Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

ewakatowice 19:53, 31 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
gierczusia napisał(a)


Ewka ... Modrzewnica posadzona była w ubiegłym roku.. I była naprawdę marna .. Ale rośnie na słonecznym miejscu na kwaśnej rabaciei chyba ma sie dobrze

Nie mam miodunki



To jak Ty mnie zaprosisz (a zaprosisz, prawda?), to. Ja ci te miodunke wytargam z mojej wsi
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gierczusia 19:54, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisała
mój EMuś by się zapłakał gdyby zobaczył swój trawnik w takim stanie


Kasiu .. Ja się przyznam ,że tez byłam przerażona jak zobaczyłam trawńik sąsiada .... Już nawet myślałam ,źeby olać tą całą wertykulację i zostawić tak jak jest... Juzia mnie jakoś zachęciła ,za co jestem Jej bardzo wdzięczna ....

I Beatka mi posłała fajnego linka i dała wskazówki i jeszcze parę Osób , dzieki którym wertykulacja się odbyła .)

A jaki będzie efekt to zobaczymy ... Ale przypuszczam że na tej mojej glinie z tym mega zabitym trawnikiem to mu wyjdzie tylko na dobre
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 19:56, 31 mar 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)


Jak się podoba to sie bardzo cieszę ... Uwielbiam te wianki ... I tak robię , to dla tego , to dla tamtego .. I radochę przy tym mam


Ja też lubię wszelakie "pizdryczki" jak to mój eMus mówi
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ewakatowice 19:57, 31 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Swoja mam od jesieni, późnej jesieni. Jedna ma się lepiej ma około r-15 cm... A druga jak uboga krewna, również słabiej kwitnie.Stanowisko słoneczne i ja mam tylko kwasna ziemię.
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Juzia 19:57, 31 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
gierczusia napisał(a)


Wszystkim czytających oznajmiam ,że chodzi runiankę zwaną pachysandrą ... O nicccc inkszego


Juziu .. Proszę



To ta tylna ... Aby obfocić przednią lupy mi zbrakło


Hahahaha...pokaż mi swoją runiankę a ja pokażę Ci swoją pachysandrę huehue Nic innego

No ona ładniejsza niż ta moja.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gierczusia 19:58, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)



To jak Ty mnie zaprosisz (a zaprosisz, prawda?), to. Ja ci te miodunke wytargam z mojej wsi


To ,że sie wnet spotkamy jest dla mnie oczywiste jak to ,że 2 razy 2 jest 4 ...

Ale plizzzz, nie kuś mnie miodunką ... Muszę " uspokoić " mój misz masz .....

Mam już tyle gatunków jak ogród botaniczny .. A jak szliśmy po ogrodach pokazowych z Dziewczynami to non stop ryczałam : to mam , tamto mam..a One tylko patrzały i się zastanwiały czy mam ogród z gumy czy " ptoka ".......

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:02, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)


Ja też lubię wszelakie "pizdryczki" jak to mój eMus mówi


Słowo " pizdryczki " jakoś fantastycznie mi się kojarzy ..... Szkoda ,że nie widzicie mojego banana na ryjoku
Bożeszzz Gośku .. Ten mój szef mnie tak eksploatuje ... ,ze nawet nie zdążyłam zobaczyć jak Ci tam idzie z nową rabatą....echhhhh...

Nie wyrabiam , nie wyrabiam....

Ale i tak ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewakatowice 20:03, 31 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Normalnie jutro pobiegne skoro świt po nią... to ty bilety sprzedawaj jak takie cudenka trzymasz...
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
GosiaJoanna 20:05, 31 mar 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)


Słowo " pizdryczki " jakoś fantastycznie mi się kojarzy ..... Szkoda ,że nie widzicie mojego banana na ryjoku
Bożeszzz Gośku .. Ten mój szef mnie tak eksploatuje ... ,ze nawet nie zdążyłam zobaczyć jak Ci tam idzie z nową rabatą....echhhhh...

Nie wyrabiam , nie wyrabiam....

Ale i tak ściskam


Nowa rabata póki co zwałowana i posadzona trawa nie mam czasu nic zrobić, Mieszko na podwórku wytrzymuje 5 min. i placz tylko spacerki toleruje
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 20:08, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
Swoja mam od jesieni, późnej jesieni. Jedna ma się lepiej ma około r-15 cm... A druga jak uboga krewna, również słabiej kwitnie.Stanowisko słoneczne i ja mam tylko kwasna ziemię.


Kuleeee... Nie mam pojęcia.. Nawet już nie pamiętam , gdzie tą modzewnicę kupiłam..... Zwykle staram się kupować od jakiś pewnych dostawców... Ale to może to słońce ????... U mnie ma w zasadzie czasem słońce czasem cień ,bo już po południu słońce do niej nie dochodzi....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies