Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Domi 15:29, 02 sty 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zeta napisał(a)
A te wszystkie zmiany to pozytywny wpływ ogrodowiska


Widać styl ogrodowiskowy, ale nie byłam pewna co było pierwsze: Twoje rabatki czy Twój kontakt z tym forum.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Magda70 15:39, 02 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jeny...dobrnęłam
Pofolgowałam sobie poprzedni tydzień a Ty pędzisz jak szalona i musze potem nadrabiać
I tak se właśnie pomysłałam, ze najwyższy czas wziąć karteczkę i długopis i sporządzić swoją listę postanowień... na 2013 rok
Pozdrawiam nowowrocznie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 17:52, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Domi napisał(a)

A te wszystkie zmiany to pozytywny wpływ ogrodowiska


Widać styl Ogrodowiskowy, ale nie byłam pewna co było pierwsze: Twoje rabatki czy Twój kontakt z tym forum.

Pierwsze Domi były rabatki stąd te poprawki teraz
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 17:54, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
MilenaP napisał(a)
Zetka no jak to nie możesz się zdecydować co do donicy? Żurawki dookoła i stożek bukszpanowy! Przecież to najbardziej reprezentatywne rozwiązanie. A w nawiązaniu do tego, na schodach w donicach też te same żurawki Przemyśl sprawę


No właśnie boję się że ten stożek przemarznie a donica betonowa no i okrągła więc ciężko docieplić
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Domi 18:17, 02 sty 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zeta napisał(a)

Zetka no jak to nie możesz się zdecydować co do donicy? Żurawki dookoła i stożek bukszpanowy! Przecież to najbardziej reprezentatywne rozwiązanie. A w nawiązaniu do tego, na schodach w donicach też te same żurawki Przemyśl sprawę


No właśnie boję się że ten stożek przemarznie a donica betonowa no i okrągła więc ciężko docieplić

Mój M. ocieplił okrągłe donice od środka taką grubą pianką izolacyjną. Zobaczymy wiosną czy pianka dała radę...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Jabeska 19:37, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663

A mnie się bardzo podoba Twoja kompozycja z hostami, ale jeśli chcesz coś zmieniać to może spodoba Ci się któraś z tych kompozycji:
Danusia kiedyś pokazywała swoje kompozycje z Kordyliną http://www.ogrodowisko.pl/watek/1275-kordylina-australijska-cordyline-australis, ale to musiałabyś wkładać donicę sezonowo a zimą do garażu
ciekawie i egzotycznie wyglądała by Kordylina z konwalnikiem,
Oczywiście propozycje z bukszpanami w roli głównej.
Kiedyś widziałam też piękną kompozycję wiąz Camperdownii w skarpetce bukszpanowej, ale to chyba donica musiały by być bez dna, żeby wiąz mógł zapuścić korzenie w głąb
I jeszcze trzmielina na pniu z zielistkami albo niebieski clematis na konstrukcji stożkowej z niebieskimi małymi irysami wokół.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Zeta 19:42, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Jabeska napisał(a)

A mnie się bardzo podoba Twoja kompozycja z hostami, ale jeśli chcesz coś zmieniać to może spodoba Ci się któraś z tych kompozycji:
Danusia kiedyś pokazywała swoje kompozycje z Kordyliną http://www.ogrodowisko.pl/watek/1275-kordylina-australijska-cordyline-australis, ale to musiałabyś wkładać donicę sezonowo a zimą do garażu
ciekawie i egzotycznie wyglądała by Kordylina z konwalnikiem,
Oczywiście propozycje z bukszpanami w roli głównej.
Kiedyś widziałam też piękną kompozycję wiąz Camperdownii w skarpetce bukszpanowej, ale to chyba donica musiały by być bez dna, żeby wiąz mógł zapuścić korzenie w głąb
I jeszcze trzmielina na pniu z zielistkami albo niebieski clematis na konstrukcji stożkowej z niebieskimi małymi irysami wokół.

Dziekuje za propozycję ....z kordyliny jednak zrezygnuje ...jakoś za nią nie przepadam ....i chyba trochę za egzotyczna w tym moim lesie
Mocno myślę nad bykszpanami no ale boję się przemarzania ....
Hmm no do wiosny jeszcze czas ale ja z tych niecierpliwych
Hmm może Danusia do mnie zajży i podpowie coś no i jeszcze muszę wziaść pod uwagę te małe doniczki po prawej
Chciałabym żeby to był taki duet heheh
Wiaz super pomysł ale donica nie za głęboka
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 19:43, 02 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hej jestem ale się jeszcze z Twoją donicą nie przespałam


Słuchaj koniecznie Magnoli bo ma magiczną różdżkę w rękach. Nie mogę doczekać realizacji projektu Magnoli w ogrodzie Malkul
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 19:47, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No ja też mam dylemat z tymi donicami ...mam jeszcze taką drugą i tam też puuustka ale tamta na pełnym słońcu .....rosnie w niej brzoza ...youngi i..... Nic
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 19:51, 02 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A brzoza to nie ma co myśleć tylko tak....
mozna zGAPiać
Mnie się nie pytaj bo ja monotemtyczna jestem tzn bukszpanowa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies