzebię w kwadratach...szukam roślin, płyt kwadratowych itp...i tak mi się ciągnie robota...

W trawkach walczę ze skrzypem...dziś jak zdążę to octem potraktuję za radą Gosi z Kubusiowa

Warzywniaczek się rozrasta...koper wielki, groszek też, truskawki lada moment, boćwina liście juz ma akuratne..
Szpinak wyjadam na bieżąco
I tylko pomidorki mnie denerwują bo nawet nie kwitną!

Aaaaa i czereśnie obrodziły!! Moje ulubione owoce!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ocia79 13:39, 11 cze 2013


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Magda ja ostatnio pryskałam jakimś preparatem na skrzyp (podobno tylko on jeden działa) i uschły pieruny

Podrzucę Ci potem nazwę
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Magda70 13:42, 11 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ocia79 napisał(a)
Magda ja ostatnio pryskałam jakimś preparatem na skrzyp (podobno tylko on jeden działa) i uschły pieruny

Podrzucę Ci potem nazwę


Nooo czekam!
Tylko czy tam gdzie pryskałaś rosło coś innego???? Bo u mnie skrzyp wylazł w trawach ozdobnych i chyba tu może być problem z pryskaniem ?!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies