Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 08:31, 22 lip 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
dorciabe napisał(a)
A kosmosy żyją?

Pewnie już się pławią na rabacie hahaha i wystawiają spoza kuleczek te swoje głupie łebki ahhhh kocham je
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 08:33, 22 lip 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gocha napisał(a)
Zeta- jak ja się cieszę, że Ciebie poznałam- właścicielkę tak pięknego i innego ogrodu w cudownym otoczeniu. powiedz czy te kosmosy jakoś przezyły- może chociaż pare z nich- mam nadzieję. Jeszcze raz dzięki za piękną kuleczkę buksikową. Gorąco pozdrawiam

Gosia nie dziękuj nie dziękuj tfu tfu...niech rosnie ......kosmosy sie mają bardzo dobrze ....podlanie ich przed wyjazdem było dobrym pomysłem a w tej Twojej glinie zniosły drogę swietnie...już siedza na swoich miejscach
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 08:34, 22 lip 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
ewa004 napisał(a)
I ja widziałam zdjęcia fajnie Zetka było Cię poznać
Cudowne spotkanie ,buziaki uśmiechnięte ,miło było was zobaczyć .

Hej Ewcia szkoda ze Ciebie nie było ....ale takie spotkania są super ...na początku jakoś sceptycznie do tego podchodziłam ...ale jak ludzie wspaniali to i impreza udana
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 08:35, 22 lip 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
malkul napisał(a)
Zetka witaj

No witaj myślałam że po urlopie nadrobię ale nie da rady dwa tygodnie wolnego i teraz odchwaścić dosadzić przyciąć ....to się nigdy nie kończy....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 09:07, 22 lip 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta...ja nigdzie nie ogarniam...ani w ogrodzie ani na forum. I urlopu nie mam ha ha ha...
Włażę na O z doskoku a w pracy się nie loguję bo mam wtedy zaległości w papierach na dodatek...no ale jak doczytałam, że znów jakieś spotkanko było to musiałam i proszę...nawet Zecia na spotkanko się skusiła

Buźka Pracusiu!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gabrysia_ 09:53, 22 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Raczej nie nadrobisz dwutygodniowej nieobecności,ja też nie wyrabiam,ale juz się z tym pogodziłam
Fajnie,że zdecydowałaś sie na spotkanie z zakręconymi ogrodniczkami
Uściski dla Maksia zostawiam
____________________
Juzia 10:24, 22 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Zecia pobiegaj trochę z aparatem
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ana_art 13:26, 22 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zetka jesteś czy byłaś w Sopocie? w Gdyni w tamtym roku był szał stipowy w tym roku gościły to tu to tam ale przeważały kosmosy. AAAAA i widziałam Cię na fotkach i jakoś intuicyjnie doszłam do wniosku że ta blondi to TY
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 13:55, 22 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Widziałam relację ze spotkania, nie ma to jak zielono zakręceni, uśmiechnięci i zadowoleni
mnie tez ten jęczmień kusi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Aneta1309 15:48, 22 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Zetka, Ty pewnie zarobiona? Jak się już odkopiesz to daj info na pw gdzie dokładnie te kulki buksikowe kupowałaś bo muszę M wysłać ale jak mu będę kazała szukać to na 100% nie znajdzie.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies