Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 22:38, 17 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
AgnieszkaW napisał(a)
Piękne kwiecie u ciebie Marto. Wychodek też mieliśmy i dlugo z niego korzystaliśmy, moja córa do dziś z sentymentem go wspomina, bo był ślicznie obrośnięty rdestem auberta - wyglądał jak altanka. Marto, masz pięknego bordowego goździka, czy to wieloletni i gdzie go nabyłaś?


Agnieszka jak miło Cie widzieć
Widzę że mój wychodek wywołał burzę wspomnień Cieszę się
A gożdzik jest wieloletni - kupiłam na bazarze mieszankę kolorów-też mi się bardzo podoba
Dedykacja dla Ciebie:





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
AgnieszkaW 22:41, 17 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dziękuję, jest wyjątkowy, jeszcze takiego nie spotkałam.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Marta7 22:44, 17 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Zakwitły pierwsze liliowce










____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:52, 17 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Widoczek




Hortensja prawie kwitnie













____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 23:06, 17 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś jak zwykle wszystko u Ciebie takie dorodne i piekne i rosnie jak na drożdzach A wychodek jest faktycznie pierwsza klasa No i słusznie, ze go zostawisz. Piekna ta hortensja to Anabel? Ten krzew co nie wiesz co to? To jest żylistek i tez bardzo je lubie mam ich kilka o roznej barwie ale u Ciebie wszystko szybciej kwitnie no i szok bo juz masz takie piękne liliowce a u mnie te co grad nie zniszczył to dopiero pączki wypuszczaja tak jak i hortensje. Piekne te gozdziki i wszystkie inne byliny no i mak cudny A pomysl kwiatki z walizki no czaruś jestes Z taka walizka na kolonie jezdziłam A kotek w begoni to juz miodzio Masz Ty pomysły dziewczyno i bardzo dobrze. Milo sie spaceruje u Cieie bo tak optymistycznie i kolorowo i wesoło u Ciebie no i znasz moje zdanie, kiedys do tej stodoły zawitam Miłej i spokojnej nocy i jezeli nie masz nocki to kolorowych snow
____________________
Liliowo i kolorowo:)
beta 07:55, 18 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hej Martuś...przywitać się wpadłam...jak u Ciebie wszystko pieknie kwitnie...tego żółtego liliowca też mam...pachnie obłędnie...a teraz goździki dają czadu

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewa004 12:30, 18 cze 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Martusiu wychodek rzeczywiście uroczy

Co tam kwiaty obok wychodka ......takie se ale ten wychodek ..... cud ,miód ,malina .......i orzeszki
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Maria667 14:08, 18 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witaj Marta!
Zawsze z dużą przyjemnością oglądam zdjęcia z Twojego ogrodu. Niebagatelną rolę spełnia w nim winobluszcz, który dodaje mu charakteru tajemniczości.
Przyroda strasznie u Ciebie przyspieszyła: kwitnące tawuły, firletki i parzydło - ja na to muszę jeszcze chwilkę poczekać.
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
danuta_szwajcer 21:54, 18 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martus jak tam u Ciebie? Spokojnie bo czytalam , ze przez Rzeszow straszna burza i straty u Ani, u nas tez krazy to i czarne chmury i duchota i juz sie obawiam co bedzie? A zabezpieczyc sie niestety nie da. Przeraza ta pogoda i to co sie dzieje. Pozdrawiam i spokojnej nocy zycze
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 20:09, 19 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Martuś jak zwykle wszystko u Ciebie takie dorodne i piekne i rosnie jak na drożdzach A wychodek jest faktycznie pierwsza klasa No i słusznie, ze go zostawisz. Piekna ta hortensja to Anabel? Ten krzew co nie wiesz co to? To jest żylistek i tez bardzo je lubie mam ich kilka o roznej barwie ale u Ciebie wszystko szybciej kwitnie no i szok bo juz masz takie piękne liliowce a u mnie te co grad nie zniszczył to dopiero pączki wypuszczaja tak jak i hortensje. Piekne te gozdziki i wszystkie inne byliny no i mak cudny A pomysl kwiatki z walizki no czaruś jestes Z taka walizka na kolonie jezdziłam A kotek w begoni to juz miodzio Masz Ty pomysły dziewczyno i bardzo dobrze. Milo sie spaceruje u Cieie bo tak optymistycznie i kolorowo i wesoło u Ciebie no i znasz moje zdanie, kiedys do tej stodoły zawitam Miłej i spokojnej nocy i jezeli nie masz nocki to kolorowych snow


Danusia ahooooj
Ta hortensja to rzeczywiście Anabel-bardzo niezawodna i niestrudzenie kwitnie do póżnej jesieni.
A ten krzew żylistek pierwszy raz mi tak zakwitł,zawsze wcześniej go zmroziło.
Dzięki Danusia za mile słowa odnosnie moich wypocin ogrodowych
A u nas owszem burza byla ale bez większych szkód .A dla Ciebie drzwi do mojej stodoły są zawsze otwarte-i nie tylko-dałabym Ci jeszcze kluczyk do barku
Mocno pozdrawiam

____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies