Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

AgnieszkaW 23:10, 19 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ślicznie, ile masz tych róż Bonica? Pozdrawiam Marto
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Maria667 23:29, 19 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Marta7 napisał(a)

Martusia!
Nie myślałaś o tym, aby na tę scianę domu puścić winobluszcz? (o ile to Twój dom !)
Byłoby ładnie
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Rench 23:40, 19 cze 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Marta7 napisał(a)
Widoczek




Hortensja prawie kwitnie















Liliowce piekne,ale ten tajemniczy ogród jest niesamowity
Czy to wejście do altanki ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
GorAna 23:43, 19 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Marta7 napisał(a)



A jeśli chodzi o roślinki-to tak przyznaję się -jestem uzależniona kwiatoholiczka

Ciekawe, czy są już specjaliści od powyższego uzależnienia? znależliby tu na forum dość sporą grupę terapeutyczną
Ogród bajecznie kolorowy
Pozdrawiam

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Marta7 21:11, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)
Jak pieknie Ci juz lilie kwitna No i zdjecie z tawułą na pierwszym planie jest cudne A jak Twoje roze bo Bonice zasadzilas takie duze ilosci, kwitna? No i dzieki za goscinnosc kiedys zawitam Ale klucza do barku nie potrzebuje bo ja cukrzyk biedny to mi nie zawiele można ale obiecana mam u Ciebie nalewkę przeciez a to samo zdrowie U nas dzis spokojne, upał i duchota okropna ale bez szalenstw burzowych ale na piatek chyba cos zapowiadaja znowu Pozdrawiam i dobrej nocy



Danusia moje róże Bonika kwitną jak szalone-ładnie się przyjeły Dzięki za miłe słowa dotyczące mojego ogrodka
Danusia TY jesteś biedny cukrzyk, a ja biedna astmatyczka-TY z insuliną w ręce a ja z inhalatorem i damy wszystkiemu radę
Przyznam Ci się że nalewki jeszcze nigdy nie robiłam ale muszę to naprawić-zapowiada się piękny urodzaj borówek amerykańskich a mam ich przeszło 30szt to coby się tak nie zmarnowały
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:26, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Asia napisał(a)
Martuś u Ciebie jak zawsze cudnie... choc mało mnie jest ostatnio, to myślę o Tobie i tym pięknym ogrodzie, a kwitną mi roślinki od Ciebie buziaki


Asia właśnie miałam do Ciebie zaglądnąc co u Ciebie słychać
Dzięki za miłe słowa dotyczące mojego ogrodka,cieszę się bardzo że Ci się roślinki przyjęły i jakby co to zapraszam na więcej
Pozdrowienia dla calej rodzinki
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 21:34, 20 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ciesze sie, ze Ci sie tak przyjely te roze to musisz miec pieknie ozano-różowo A Anabell jest boska u mnie posadzilam ja tej wiosny miala 30 pakow ale po gracie ma 12 ale sie ciesze, ze chociaz zobacze jak zakwitnie no i oby wiecej kataklizmow bo upał jest nie do wytrzymania i jeszcze u nas na śląku te powietrze echhh. To tez jestes biedna z ta astmą ale do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic Co do nalewek to mam zamiar zrobic ze sliwek wegierek bo jest pyszna a borowki mam dopiero pierwszy rok i jeszcze chce dosadzic bo sa bardzo zdrowe A maliny masz?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 21:42, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
AgnieszkaW napisał(a)
Ślicznie, ile masz tych róż Bonica? Pozdrawiam Marto


Agnieszka róż Boniki nie mam aż tak dużo jak Ty oj mam przed oczami Twoje Boniki wzdłuż ścieżki
Ja mam zaledwie 16 krzaczków-posadziłam też obok nich Luise Odier i róże kanadyjskie w sumie na wiosnę posadziłam 30 róż-nie wiem gdzie ja je zmieściłam -na jesień zapewno będzie wielkie przesadzanie bo jak zwykle popełnię mnóstwo błędów-ale za to będzie ruch w interesie
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 21:57, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Maria667 napisał(a)

Martusia!
Nie myślałaś o tym, aby na tę scianę domu puścić winobluszcz? (o ile to Twój dom !)
Byłoby ładnie



Marysiu cały czas o tym myślę-ale dookoła jest kostka brukowa-już nawet wydarłam jedną myśląc że dostanę się do ziemi-ale napotkalam tylko piach i beton Myślałam o winnobluszczu trójklapowym-nawet go mam kupionego i tak stoi biedny a ja nie mam pojęcia w jaki sposób go posadzić-moze do donicy-ale nie wiem czy wtedy przetrwa przymrozki.Caly czas o tym myślę.
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 22:02, 20 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Rench napisał(a)


Liliowce piekne,ale ten tajemniczy ogród jest niesamowity
Czy to wejście do altanki ?


Renatko dzięki za odwiedzinki i mile slowa
Tak, to jest wejście do altanki-tylko boczne.
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies