Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

aga_k 09:37, 04 gru 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Wianki i lampion śliczne
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Gardenarium 11:25, 04 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asc napisał(a)

ja do tej pory mam tremę przed jazdą po stolicy..... dla mnie za dużo aut w jednym miejscu na raz.... mogę gonić tysiące w trasie, byle nie po mieście


Aniu, mylisz się, żeby do mnie dojechać nie wjeżdża się do stolicy, jestem od Waszej strony czyli od Janek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gusiarz 13:41, 04 gru 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Hej Sylwio - macham
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Matka 14:54, 04 gru 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
i ja się kłaniam
____________________
U Matki
Matka 14:54, 04 gru 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
niziutko
____________________
U Matki
ana_art 21:00, 04 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
asc napisał(a)
Wianki i te lampiony śliczne...... chociaż nie dziecko chętnie bym się załapała na takie warsztaty
A żeby jeździć .... trzeba jeździć, a nie się wozić z M Brawo za dowagę... ja do tej pory mam tremę przed jazdą po stolicy..... dla mnie za dużo aut w jednym miejscu na raz.... mogę gonić tysiące w trasie, byle nie po mieście
a to kwestia przyzwyczajenia Pamiętam jak kiedyś miałam obcykaną jedna trasę w wawie, żeby dojechać na szkolenie do firmy w której kiedys pracowalam. Jadę sobie uszczęśliwiona i co na Toruńską nie wpuszczają bo wypadek, kierują na centrum. Ileż ja się wówczas strachu najadłam.... mapa na kolanach i co światła analizowałam gdzie teraz, gdzie teraz... dojechałam i od tamtej pory już się nie boję
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 21:18, 04 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)


ja do tej pory mam tremę przed jazdą po stolicy..... dla mnie za dużo aut w jednym miejscu na raz.... mogę gonić tysiące w trasie, byle nie po mieście


Aniu, mylisz się, żeby do mnie dojechać nie wjeżdża się do stolicy, jestem od Waszej strony czyli od Janek.

Wiem A w Warszawie czasami bywam.. wiec wiem co piszę o jeżdżeniu... przypomniała mi się historia sprzed ok 20 lat
Zapchałam się w centrum Warszawy już tak, że nie wiedziałam gdzie mam jechać... mapa obok na fotelu.... godziny szczytu.. i kieruje mnie znów nie tam gdzie powinnam się kierować.. Patrzę ruchem kieruje policjant, ja na pasie do skrętu w prawo, a chcę zawrócić i to w lewo.. wiec wnerwiona zatrzymałam auto, zablokowałam ruch, podeszłam do policjanta.. i mówię "Panie ratuj, ja z prowincji..muszę jechać do domu i nie potrafię". Chłop próbując opanować powagę zatrzymał cały ruch, kazał mi zawrócić tam gdzie nie wolno... i już było dobrze ..... dojechałam jakoś do domu..... Pierwsza wyprawa do stolicy
Teraz jeżdżę, tylko nigdy nie wiem co robić z pociągami na ulicy.. u nas tego nie ma..... zawsze mówię, że tym razem poczytam przepisy... i ciągle nie mam czasu.... wiec stresu mam trochę.... A ostatni raz przepisy czytałam ..... 23 lata temu... hmmmmmm w Lublinie autobusy na sznurkach, a w Warszawie i Krakowie pociągi na ulicy........ takie dziwy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Ozz 21:58, 04 gru 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
A u Was za miedzą we Lwowie autobusy, autobusy na sznurkach, tramwaje i co gorsza marszrutki
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Syla 22:28, 04 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Witam wszystkich radośnie Szczególnie Nowe Buziaki

Od rana biegałam za ozdobami na stroiki do szkoły .... nic ciekawego ..... Musiałam się zadowolić tym co było ..... Palce poparzone , buźki zadowolone , super zabawa , stroiki zrobione ..... Załączę tylko zdjęcia stroika biało niebieskiego .... pozostałych nie zdążyłam udokumentować







____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 23:08, 04 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niezłe bombki są w Castoramie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies