Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

17:49, 28 lip 2015
jak to ogrodnika potrzebujesz? a ja myślałam ze wszystko najcięższe i czasochłonne masz juz zrobione. Ile czasu zajmuje ci pielegnacja?
Pawlus 21:11, 28 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Chętnie bym pomógł tylko daleko

Ogród jak zwykle zachwyca.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Luki 22:32, 28 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Widok na taras i brzozową... bajka po prostu bajka, chciałbym coś mądrzejszego napisać, ale do poety mi daleko
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Zeta 22:49, 28 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ta metamorfoza czyli stare i nowe zdjęcie ogrodu to chyba zachęta do pracy dla każdego ogrodowiskowego wariata.....kupa pracy i Meeeeega efekt.......gratulacje Syla jestem u Ciebie od początku ...ale powiem szczerze zapomniałam już o tej Twojej kupie kamieni.....po takiej przygodzie z Ogrodowiskiem powinnaś dostać dyplom zawodowego ogrodnika.....ja ostatnio byłam u koleżanki siostry,która dwa lata temu zatrudniła projektanta krajobrazu....( śliczna nazwa).
No i powiem szczerze jak zobaczyłam ten ogród to niewiem co ten facet kończył. Ale zielonego pojęcia nie ma o roślinach ...taki ogród wiesz jak z początków ogrodowiska ....trawnik , tu kupka ziemi i klombie tak kupka kamyków.....
Widać ile Ogrodowisko nas uczy......to wiedza nie do opisania......ja dostałam już na przyszły rok zadanie na ogród moich znajomych hahahah.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 23:51, 28 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla wszystko jest piekna ale czarne donice z elatą boskie!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agata19762 22:57, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
szkoda, że bliżej nie mieszkam, pomogłabym chociaż troszkę

Sylwia ta metamorfoza super !!!
nowe zakupki świetne

też lubię ptaszki w ogrodzie i te żywe i sztuczne
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Syla 22:44, 07 sie 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dobry wieczór bardzo dziękuję za miłe wpisy i za chęci pomocy w ogrodzie , telepatyczne wsparcie będzie musiało wystarczyć i tu uśmiech w stronę ogrodowiskowych chłopców Będę się sama z ogrodem szarpać jak trafnie ujęła Ewa i szukać w tym nadal przyjemności do póki mnie nogi niosą
Z przyczyn technicznych mojego kompa załączam zaległe fotosy dla miłych gości Miłego oglądania !!!!

Zacznę od zdjęć naprawiania mojego poszarpanego kółka ... Dokupiłam , dosadziłam i po bólu



Pozostała różnica w kolorku - jako , że świeże
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:48, 07 sie 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Polecę ze zdjęciami byle jak z obawy , że komp. ponownie zastrajkuje

werbena dziko szaleje


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:51, 07 sie 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
hortensje Anabelki poległy ... przez ostatnie ulewy i gradobicia mocno oberwały ale i tak jeszcze zdobią ...

jeżówki, hortensje teraz zaczynają rozchodniki i jest tak jak lubię

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:54, 07 sie 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies