Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 22:10, 26 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
MAD napisał(a)

To jak znajdziesz to wrzuć proszę u mnie żeby sobie nie zaśmiecać. A i ja będę miała pod ręka. Senk ju!


Spoko, wrzucę. Moze nawet jutro.
Byłam już u Ciebie kiedyś i nie wiem czy się odezwalam...wlazlam teraz na pierwszą stronę i domek zobaczylam i sobie przypomnialam. Jutro będę nadrabiać.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
MAD 22:12, 26 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Magda70 napisał(a)


Spoko, wrzucę. Moze nawet jutro.
Byłam już u Ciebie kiedyś i nie wiem czy się odezwalam...wlazlam teraz na pierwszą stronę i domek zobaczylam i sobie przypomnialam. Jutro będę nadrabiać.

Zapraszam ... i dzięki wielkie!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
beta 22:19, 26 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda, przegląm Twój wątek o początku...czemu nie zrobisz porównania modrzewiowej?...albo warzywniak?...w szoku jestem jak się u Ciebie zmieniło
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 22:21, 26 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nicol21 napisał(a)


Świetne są te kulki które wypadły z rzędu


Będzie ich tam więcej

jazzy napisał(a)
Taki ogród stworzyć! Takiej metamorfozy dokonać! No no... Jak to mówią - chapeaux bas!
ps. Nocne zdjęcia to musi być bajka!


Dziękuję i buziaczki...zdjęcia nocne wciąż czekają na realizację

Sebek napisał(a)
Magda, Twój ogród to majstersztyk


Mówisz Sebciu?!

jalos napisał(a)
Magda, strasznie mi się podobają te gabionowe przegrody u Ciebie.
Ja jeszcze/nadal nie mam ogrodzenia od frontu, ale te Twoje gabiony mnie bardzo zainspirowały.
Nie wiem czy to u Ciebie czytałam,że wypełnienie do gabionów ściągałaś gdzieś z drugiego końca Polski? Jeśli to Ty, to mogłabyś podać na priv jakieś szczegóły (gdzie to kupiłaś)?


Napiszę Ci dokładnie co i jak ...ale musz poszukać. Bo nazwa mi wyleciała z głowy.
Ale w razie WU krzycz do mnie jutro...bo dziś już odlatuję...

ewakatowice napisał(a)
Magda, ławeczka, modrzewiowa liriope, red baron na tle gabionów, miłorzęby, szpaler traw…
Wszyściutko zachwyca… u Ciebie nawet wyżarte liście brunery zachwycają. Idealny ogród Madziu


Ewuś...i co ja mam Ci napisać Kochana?! Ucalować Cię mogę...

leon60 napisał(a)
Sesleria jest rewelacyjna


potwierdzam Olu...i to po raz kolejny. Jest cudna i już!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:21, 26 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
Magda, przegląm Twój wątek o początku...czemu nie zrobisz porównania modrzewiowej?...albo warzywniak?...w szoku jestem jak się u Ciebie zmieniło


A Ty nie masz nic innego do roboty???
Ja już dziś spadam...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 22:22, 26 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)


A Ty nie masz nic innego do roboty???
Ja już dziś spadam...


hahaha

ja też spadam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 22:24, 26 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


hahaha

ja też spadam


BYłam U ciebie....co do ciacha to zobaczymy jaka pogoda jutro będzie. Papa
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Rench 20:25, 27 wrz 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja wymiękam,po tym co zwyrabiałas ze swoim ogrodem,ja swojego chaotnika nie pokaże nigdy
Szkoda że nie wiedziałam,że będziesz sadziła kratery,podesłałabym ci bo moje się rozrosły niemiłosiernie i muszę je odchudzić
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
makkasia 20:33, 27 wrz 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
kurcze taka perfekcja, że aż boli i nawet koty grzeczne szooook!!!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Magda70 21:04, 27 wrz 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Rench napisał(a)
Ja wymiękam,po tym co zwyrabiałas ze swoim ogrodem,ja swojego chaotnika nie pokaże nigdy
Szkoda że nie wiedziałam,że będziesz sadziła kratery,podesłałabym ci bo moje się rozrosły niemiłosiernie i muszę je odchudzić


O proszę...kto nam się tu pojawił...zguba
Widzisz...ja nawet nie wiedzialam, że takie masz
I mi tu nie wymiękaj....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies