Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 17:43, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Przywiozłam również takie prezenty od Danusi na kiermasz do szkoły Kuby ....






____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 17:44, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajny pomysł z warsztatami dla dzieci, widziałaś jak Mati robił z chęcią. był wszak blisko przy nas.

Zrobisz lampiony? czy wianki? Witek tak się rozochocił, że też kupuje materiały i będzie ozdabiał dekupażem wszystkie nalewki (znaczy butelki) Mus szukać serwetek "owocowych". mam więc znowu wyzwanie, serwetki tematyczne

Przypomniało mi się, że widziałam serwetki ogrodnicze z konewkami i strzyżeniem bukszpanów. To kolejne emocje przy przerzucaniu serwetek, znajdzie się, czy nie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 17:44, 02 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Wyję z zachwytu!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Welka 17:50, 02 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Szczęka mi odpada, cuda!!!!
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Syla 18:02, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardenarium napisał(a)
Fajny pomysł z warsztatami dla dzieci, widziałaś jak Mati robił z chęcią. był wszak blisko przy nas.

Zrobisz lampiony? czy wianki? Witek tak się rozochocił, że też kupuje materiały i będzie ozdabiał dekupażem wszystkie nalewki (znaczy butelki) Mus szukać serwetek "owocowych". mam więc znowu wyzwanie, serwetki tematyczne

Przypomniało mi się, że widziałam serwetki ogrodnicze z konewkami i strzyżeniem bukszpanów. To kolejne emocje przy przerzucaniu serwetek, znajdzie się, czy nie?


Tak , widziałam ..... zaczął na początku mi pomagać .... widziałam jaką ma ochotę na zrobienie własnego ... fajnie , że mu to umożliwiłaś .....
Kuba zaprosił w zeszłym roku koleżankę na malowanie pierników świątecznych ....Nakupowałam kolorowych ozdób cukierniczych wraz z kolorowymi lukrami .... Pędzle w dłonie i szło jak burza

Dlatego tak sobie teraz pomyślałam , że skoro dorośli mają tyle frajdy z klejeniem ozdób to dzieciaki tym bardziej Myślałam bardziej o stroikach ale lampionki będą również nie lada atrakcją .....

Zobaczę co uda mi się zakupić ..... A pomysł z ozdobieniem butelek na nalewki ... rewelacja ..... Serwetki ostatnio kupowałam w AlmiDecor ... było w czym wybierać
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Krys 19:06, 02 gru 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj nowy sezon się zaczyna ,bedzie się działo pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
krisec 19:10, 02 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witam się w Twoim nowym wątku, jeszcze raz gratuluję poprzedniego, z przyjemnością będę tu zaglądać.
Wianuszki i lampion w Twoim wykonaniu, jak i wszystkich uczestników warsztatów powalają na glebę.
Dobry pomysł żeby takie warsztaty, prace poprowadzić z dziećmi, ale będą miały frajdę.
Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
an_tre 19:28, 02 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
....i szybciutko pędzę żeby się przywitać w nowym wątku, który już spęczniał do 6-ciu stronek pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów ogrodowych i zadowolenia z realizacji

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anula_wn 19:38, 02 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Joanka napisał(a)
Ja najbardziej bałam się warunków atmosferycznych, zapowiadali śnieg. Sławek by do końca wyłysiał.

Ostatnio jechałam do Danusi 3 godz., w dzień i przy dobrej pogodzie.


pamiętam
ale warto było ! ja się cieszyłąm z Waszej wizyty jak nie wiem !!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 19:41, 02 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Syla, witaj w nowym wątku
- fanaberie cuda !
- droga daleka, gratluję (ja do rodziców mam prawie 500 km, też bałam się za 1-ym razem) zwlaszcza jazdy nocą, nie lubię i nocą nie jeżdżę !
- mam nadzieję, że ta wizyta to był duuuży zstrzyk na całą długą zimę
buziaki
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies