Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 20:28, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


Też mam Variegatę... a możesz fotkę cyknąć z góry???
Moja już dwa lata taka brzydka. Nic się nie rozrasta


Juziu .. Dla Ciebie wszystko ...,, ale jutro dobra bo juź dziś ciemno ,jak w dooopie u mudżina

Ja ma dwie runianki , z innych żródeł..obie variegaty.... Jedna za domem rośnie , rozrasta się , kwitnie..a ta druga diablica przed domem , gdzie mi szczególnie zależy (ma się rozumieć ) wcale nie chce rosnąć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:30, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)



no no no... bardzo wiosennie u Ciebie
Wianek romantyczny,


Patrz Ewciu .. Jak było tło z mchu , to nikt nie użył słowa romantyczny.. Wystarczyło zmienić podkład na białą wiklinę i mimo ,że nic się oprócz tego nie zmieniło , to jednak charakter wianka uległ zmianie....

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Enya73 20:30, 30 mar 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Eluś, ależ miałyśmy farta, że się w końcu spotkałyśmy I to gdzie, na giełdzie Nie spodziewałabym się tam Ciebie spotkać Chociaż odkąd jesteś na forum, to odkrywam Cię na nowo Bardzo pozytywnie

Piękny wianeczek zrobiłaś Bardzo gustownyJa też z tych moich zakupów już coś uwiłam Na stół wielkanocny

Kinga wyekspediowana Zobaczy Londyn przede mną Farciara

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Juzia 20:31, 30 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
gierczusia napisał(a)


Juziu .. Dla Ciebie wszystko ...,, ale jutro dobra bo juź dziś ciemno ,jak w dooopie u mudżina

Ja ma dwie runianki , z innych żródeł..obie variegaty.... Jedna za domem rośnie , rozrasta się , kwitnie..a ta druga diablica przed domem , gdzie mi szczególnie zależy (ma się rozumieć ) wcale nie chce rosnąć


No właśnie u mnie też z przodu domu i tyż nie chce rosnąć paskuda.
A z tą fotką to spoko...nie ma pośpiechu To cyknij dwie Jedną i drugą dla porównania
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anna_g 20:31, 30 mar 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
ładna ta modrzewica jest... i zrobiła sie wiosna Piękna pogoda - rączki i nóżki bolały mnie dzisiaj rano oj bolały ale ile radochy miałam wczoraj - 6 godzin na ogrodzie Buziaczki Eluś i dobrego tygodnia
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 20:35, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Wianek bardzo śliczny ....taki lekki wiosenny Kupiłam magnolie jutro sie ja pochwalę


Gosiu .. Wiesz ,że mi miło , jak chwalą ....

Gdybyś wiedziała jak ja z sobą walczę w sklepach ogrodniczych ... Normalnie Don Kichot i jego wiatraki wysiadają ... Założyłam sobie ,że bedę dopiero kombinować z nasadzeniami na nowej rabacie dopieropo powrocie z Anglii... Ńo bo jakbym teraz nasadziła a w maju chciała zmieniać , to by mnie chłop pewnikiem z domu wywalił ...,

Stad jestem wzorem wstrzemiężliwości ogrodniczej ....., hihihu.. ....Sama nie wierze ,ze takie cuś napisałam

Ale magnolię też mam na celowniku .... Będę czekała z niecierpliwościa na zdjątka Twojego magnoliowego cudu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mala_Mi 20:36, 30 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moje roślinki są z tych co muszą rosnąć Spoko... będą żyły
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 20:40, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Eluś, ależ miałyśmy farta, że się w końcu spotkałyśmy I to gdzie, na giełdzie Nie spodziewałabym się tam Ciebie spotkać Chociaż odkąd jesteś na forum, to odkrywam Cię na nowo Bardzo pozytywnie

Piękny wianeczek zrobiłaś Bardzo gustownyJa też z tych moich zakupów już coś uwiłam Na stół wielkanocny

Kinga wyekspediowana Zobaczy Londyn przede mną Farciara

Pozdrawiam serdecznie


Masz rację .. Tam w takiej masie ludzisków sie trafić ,to był palec Boży ... I udało nam się ze sto tematów poruszyć zanim zamarznęłyśmy na smierć ....

A wianki lubię ,Ochhh lubię .. I inksze dziabągi też

A o Londek sie nie martw .. Zobaczysz go naszymi oczyma

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:41, 30 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)


No właśnie u mnie też z przodu domu i tyż nie chce rosnąć paskuda.
A z tą fotką to spoko...nie ma pośpiechu To cyknij dwie Jedną i drugą dla porównania


Łone nam chiba na złość robią ....

Ale tej drugiej przed domem to Ci chyba nie obfocę..... Bo mnie wstyyyyyd
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bea 20:43, 30 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Wianek super, jak byłam ostatnio na giełdowych zakupach to nie miałam śmiałości białego podkładu
kupić.

____________________
Beata W miniformacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies