Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

butterfly 21:10, 25 paź 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Na początku chciałam skomentować jak Marta Zielona ale mnie ubiegla....
Ależ u ciebie żółto-pomaranczowo-limonkowo... no jesienne po prostu ale w najlepszym tego słowa znaczeniu
Taka jesień uwielbiam i nie przerażałaby mnie taka ilość liści które bym grabiła w takim otoczeniu. Toż to sama przyjemność
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
anulajda 21:13, 25 paź 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Jak zwykle piękna jesień u Ciebie
Współczuję liści lipowych...
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Syla 21:24, 25 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Luki - dziękuję Genie ? nie wiem co to ?

TeresaK - dziękuję Lubię jesień za kolory ale za to , że zimno to już nie

Sebek - tyle co .... posprzątałam , spadła kolejna partia Jeszcze trochę na drzewach zostało

Monka - ja również lubię werbenę, choć w tym sezonie nie mam jej w nadmiarze . Planuję dla niej jeszcze jedno miejsce

Małgosik - nie wiem o które drzewo pytasz ? na pomarańczowo to tulipanowiec.

Kaz74...- dziękuję, powodzenia w działaniu ogrodowym


Wrobelki
- pozdrawiam

Jagoda - hosty przebarwiły się idealnie , inne już dawno poległy.

Zielona - dziękuję za uśmiech
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:31, 25 paź 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ren , Frezja - dziękuję

Motylku - ruch to przyjemność przyzwyczaiłam się do corocznej akcji "liść"

Anulajda - dziękuję a z liśćmi spoko , stosuję kilka trików jak nie ma wiatru i wracają skąd spadły
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Zielona 21:32, 25 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
...choć wcale mi nie do śmiechu... ale dzięki Tobie się dziś uśmiechnęłam. Szeroko!

Sylwia - patrzę na Twoje ściany z serbów. Napisz proszę obiektywnie(!!!)... jak długo damy radę utrzymać je w ryzach? Do jakiej szerokość jesteśmy w stanie je ciąć?

Ostatnio mam smutne refleksje na temat planowania ciętych, wąskich ścian z rośliny, która jednak spore rozmiary... Posadziłam mój pierwszy szpaler po informacjach zamieszczonych na forum i choć chcę, by jak najszybciej rosły w górę i przykryły dom Sąsiada, to jednak martwi mnie, że rosną niemal na płocie i że w drugą stronę też nie mam dla nich zbyt wiele miejsca... Kolejne sadziłam później i byłam zdecydowanie mądrzejsza. Te mają do ogrodzenia 1,5m i tyle samo w drugą stronę... I te mnie nie martwią...
anulajda 21:43, 25 paź 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Zielona napisał(a)
...choć wcale mi nie do śmiechu... ale dzięki Tobie się dziś uśmiechnęłam. Szeroko!

Sylwia - patrzę na Twoje ściany z serbów. Napisz proszę obiektywnie(!!!)... jak długo damy radę utrzymać je w ryzach? Do jakiej szerokość jesteśmy w stanie je ciąć?

Ostatnio mam smutne refleksje na temat planowania ciętych, wąskich ścian z rośliny, która jednak spore rozmiary... Posadziłam mój pierwszy szpaler po informacjach zamieszczonych na forum i choć chcę, by jak najszybciej rosły w górę i przykryły dom Sąsiada, to jednak martwi mnie, że rosną niemal na płocie i że w drugą stronę też nie mam dla nich zbyt wiele miejsca... Kolejne sadziłam później i byłam zdecydowanie mądrzejsza. Te mają do ogrodzenia 1,5m i tyle samo w drugą stronę... I te mnie nie martwią...


Też się ostatnio zastanawiałam nad tym,i mam te same dylematy co Zielona
Ciekawe jak u Ciebie,czy się nie przejmujesz i ciachasz,ale ile i jak długo można ograniczć....
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Luki 21:45, 25 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Magnolie Genie Jak dobrze pamiętam dwie sadziłaś wiosną przy bukszpanach z hakone
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ivo 22:01, 25 paź 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134


Sylwio cóż za piękne widowisko do herbatki z imbirem mi zafundowalaś Jestem po ogromnym wrażeniem . Cudnie!
A na tym zdjęciu ujęło mnie połączenie rozplenic z miskantami - rewelacja ! Napisz proszę jakie to odmiany ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
ivo 22:03, 25 paź 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Chodzi o to zdjęcie:
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
blyxa 23:46, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Mało odkrywcze będzie - ale rewelacja. Śliczna polska złota jesień
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies