Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

aga_szsz 08:15, 16 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Madziu, a "bitelsy" jak wyglądają u Ciebie po zimie?? Wrzuć jak masz fotę
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Milka 11:34, 16 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Madziu, wielki szacunek dla ciebie i M., wykonaliście kawał porządnej pracy i do tego sami
Świetnie wszystko pasuje, każdy element ogrodu, rabat i wszystkich detali, po prostu gra, jak najwspanialsza orkiestra, bardzo mi sie podoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 14:22, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzia, szałwię polecam ze szkółki od naszej forumowej Finki A może i ma brunerrę... nie wszytko ma wystawione na internecie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
bociek 07:07, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Fajna ta sliwka My bedziemy robic konstrukcje z trzech palikow i stalowych linek Ale mojemu zonowi sie schodzi z takimi pracami, moze nie zdazyc w tym roku...

Pan Trawka, juz gdzies o niego pytalam, ale nie pamietam u kogo. To Pan Tadeusz S.???
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
ocia79 07:21, 17 kwi 2014


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Magda super rewolucja, kawał dobrej roboty. Prezentuje się cud miód
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Magda70 09:32, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta napisał(a)
Niop dzień paskudny a ja dzisiaj się do roboty wzięłam no mus to mus.....mój M z Maksiem został to chciałam wykorzystać ten czas ....zmokłam jak kura hahahah.buziaki i słońca życzę


Dzięki...dziś mam słońce
Może jeszcze uda się coś po pracy posadzić tak przed świętami...

beta napisał(a)


ja też tak mam

ciekawe czy ekobordy na mnie czekają


Ekobordów zatrzęsienie na szczęście

aga_szsz napisał(a)
Madziu, a "bitelsy" jak wyglądają u Ciebie po zimie?? Wrzuć jak masz fotę


Aga...może dziś fotnę... ciężko się zbierają po zimie...
W sumie to najładniej hakone aureola startuje...i jak na razie to mój nr 1.
Carex frosted curls też nie najgorzej...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:35, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
irena_milek napisał(a)
Madziu, wielki szacunek dla ciebie i M., wykonaliście kawał porządnej pracy i do tego sami
Świetnie wszystko pasuje, każdy element ogrodu, rabat i wszystkich detali, po prostu gra, jak najwspanialsza orkiestra, bardzo mi sie podoba


Dzięki Irenko

Mala_Mi napisał(a)
Madzia, szałwię polecam ze szkółki od naszej forumowej Finki A może i ma brunerrę... nie wszytko ma wystawione na internecie.


Tak Aniu wiem...sęk w tym, że i u niej nie ma w sklepie szałwii Ale jest w szkółce...więc będzie dobrze

ocia79 napisał(a)
Magda super rewolucja, kawał dobrej roboty. Prezentuje się cud miód


Dzięki Ocia...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:38, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
bociek napisał(a)
Fajna ta sliwka My bedziemy robic konstrukcje z trzech palikow i stalowych linek Ale mojemu zonowi sie schodzi z takimi pracami, moze nie zdazyc w tym roku...

Pan Trawka, juz gdzies o niego pytalam, ale nie pamietam u kogo. To Pan Tadeusz S.???


Tak, Pan Trawka to ta osoba o której myślisz.

Co do śliwy...to mnie się linki stalowe też marzą...ale eM na razie tarasem musi się zająć...więc czekam cierpliwie.
Myślę, że jak już skonsumujemy śliwki to dopiero się za to weźmie bo teraz szkoda kwiatów i owoców, które się strąci...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Skula 16:32, 18 kwi 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3471
wszystkiego dobrego

____________________
Skula Pomysł na ogród
Nikita 21:08, 18 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Madziu! Pozdrawiam świątecznie, życząc wesołych i kolorowych….

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies