Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 23:44, 06 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
ola napisał(a)
Witaj, Zetko, ja też uwielbiam to zdjęcie. Zaczęłam juz nawet w zeszłym roku tworzyć podobną rabatkę. Zastąpiłam jednak werbenę, której nie mogę nigdzie dostać, jeżówką różową, a szarą bylicę - santoliną, stipę ( bo to chyba stipa te beżowe wiechy) zastąpiłam trzcinnikiem. Ale to jeszcze nie ten efekt, chyba dlatego, że mam w tle tylko jedną ogromną kępę miskanta gracilimusa. Powodzenia

Werbenę można ......kupić nasiona.....właśnie niedawno znalazłam....na. http://sklep.swiatkwiatow.pl
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Madzenka 00:08, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ańi stipy ani werbeny nie moźna zastąpic
Dobry pomysł z czyśccem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 07:20, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Madzenka napisał(a)
Ańi stipy ani werbeny nie moźna zastąpic
Dobry pomysł z czyśccem

Prawda? W razie W kwitnie na fioletowo więc nie zaburzy rabaty.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Milka 07:50, 07 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Werbene mozesz miec ode mnie, mam jej mnostwo, wiesz ze zimuje u mnie od 3 lat, co do czyśćca, trzeba go wiosna skubac, potem tez potrafi brzydnac, jednak dalabym santoline, tylko ja strzygla, bo kwitnienie ma brzydkie, ale formowana jest piekna i bezproblemowa, podpytaj i zobacz u Agi z Jurajskiego. Te rabate tez ma z Pinterest nax tablicy, jak ja stworzysz, bedzie cudo

Aha, czyśćca tez mam pelno
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zeta 07:57, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Irenka Ty masz wszystkiego pełno....ale ja Ci zazdroszczę .......osobowości ...ta nie do skopiowania...
Werbenkę dostałam od Ani Małej Mi. spontaniczny wyjazd do Rzeszowa .....i od Justynki.....z Piaskownicy.....ale jak franca nie przeżyje zimy lub się nie rozsieje....to stanę w kolejce.....w przyszłym roku.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
08:02, 07 lip 2015
netowych zakupów już żadnych nie robie!!! ...w tym sezonie znowu się dałam nabrać...nawet z róż z netu nie jestem zadowola choć zamawialam tam gdzie jesienią golaski ...ale doniczkowane to odrzut produkcyjny jest!!!

werbenę kwitnacą sadzonkę w necie widziałam gdzieś po 12 zł za szt...dla mnie szok .... ludzie tylko patrza jak szybko kaske wyciagnąć!
Zeta 08:05, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
eee_taam napisał(a)
netowych zakupów już żadnych nie robie!!! ...w tym sezonie znowu się dałam nabrać...nawet z róż z netu nie jestem zadowola choć zamawialam tam gdzie jesienią golaski ...ale doniczkowane to odrzut produkcyjny jest!!!

werbenę kwitnacą sadzonkę w necie widziałam gdzieś po 12 zł za szt...dla mnie szok .... ludzie tylko patrza jak szybko kaske wyciagnąć!

Heheh ja widziałam werbenę za 18 zł za sadzonkę.....a były tylko dwie bo podobno reszta sprzedana na pniu......podejżewam że to za sprawą ogrodowiska..... stipa po 12 zł masakra jakaś......a róże Bonica kupiłam po 15 ....ceny jak z kosmosu ....coraz drożej.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
08:07, 07 lip 2015
Zeta napisał(a)
Irenka Ty masz wszystkiego pełno....ale ja Ci zazdroszczę .......osobowości ...ta nie do skopiowania...
Werbenkę dostałam od Ani Małej Mi. spontaniczny wyjazd do Rzeszowa .....i od Justynki.....z Piaskownicy.....ale jak franca nie przeżyje zimy lub się nie rozsieje....to stanę w kolejce.....w przyszłym roku.....



nie dawaj kory na rabaty ....ja u siebie już nie daje kory:
1. bo mnie wnerwia potem dziabanie ...motyka odskakuje
2. Madrzenka pisała ze kora jesienią moze uczulać - i wywoływac katar.

będziesz mieć gołą ziemię to raczej się rozsieje! nie zmińdź!
Zeta 08:11, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Tak jasne ogarnij moje hektary bez kory.......błagam litości .......nie będzie kory na nowej rabacie ....tam gdzie werbenę wsadzę .....i nich tylko spróbuje się nie wysiać...franca......jedna.....
Uczulona nie jestem.....chyba że na chwasty.....
Ale bez kory u mnie to sztab ogrodników musiałabym mieć.....chyba ze się piszesz na pielenie hihihih
Niestety za duży ogród żeby bez kory funkcjonować
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
08:25, 07 lip 2015
Zeta napisał(a)
Tak jasne ogarnij moje hektary bez kory.......błagam litości .......nie będzie kory na nowej rabacie ....tam gdzie werbenę wsadzę .....i nich tylko spróbuje się nie wysiać...franca......jedna.....
Uczulona nie jestem.....chyba że na chwasty.....
Ale bez kory u mnie to sztab ogrodników musiałabym mieć.....chyba ze się piszesz na pielenie hihihih
Niestety za duży ogród żeby bez kory funkcjonować


no to zostaw sobie 1czy 2 bylinówki bez kory ...1-2 sezony i się zarośnie i po sprawie

ja czekam az chwasty do pólłydki urosną (tydzień trwa max 10 dni - bo zapierniczaja w oczach) i wtedy idzie prędko plewienie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies