Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 12:58, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380


I jak sie jechało w drodze powrotnej? Nie usnęłaś???


Na końcu drogi już nam się ziewało ale , że gaduły jesteśmy z Ozz to nam się buzie do końca nie zamykały dotarłam do domu ok 1.00 w nocy , przed Sebą jeszcze były kolejne dwie godziny drogi .... Pewnie jeszcze śpi


Czy mogę zapytać a jak jechaliście?
Autostradą przez Łódź?


Nie .... jechaliśmy przez Kielce , Radom..... Ode mnie to jakieś 280 km do W-wy
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 13:01, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Syla, to teraz napisz co powiedział M?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 13:01, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ewelinka231281 napisał(a)
Witam się w nowym wątku!
Podgladałam już wątek z dekoracjami i wasze dzieła, ale nurtuje mnie ile dokładnie miałaś km do Danusi? Jak długo jechałaś?
Pozdrawiam


Ode mnie to jakieś 280 km do W-wy .... to nie jest daleko tylko zajęcia zaczynały się późnym popołudniem i musieliśmy się już ewakuować o 21.00 Bardzo się cieszę z tych paru godzin .... Kilka razy powtarzałam w drodze , że było cudnie !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Bea 13:02, 02 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Syla napisał(a)


I jak sie jechało w drodze powrotnej? Nie usnęłaś???


Na końcu drogi już nam się ziewało ale , że gaduły jesteśmy z Ozz to nam się buzie do końca nie zamykały dotarłam do domu ok 1.00 w nocy , przed Sebą jeszcze były kolejne dwie godziny drogi .... Pewnie jeszcze śpi


Czy mogę zapytać a jak jechaliście?
Autostradą przez Łódź?


Nie .... jechaliśmy przez Kielce , Radom..... Ode mnie to jakieś 280 km do W-wy


a



____________________
Beata W miniformacie
Bea 13:02, 02 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
dubelek
____________________
Beata W miniformacie
Joanka 13:03, 02 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ja najbardziej bałam się warunków atmosferycznych, zapowiadali śnieg. Sławek by do końca wyłysiał.

Ostatnio jechałam do Danusi 3 godz., w dzień i przy dobrej pogodzie.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Syla 13:05, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardenarium napisał(a)
Syla, to teraz napisz co powiedział M?

A wiesz , że czekał na mnie a myślałam , że będzie smacznie chrapał ..... Szczęśliwy ,że dotarłam cała ....nie bez powodu wpisał mi we współrzędne "dom" prawidłowe dane co bym bezpiecznie do domu i nigdzie indziej Teraz już wie , że z moją nawigacją teraz wszędzie i bez niego i to go najbardziej martwi ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:06, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Joanka napisał(a)
Ja najbardziej bałam się warunków atmosferycznych, zapowiadali śnieg. Sławek by do końca wyłysiał.

Ostatnio jechałam do Danusi 3 godz., w dzień i przy dobrej pogodzie.


Również miałam obawy co do pogody .... ale się udało .... Nam się trochę długo jechało ale z kilkoma przystankami to w sumie ok 4 godzin w jedną stronę .....Nie żałuję !!!! było cudnie!!!! świetnie się bawiłam !!!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:13, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardenarium napisał(a)
Witajcie po nowemu, znaczy w nowym wątku Sylwii, a Seba na pewno śpi, przecież jakby nie spał, to już by wklejał zdjęcia.

Jakbyście wklejali to na dekoracje też dobra? Będzie wszystko w jednym miejscu


dokładnie tak .... oczywista oczywistość , że we właściwym miejscu .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mala_Mi 13:25, 02 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sylwia..witam się też w nowym wątku...... i napewno będzie ciekawy.... w końcu czekamy na ogród zimowy
A co do podróżowania to wcale się nie dziwę M..mój też ma obawy jak jadę....czy aby napewno najkrótszą trasą i gdzie po drodze są jacyś z Forum... bo twierdzi, że podróż do Warszawy może mi zająć nie 4 godziny a 3 dni .... I tyle samo na powrót...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies