Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 22:31, 09 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Kuba napisał(a)

Storczyki są w doniczkach dla storczyków a na wierzchu przykryte czy tez zakamuflowane mchem .....robię im kąpiele w wannie raz na dwa trzy tyg ....zobaczymy jak się będą miewać ...Aha i pałeczki do storczyków jako nawóz używam.....jak przekwitną wstawiam do kanciapy i czekam aż puszczą paki ...będę tak je przestawiać.......z czasem się okaże jak dadzą radę......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 22:32, 09 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta napisał(a)

Rany Seba co Ty a mi się ciągle cos nie podoba i zmieniam ...teraz mam na tapecie zmienić meble w Maksa pokoju aż mnie korci.......ale jak coś to zapraszam na kawusię......z adopcją gorzej syna już mam przydałaby się dziewczynka


a czy córcia starsza od Ciebie wchodzi w grę ;P


Nie?! o jaka szkoda
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 22:34, 09 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gocha napisał(a)
Zeta czy możesz zdradzić gdzie zakupione fotele, one są zdaje się nie takie bardzo szerokie. Ja mam w domu niewiele miejsca i nie mogę kupić foteli odpowiedniego formatu. Te które mam maja napewno 50 lat a może i więcej. Ale takich już nigdzie nie kupię a odnawiać się nie opłaca teraz bo oczywiście kiedyś były już kilka razy odnawiane. Klimat Twojego domu- super !!! tylko pozazdrościć. Pozdrawiam


Wiesz fotele nie są takie małe raczej powiedziałaby że potężne i zajmują dosyć dużo miejsca a także zasłaniają widok ze względu na boki.....muszę poszukać namiaru ...zamawiałam przez internet ...jak znajdę to podam na priv.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:34, 09 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gocha napisał(a)
Zeta czy możesz zdradzić gdzie zakupione fotele, one są zdaje się nie takie bardzo szerokie. Ja mam w domu niewiele miejsca i nie mogę kupić foteli odpowiedniego formatu. Te które mam maja napewno 50 lat a może i więcej. Ale takich już nigdzie nie kupię a odnawiać się nie opłaca teraz bo oczywiście kiedyś były już kilka razy odnawiane. Klimat Twojego domu- super !!! tylko pozazdrościć. Pozdrawiam


Wiesz fotele nie są takie małe raczej powiedziałaby że potężne i zajmują dosyć dużo miejsca a także zasłaniają widok ze względu na boki.....muszę poszukać namiaru ...zamawiałam przez internet ...jak znajdę to podam na priv.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:36, 09 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Enya73 napisał(a)


Rozpoznaję Mammoth Widzę, że lubimy ten sam sklep A jak z wygodą? Wyglądają na bardzo ergonomiczne

Oooooo tak tak właśnie haha super wygodne ja je wyczaiłaś w krakowskim hotelu i siem zakochałam są boskie .....dla mnie tak brzydkie że aż piękne.... a może i Ty zdradzisz trochę wnętrza ...ciekawa jestem????
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:37, 09 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
malkul napisał(a)
zeta zaglądasz czasem na priv?

Cały czas hahaha
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:45, 09 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Magda70 napisał(a)


a czy córcia starsza od Ciebie wchodzi w grę ;P


Nie?! o jaka szkoda



Hehehheheheh dawaj ...Ciebie tez adoptować....dobuduję przubudówkę hihihihi i powiększę warzywnik!!!
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 06:59, 10 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hi hi Maksiu ma konkurencje w potencjalnym adoptowanym rodzeństwie i dzieisątkę kandydatek na żony
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margarete 15:37, 10 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Alez on wyrósł ten Maksik...kiedy ?...dopiero co sie przeciez urodził, jakos nieprzyzwoicie szybko starzeje ci sie ten twój maluszek..
Wnetrza piekne, takie klimatyczne i czyste w formie.
A ozdoby swiateczne odwrotnie, bogate i kolorowe i tak powinno byc tyle że u innych mi sie taki prosty styl podoba... beton, szkło, biel a u siebie...niestety kokoszę...;-( i z ogrodem jest podobnie, zachwycam mnie minimalizm i geometria a sama robie cos zupełnie odwrotnego...i co najwazniejsze dobrze mi z tym
Pozdrawiam i czekm na fotki z ogrodu z twoim roztoczańskim klimatem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
nawigatorka 00:07, 11 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zeta napisał(a)
Madżen dla Ciebie zdjęcia foteli.........



I co Ty na to?????

A moznaby ładnie poprosić o namiar na producenta tych płyt na priv. Bardzo byłabym zobowiązana piękne wnętrza pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies