Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 08:44, 19 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kKasiA napisał(a)
Pięknie u Ciebie, wszystkiego nie dam rady zobaczyć wstecz ale zaczynam bacznie obserwować.
A Twoje trawki hmmm marzenie
pozdrawiam


Witaj Kasiu...dziękuję za miłe słowa
Twoje trawki też za rok tak będą wyglądały...

I dziekuję za info w sprawie pergoli....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:45, 19 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
aleksandra_g napisał(a)
faktycznie ta odętka nie zachwyca jeszcze, podkreślam ''JESZCZE'' dajmy jej czas

a Gośki tak nie zapraszaj! niech nie przyjeżdża to my zwalimy się jej na głowę! sa sa sa sa sa! ;>


Tak jak piszesz z odętką ja wbrew pozorom jestem cierpliwa...czasami.

Oki...Gośka, nie zapraszam Cię już
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:47, 19 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Madzia czy możesz zdjęcia z trawami opisywać? Byłabym dozgonnie wdzięczna .


Mogę...czemu nie dla Ciebie wszystko - no prawie
Zresztą część opisałam...pominęłam milczeniem tylko seslerię i carex the beatles chyba...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ana_art 08:52, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
już się chyba nie zastanawiam będą trawy tylko nie wiem jakie czy rozplenice czy miskanty do tego abro jeżówki abro kosmosy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Magda70 09:15, 19 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No i bardzo dobrze...że trawy
Z kosmosami troszkę problem...bo jak się nie wysieją to nowe trzeba będzie sadzić. Ja miałam w zeszłym roku a w tym nić...ani jeden się nie wysiał - albo ja taka pedantka wyrwałam myśląc, że to chwasty - całkiem możliwe...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ana_art 09:31, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Magda70 napisał(a)
No i bardzo dobrze...że trawy
Z kosmosami troszkę problem...bo jak się nie wysieją to nowe trzeba będzie sadzić. Ja miałam w zeszłym roku a w tym nić...ani jeden się nie wysiał - albo ja taka pedantka wyrwałam myśląc, że to chwasty - całkiem możliwe...

bo to trochę z lenistwa... jak sobie pomyślę, że muszę tam całą ziemie4 metry na met w szesz i w dół wymienić pod róże a potem się troskać o grzyby i inne cuda to mam dreszcz przerażenia ja na rabatach bylinowych wiosną piele tylko to co wiem że na 100% chwast może się uda. Już wyżebrałam nasiona kosmosów u Sebka którym się zachwycam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Magda70 09:53, 19 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
W sumie masz rację z tą ziemią...ja dopiero wywalałam ziemię po wrzosach...masakryczna robota. Już w połowie upalnego dnia zaczynałam żałować, że się za to wziełam...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
gusiarz 13:53, 19 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Madzia... na kolanach pielgrzymkę muszę uczynić do twojego ogrodu... by naocznie (niewiernam ja...) się przekonać co do zmian poczynionych w waszym ogrodzie... Niemożliwe katalogowo!...

PS.
Ja swoją odętkę w tym roku wyciepuję... nie ścierpię jej dłużej...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Magda70 14:05, 19 sie 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
gusiarz napisał(a)
Madzia... na kolanach pielgrzymkę muszę uczynić do twojego ogrodu... by naocznie (niewiernam ja...) się przekonać co do zmian poczynionych w waszym ogrodzie... Niemożliwe katalogowo!...

PS.
Ja swoją odętkę w tym roku wyciepuję... nie ścierpię jej dłużej...



A kiedy planujesz pielgrzymkę????? Czekam z niecierpliwością

ps. jak będziesz jechać to białą odętkę dawaj do mnie nie wywalaj.

A tak poważnie czemu nie ścierpisz? Pokłada się czy rozrasta się za szybko?
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda_ 14:54, 19 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Magda70 napisał(a)





[img


Madzia co to za trawka
jak tak patrzę ta moja inspiracja trochę jest podobna do Twojej rabaty
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies