Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 21:56, 07 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dzięki Małgosiu za słowa otuchy ja wprawdzie nie mam pnących róż ale za to mam szaloną kobee i nowe sadzonki już na parapecie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
stychaz 08:14, 08 gru 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Witam,

W końcu nie jestem sama ze swoimi 30 m

Pozdrawiam
____________________
Justyna - Wersja mini mini
gierczusia 11:52, 09 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Witam Stychaz . Zajrzałam do Ciebie, rzeczywiście warunki mamy bardzo podobne.. Tylko , ze u Ciebie panuje taki cudowny wyważony porządek a u mnie szaleństwo i chaos .. Ile metrów dzieli u Ciebie brzeg tarasu od płotu ? Czy myslałaś o tym , by zamknąć ogród od strony pola ??? Nie zdążyłam przejrzeć całego Twojego wątku , niestety . Pozdrowienia , szkoda że mieszkasz tak daleko ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
bociek 11:56, 09 gru 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Elu

Wcale nie taki maly ten Twoj ogrodeczek. Jest jeszcze tyyyyyyyle miejsca, inspiracji tu nie brakuje. A i zime masz cala, zeby sobie dopiescic wszystko koncepcyjnie

Powodzenia
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
gierczusia 12:05, 09 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Witaj Boćku czytam , ze podobnie jak ja masz niechęć do publikacji w necie ,ale ogrodowisko było Cię w stanie przekonać tutaj można poczuć się tak swojsko prawda?...uwielbiam to uczucie.. No i baterie naładować .. A co do inspiracji.. Jak mi Szefowa napisała o tych lustrach , to ja prawie chodzę teraz jak zombie.. patrzę, myślę, zaglądam przez okno....aaaa... Jak ja wytrzymie do tej wiosny ???? .
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:05, 09 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Witaj Boćku czytam , ze podobnie jak ja masz niechęć do publikacji w necie ,ale ogrodowisko było Cię w stanie przekonać tutaj można poczuć się tak swojsko prawda?...uwielbiam to uczucie.. No i baterie naładować .. A co do inspiracji.. Jak mi Szefowa napisała o tych lustrach , to ja prawie chodzę teraz jak zombie.. patrzę, myślę, zaglądam przez okno....aaaa... Jak ja wytrzymie do tej wiosny ???? .
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Domi 21:15, 09 gru 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Przyszłam się przywitać w Twoim wątku i zobaczyć Twoje maleństwo. Widziałaś ogród Noemi? Jeśli nie- musisz koniecznie zobaczyć jak można świetnie zagospodarować małą powierzchnię. Czekam na więcej fotek lub jakiś rysunek rabatek i pozdrawiam serdecznie
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
gierczusia 21:31, 09 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Witaj jak miło , dzięki za ciepłe powitanie...nie widziałam jeszcze ogrodu Noemi muszę chyba nadrobić zaległości.. Fotek wiecej nie mam , bo teraz wszystko pod gruba pierzynką śniegu i tylko są góry i doliny... Może jakiś szkic machnę ... Zobaczycie wtedy o co chodzi z tą moją mała figą
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Dzidka 21:33, 09 gru 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
gierczusia napisał(a)
Nie mam zbyt wielu zdjęć .. Ogród robił się w tym roku i poprzednim


gierczusia napisał(a)


Witaj Elu
Jak na tak krótki okres, to masz już spore nasadzenia.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Enya73 21:59, 09 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
gierczusia napisał(a)
Witam serdecznie Wszystkich Ogrodowozakręconych mam na imię Ela i jestem szczęśliwą posiadaczką ogrodu o powierzchni 30 m kwadr.. Nieee , nie pomyliłam się o jedno zero , niestety Z racji swojej wielkości a raczej małości ogród ma wiele problemów , np. Jak by tu zmieścić kolejną roślinkę skoro juź pęka w szwach.. Tak więc jest przeładowany i nic na to nie poradzę ..wiele razy przekierowało mnie na Waszą stronkę , kiedy szukałam odpowiedzi na liczne nurtujące mnie pytania .. Oczywiście natury ogrodowej na dodatek parę dni temu aktywna forumowiczka Enya tak bardzo Was reklamowała , że postanowiłam się zarejestrować i tak oto jestem.. A teraz pora pokazać co zmalowałam a raczej - zasadziłam


Oj, kochana, ale trudno Cię było znaleźć. Nareszcie jesteś Tylko zrób sobie link bezpośredni do wątku w podpisie

I nieźle tu już stronek natrzaskałaś. Nawet szefowa Cię odwiedziła Wyróżnienie, bo do mnie wcale chyba nie zagląda.

A nie mówiłam, że Cię wciągnie? Super, że już jesteś z nami Z Rudy jest Seliza i nawet chyba Twój sąsiad z osiedla:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2416-moj-maly-zielony-zakatek-czyli-jak-stalem-sie-chlopem-panszczyznianym-w-weekend

a prawie tak samo duży jak Twój jest ten ogród, tylko inny układ:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/826-miniaturowy-ogrodek

O ogrodzie Gabrysi był jeden z odcinków Maji w Ogrodzie.

Ela, jak nic czeka Cię zielona rewolucja.

Buziolki od nas



____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies