Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 18:58, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
Elu Ty masz runiankę Variegatę???? Czy to tylko od słońca taki kolorek dziwny?

A tak w ogóle to Dzień Dobry


Dzień Dobry Juziu ..

Runianka variegata , fakt... .. Ona ma ciutek inne listeczki niż zielona tradycyjna.. Takie wywinięte ... Ale ja lubię variegaty baaardzo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:00, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewsyg napisał(a)
No pokaż ten wianeczek po renowacji


Mówisz , masz tamten z mchem podobał mi się bardziej .. Niestety nie umiałam opanować sypania się tego dziadostwa , co po jakimś czasie zaczęło doprowadzać mnie do sszaleństwa


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:03, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Runianka i modrzewnica... bardziej przyjazne nazwy
Moja modrzewnica jeszcze nie kwitnie... muszę sie jej przyjrzeć ..


Aniu ... U Ciebie tam pewńie troszku zimniej , albo póżniej wiosenka dotarła... Nie martw się ... Modrzewnica zakwitnie i Tobie ... Spróbowała by nie

Ściskam ....

Ps.. Jedna z host , która mi przywiozłaś zaczyna wyrastać... ... Bardzo sie martwiłam ,że z racji jesieni juz nic z tych Twoich prezentów nie bedzie..... A jednak

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Agania 19:04, 30 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wiosenka jest..........wszystko rozkwita, ja na modrzewnice nie popatrzyłam, ale pismo obrazkowe przygotowałam

wianuś mi się podobie bardzo, a gdzie zdobyłaś ten domek z ptaszkiem

Pozdrawiam Eluś
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madziarzeszow 19:07, 30 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Śliczny wianuszek pozdrawiam cieplutko
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Juzia 19:11, 30 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38527
gierczusia napisał(a)


Dzień Dobry Juziu ..

Runianka variegata , fakt... .. Ona ma ciutek inne listeczki niż zielona tradycyjna.. Takie wywinięte ... Ale ja lubię variegaty baaardzo


Też mam Variegatę... a możesz fotkę cyknąć z góry???
Moja już dwa lata taka brzydka. Nic się nie rozrasta
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ewakatowice 20:09, 30 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
gierczusia napisał(a)


Mówisz , masz tamten z mchem podobał mi się bardziej .. Niestety nie umiałam opanować sypania się tego dziadostwa , co po jakimś czasie zaczęło doprowadzać mnie do sszaleństwa





no no no... bardzo wiosennie u Ciebie
Wianek romantyczny,
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gierczusia 20:24, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agania napisał(a)
Wiosenka jest..........wszystko rozkwita, ja na modrzewnice nie popatrzyłam, ale pismo obrazkowe przygotowałam

wianuś mi się podobie bardzo, a gdzie zdobyłaś ten domek z ptaszkiem

Pozdrawiam Eluś


Aganiu ... Ja mam stałe dylematy czy siedzieć na forum i odwiedzać Ulubione Ogrodniczki I Ogrodników czy kopać i grzebać w ogródeczku ... Podziwiam wszystkich , którzy mają " dużo ".. bo ja mam " mało " i ledwo wyrabiam

Zaraz na pismo obrazkowe polecem , bo to jest to co tygryski lubią najbardziej

A domek z ptaszkiem ???... Echhh... Ma już chyba z 5 lat .. Ja bardzo lubi takie dziabągi , stąd jak gdzieś coś widzę to kupuję..w jakiś sklepach typu " hasie , szkło i beleco ".... Ten domek był właśnie w takim skle pie kupiony...

A teraz na przykład kupiłam kurę ... Kura czeka na kolejnego chętnego na wianek a w głowie kiełkują mi pomysły


Łyżeczka służy do porównania wielkości... ..a kura mało fotogeńiczna .. W rzeczywistości jest duuużoo piękniejsza




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 20:25, 30 mar 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Wianek bardzo śliczny ....taki lekki wiosenny Kupiłam magnolie jutro sie ja pochwalę
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 20:25, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziarzeszow napisał(a)
Śliczny wianuszek pozdrawiam cieplutko


Fajnie Madziu ,że się podoba

Ja też buziaki ślę na rzeszowską ziemię
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies