Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 16:36, 15 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837









____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 16:42, 15 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837












____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:10, 15 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Dedykacja dla mojego M z okazji...-męzu Ty wiesz z jakiej okazjii :













____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:03, 16 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837










____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ola54 21:32, 16 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Wow, przeczytałam od początku o Twoich zmaganiach. Wychodek, ważna rzecz. My wprowadziliśmy się do starego domu i też stał był wychodek. Z tym, że ja nigdy w nim nie byłam ale tam wchodził mój tata któremu przypominały się dawne czasy. Przy wychodku rosła samosiejka jesiona. Jak już wszystko zburzyliśmy nikt nie tknął drzewa. Z początku co rok zbieraliśmy się żeby je ściąć ale jakoś....wiązał się z moim tatą i wychodkiem. Teraz to potężne ponad 20 letnie drzewo
Co do teściowej to jak zaczęłam sadzić róże mówiła mi "Ola daj sobie spokój, to paskudnie drapiące krzaki". Teściowej też już nie ma a ja jak wchodzę do swojego różanego ogrodu mówię w myślach "i widzi mama, drapią ale co tam "
Takie wspomnienia mamy. I to takie cenne bo tworzy naszą historię

Piękny ogród
ewa004 22:18, 16 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Oj ja też miałam taki wychodek i tez nidy w nim nie byłam
Teraz wychodka już nie ma ,jest za to super ziemia na miejscu wychodka ,rośliny rosną jak na drożdżach
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Ola54 22:23, 16 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
ewa004 napisał(a)
Oj ja też miałam taki wychodek i tez nidy w nim nie byłam
Teraz wychodka już nie ma ,jest za to super ziemia na miejscu wychodka ,rośliny rosną jak na drożdżach


coś w tym jest bo posadziłam obok tuje i hortensje i te drugie nie powinny być takie duże tym bardziej ,że jesion wypija wodę wokół siebie
Marta7 22:07, 17 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Michalina napisał(a)
Wow, przeczytałam od początku o Twoich zmaganiach. Wychodek, ważna rzecz. My wprowadziliśmy się do starego domu i też stał był wychodek. Z tym, że ja nigdy w nim nie byłam ale tam wchodził mój tata któremu przypominały się dawne czasy. Przy wychodku rosła samosiejka jesiona. Jak już wszystko zburzyliśmy nikt nie tknął drzewa. Z początku co rok zbieraliśmy się żeby je ściąć ale jakoś....wiązał się z moim tatą i wychodkiem. Teraz to potężne ponad 20 letnie drzewo
Co do teściowej to jak zaczęłam sadzić róże mówiła mi "Ola daj sobie spokój, to paskudnie drapiące krzaki". Teściowej też już nie ma a ja jak wchodzę do swojego różanego ogrodu mówię w myślach "i widzi mama, drapią ale co tam "
Takie wspomnienia mamy. I to takie cenne bo tworzy naszą historię

Piękny ogród



Michalinko bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin,ja w Twoim ogrodzie bylam od początku tylko bez wpisu-podziwialam Twoje róże i bylam nimi zachwycona,interesowała mnie zwlaszcza Luise Odier ktorą kupiłam przez internet a u Ciebie widzialam na żywo
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
AgnieszkaW 22:15, 17 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękne kwiecie u ciebie Marto. Wychodek też mieliśmy i dlugo z niego korzystaliśmy, moja córa do dziś z sentymentem go wspomina, bo był ślicznie obrośnięty rdestem auberta - wyglądał jak altanka. Marto, masz pięknego bordowego goździka, czy to wieloletni i gdzie go nabyłaś?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Marta7 22:27, 17 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
ewa004 napisał(a)
Oj ja też miałam taki wychodek i tez nidy w nim nie byłam
Teraz wychodka już nie ma ,jest za to super ziemia na miejscu wychodka ,rośliny rosną jak na drożdżach


Ewuś mój wychodek jest zabytkiem pierwszej klasy i nie będę go likwidować
Zobacz czyż nie jest uroczy ?


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies